Şimdi Ara

Lass gelirse 1 ay ban

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Var mı katılmak isteyen?

• Banko geliyor zaten bosa banlatacan kendini gelmeme gibi bir ihtimal yok gelmezse eğer 1 ay ben banlatıyorum kendimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Banko geliyor zaten bosa banlatacan kendini gelmeme gibi bir ihtimal yok gelmezse eğer 1 ay ben banlatıyorum kendimi

Bence gelme ihtimali %10 bile değil. Kenarda dursun bakalım hangimiz banlanacak
  • 10m cezanın yarısını öder bizimkiler değer mi bilmem

• quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

10m cezanın yarısını öder bizimkiler değer mi bilmem

Haberlerde 10 milyonluk cezani hallet diye soz almislar.Eger halledip gelirse harbiden olay olur

• quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Haberlerde 10 milyonluk cezani hallet diye soz almislar.Eger halledip gelirse harbiden olay olur

Cezayı zaten kendisi ödüyordu 100 bin euro'luk taksit halinde yanlış mı biliyorum acaba?
  • Gelirse ban atsan ne atmasan ne. Ben gelirse bi adet forma alacağım yeni sezon burayada resmini atarım. Yok gelmezse zaten bu yönetim varken almamayı düşünüyordum kararımda devam ederim
  • Sadece 10 milyonluk ceza ile bitmiyor. Marsilya ile 3 sene daha sözleşmesi var. hesapta istediği zaman bonservisini alabilirsin diye yönetimden söz almış fakat o söz verdiği yönetim değişmiş başkaları gelmiş. Ailesi de Türkiye'ye gelmeye sıcak bakmıyor deniyor. o zaman neden gelin görüşelim diye çağırıyorsun o da belirsiz. Ne olacağı belli değil, gelme ihtimali düşük gözüküyor fakat gelirse yönetim yaptığı bir çok aptallığı bununla birlikte bir süre unutturur.
  • Lass'ın kuzeni Fransa'daki terör saldırısında ölmüş. Terör ihtimali daha yüksek olan bir ülkeye gelmeye sıcak bakmaz bence. Ama gelirse muhteşem transfer tek kelimeyle. Yıllık 4.5 bile verilebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: turn table

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Cezayı zaten kendisi ödüyordu 100 bin euro'luk taksit halinde yanlış mı biliyorum acaba?

Taksit olayini bilmiyorumda yonetiminiz cezani hallet sozu almi oyle diyordu bu sabah ntv spor haberde.

Insallah gelmez tabi.Lass lan bu olusu bile carpar adami

• Mus
    Linnes serdar cedju carole
    Lass josue
    Podolski sinayder bruma
    Eren

Ulan bayılıyorum kadro yapmaya

• Gelmezse bahanemiz hazır bence yaşlıydı ne gerek var

• Bu kadar transfer yapma ihtimalimiz varmis demekki gecen seneyi resmen hamza hic etmis

• "ajdarvevo" da Lass gelirse 1 ay kendini banlayacağını söyledi. Kendisi şuan cezalıymış ondan yazamıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.