Şimdi Ara

ASUS GTX 950, 589TL, KARGO ÜCRETSİZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
469
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

AMD Phenom 2 x4 955 3.2 ghz işlemci
    6 gb ram
    1600x900 monitör
    500w psu <psu değerleri linki>

böyle bir bilgisayarım var. bu bilgisayara bu kart iyi olur mu donanım bilgim pek yok araştırdığım kadarıyla dar boğaz ve psu yetmez gibi sorunlar olabiliyormuş. gtx 750 ti almayı düşünüyordum. fiyat farkı fazla yok bunu almak daha mantıklı gibi. işlemci eski biliyorum çok yeni oyunlar hariç oyunları orta ayarda açsa yeter. bu kasaya uyum sağlar mı donanım bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.
  • kafabandi kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/forumid_11/tt.htm

Buraya konu açıp sorarsan daha hızlı yanıt alırsın diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafabandi

Fiyatı uygun bir sorum olacak

AMD Phenom 2 x4 955 3.2 ghz işlemci
    6 gb ram
    1600x900 monitör
    500w psu <psu değerleri linki>

böyle bir bilgisayarım var. bu bilgisayara bu kart iyi olur mu donanım bilgim pek yok araştırdığım kadarıyla dar boğaz ve psu yetmez gibi sorunlar olabiliyormuş. gtx 750 ti almayı düşünüyordum. fiyat farkı fazla yok bunu almak daha mantıklı gibi. işlemci eski biliyorum çok yeni oyunlar hariç oyunları orta ayarda açsa yeter. bu kasaya uyum sağlar mı donanım bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.

Eski bir 965 Phenom kullanıcısı olarak gönül rahatlığı ile kullanabilirsin. 950 ile de darboğaz yapmaz. Güzel işlemcidir o. Ram ve PSU da yeterli.

• cevaplarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim
  • Sıcak değil, fiyat normal. Hatta N11den geçen haftalarda daha uyguna alınabilirdi.

• ahmetfx kullanıcısına yanıt
    N11 ve Hepsiburada'daki bazen telefonlarına bile ulaşılamayan mağazalarla ufak da olsa sıkıntı çıkma ihtimalinden dolayı uğraşmamanız açısından alabilirsiniz, kendi kararınız tabii ki

• kafabandi kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, ben de 2 gün önce aldım bu fiyattan. Hayırlı olsun şimdiden hangi kartı alırsanız :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.