Şimdi Ara

Bang&Olufsen Beoplay H3 nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Uzun süredir kullandığım kulaklığımı kaybettim bugün(earpods) Uzun bir zamandır da gözüm H3 de kalmıştı.Taki H5 i görene kadar.Sanırım geçen ay tanıtılmış henüz.H3 için konuşmak gerekirse nasıldır 640 tl yi hak ediyor mu.Bang&Olufsen i gercekten cok seviyorum ve urunlerine hayranim.Fiyat cok da onemli degil aslinda ama sesi merak ediyorum.Kullananlar yorum yapabilir mi acaba?
    Bu arada sahibinden.com da H5 icin su ilani buldum bu fiyat uygun geldi 370$ dan tanitilan bir urun icin sizce ne yapmaliyim.Bowers&wilkins de olabilir omurluk bir sey ariyorum saglam ve kaliteli.
     Bang&Olufsen Beoplay H3 nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2EF209ABE -- 30 Temmuz 2016; 9:37:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu yardımcı olacak biri :(
  • Para israfı diyebilirim h3 kullanıcısı olarak,o fiyata kat kat daha iyilerini alabilirsiniz.

• Peki ne öneririsiniz? Gerçekten kötü bir kulaklık mı?
  • Kötü diyemeyiz tabi ancak düşük bas performansıyla,fazla sivri tizleriyle,sibilansıyla fiyatına göre hayal kırıklığı olan bir kulaklık bana göre. B&O'nun bende ürünlerine hayran olsam da kulakiçi segmentindeki ürünleri tamamen hayal kırıklığı,kafa üstü kulaklıkları ise biraz B&O etiketine para verilse de fiyatlarına göre performansları yeterince iyi.

Ne tür dinlediğinizi,hangi kaynaktan dinleyeceğinizi ve en fazla ne kadar bütçeye çıkabileceğinizi yazarsanız yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Columbia -- 12 Ağustos 2016; 22:39:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Columbia

Kötü diyemeyiz tabi ancak düşük bas performansıyla,fazla sivri tizleriyle,sibilansıyla fiyatına göre hayal kırıklığı olan bir kulaklık bana göre. B&O'nun bende ürünlerine hayran olsam da kulakiçi segmentindeki ürünleri tamamen hayal kırıklığı,kafa üstü kulaklıkları ise biraz B&O etiketine para verilse de fiyatlarına göre performansları yeterince iyi.

Ne tür dinlediğinizi,hangi kaynaktan dinleyeceğinizi ve en fazla ne kadar bütçeye çıkabileceğinizi yazarsanız yardımcı olabilirim.

Hocam ben TİDAL den FLAC formatta dinliyorum ve ses performansından dolayı hep htc kullanıyorum.Beklentim yüksekti h3 den halbuki,Ne öneririsiniz bu fiyat aralığında?
  • Sahibin'den de kulaklık alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Sahibin'den de kulaklık alınmaz

Neden hocam?
  • Hocam sahibindende acayip olaylar dönüyor. En azından get li almalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam sahibindende acayip olaylar dönüyor. En azından get li almalsın.

Anladım.bu get in olayı nedir peki?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GET'le aldığın zaman hem taksit imkanın oluyor hem de sen onay vermeden karşı tarafa para gitmiyor. N11 gibi. Ürün sana geliyor. Senin 3 gün süren oluyor. Ürünü beğenmediysen geri yolluyorsun, paran tekrar hesabına yatıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.