Şimdi Ara

Sneijder - Selcuk COP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dedigim gibi bu adamlar yollanmaliydi piyasasi varken bu 2 adam olu ortasahayla hic bir sekilde is yapamayiz.

Rakip 5 saniyede kalemize geliyor.

Ikisi de dikine oynayamiyor sansimiz varsa bir ara pasi atiyorlar o kadar. Ikisinde de adam eksiltme ozelligi yok denecek kadar nadir.

Bu orta sahayla zor. Cok zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sneijder gercekten suanda cok kotu ve formsuz.Neden boyle anlamiyorum ama imkan varsa satilmali.Bu kadar kotu savunma yapmamizin bi sebebi bu

• Sneijderin dizinde sorun var , yazın o kadar konuşuluyodu hiç mi duymadınız ciddi bi ameliyat olması gerekiyo olursa sezonu kapatır zaten dizine de sorun eskisi gibi şut çekemiyo geçen sene felan çine satacaktınız
  • diarra ve josue selçuk wesley yerine oynamalı artık hakikaten kötü değil ÇOK KÖTÜ oynadılar
  • Şu maça kadar katılmazdım ama suan katılıyorum sana her ne kadar sneijder canda olsa artık katkı veremiyor gitsede kalsada sevecez kendisini bize çok katkıları oldu ama giderse kötü olmaz artık.

Selçuk sanki milyoner babanın para ve torpil karsılıgında takıma zorla sokulmuş zengin çocugu gibi oynuyor ne demek istediğim anlaşılmıştır oda yedeğe geçmeli yada gitmeli artık.

• snider gs yi babasının çiftliği gibi kullanıyor zaten gs yi mi düşüncek la adam ? bogaz manzaralı aylık 25 bin eurolu dairede oturuyor kral gibi, adam kafasından futbolu silmiş sözleşmede tamam zaten burda beni kimse kesemez diyor, kafasına estiği gibi çok rahat cool risk almadan oynuyor , kimsede bişey diyemiyor.takımda selçuktan bile kötü bence sonuçta sniderin kariyeri var..

gs yi fatih terimden başkası pakliyemez :D o varken zaten gs en iyi dönemindeydi hepside iyiydi drogba felan varken hele hepside en iyi şekilde oynuyordu. şimdi snider bakıyor herkes leş oda bişey yapmıyor :D
  • sneijder niye oynasın nasılsa yerim garanti diye bakıyordur istediği adamı da takımın başına getirdi riekerink beni kesemez diye düşünüyordur.

• Hala copler.

• sneijder sahanın en iyisi şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

sneijder sahanın en iyisi şuan.

Ayrı maçları izliyoruz sanırım. Adamın en iyi şeyi ayağıydı asist hariç yaptığı ortalar vurduğu şutlar o kadar kötüydü ki gözlerim kanadı. Hele ileride son adamken topun üzerinden atladığı bir pozisyon var ki... Anlamsız hareketlerini son 2 maçtır tekrar ediyor.
  • Bu maç ikisi de daha iyi. Özellikle Sneijder.

Selçuk en azından koşuyor ve rakibe basıyor. Dönen topları alıyoruz dikkat edersen. Daha çok risk alması lazım.

Sneijder ise Tolga ile çok iyi anlaştı şimdiye kadar. Son pasları ve vuruşları eski seviyesine gelmesi lazım o kadar.

Gidişat iyiye doğru

• quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Bu maç ikisi de daha iyi. Özellikle Sneijder.

Selçuk en azından koşuyor ve rakibe basıyor. Dönen topları alıyoruz dikkat edersen. Daha çok risk alması lazım.

Sneijder ise Tolga ile çok iyi anlaştı şimdiye kadar. Son pasları ve vuruşları eski seviyesine gelmesi lazım o kadar.

Gidişat iyiye doğru

İkisini de yeterli seviyede görmüyorum hala. Sneijder asist yapmış diye bazı arkadaşlar gaza gelmiş ancak ben Sneijder'i ilk defa bu kadar kötü paslar atarken saçma sapan hatalar yaparken görüyorum şu son 2 maçtır. Selçuk ise aldığı topların yüzde 99'unu geriye oynamakla meşgul.

• 2. yarinin basi az once Eren bombostan daha bos pozisyondayken Snejder sacma sapan bir sut vurdu.

• Yılmaz kullanıcısına yanıt
    Sahanın en iyisi demiyorum Sneijder için. Evet çok pozisyon harcadı ama en azından Sneijder ile pozisyona giriyoruz bugün. Geçen maç bildiğin görünmez adamdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Sahanın en iyisi demiyorum Sneijder için. Evet çok pozisyon harcadı ama en azından Sneijder ile pozisyona giriyoruz bugün. Geçen maç bildiğin görünmez adamdı.

Evet bu mac biraz agirligini koydu umarim toparlar. Yalniz Selcuk'la bu is olmaz...

• adamın kaleyi bulan 2-3 etkili şutu var.
    daha nasıl bir şey yapması lazım acaba?
    2-3 maçtır toptan kaçıyordu. şimdi sorumluluğu alıyor tekrar.
    gayet iyi.
    ha sneijder kalibresi için yeterli değil bu oyunu. fakat kötü değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

sneijder sahanın en iyisi şuan.

Ayrı maçları izliyoruz sanırım. Adamın en iyi şeyi ayağıydı asist hariç yaptığı ortalar vurduğu şutlar o kadar kötüydü ki gözlerim kanadı. Hele ileride son adamken topun üzerinden atladığı bir pozisyon var ki... Anlamsız hareketlerini son 2 maçtır tekrar ediyor.

Adam 3-4 kere etkisiz şut vurunca ceza sahasına verdiği o 2-3 net pas karambole gidiyor. İlk yarıyı aç bir daha izle.. adam çok net paslar verdi, Eren ile verkaçları başarılıydı ama pasları verdiği kişilerin şutları iyi olmadığı için gözünden kaçtı o paslar. Sneijder topla sürekli buluştu ve çok top dağıttı. Asıl biz senle aynı maçıyoruz değil mi? Sneijder olmasa etkili veya etkisiz şut vuran adamımız yok. Adam 1 asist yaptı ayrıca.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.