Şimdi Ara

3 Bulaşık Makinesi Arasında Kaldım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Max. 1700 TL Bütçem Var Sadece Teknoloji Mağazalarından Alacağım İnternetten Almayacağım 3 Model Arasında Kaldım Bu Modelleri Kullanan Arkadaşlar Kullanım Deneyimini Yazarsa Sevinirim Şu Modeller Arasında Kaldım Başka Tavsiyelerinizide Bekliyorum...

Electrolux ESF8530ROW Reallife A++ 6 Programlı Bulaşık Makinesi(1600 TL)

LG D1442CF A++ 6 Programlı Bulaşık Makinesi(1700 TL)

Samsung DW60H5050FS/TR A+ 6 Programlı Bulaşık Makinesi(1500 TL)

• LG öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Electrolux un servis desteği sıkıntı Lg yada Samsung alabilirsiniz kullanici yorumlarina bakarak :)

• samsungg dan kesinlikle uzak durmalısın onun dısında electrolux lg ye göre 1 basamak daha üst bir cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndroidTR20

Merhaba Arkadaşlar Max. 1700 TL Bütçem Var Sadece Teknoloji Mağazalarından Alacağım İnternetten Almayacağım 3 Model Arasında Kaldım Bu Modelleri Kullanan Arkadaşlar Kullanım Deneyimini Yazarsa Sevinirim Şu Modeller Arasında Kaldım Başka Tavsiyelerinizide Bekliyorum...

Electrolux ESF8530ROW Reallife A++ 6 Programlı Bulaşık Makinesi(1600 TL)

LG D1442CF A++ 6 Programlı Bulaşık Makinesi(1700 TL)

Samsung DW60H5050FS/TR A+ 6 Programlı Bulaşık Makinesi(1500 TL)

Hocam sadece bu 3 model ve teknoloji mağazaları demişsin fakat ben yine de SN26M232TR Modelini de bir düşün derim.

Electrolüx gayet mantıklı bu 3 seçenek arasında hatta en iyisi şahsi fikrim, ama bölgesel olarak servis bulamama sorunu her daim var.

BSH da bu paralara alman üretimi bir makina alabilirsiniz, ve servis bugün İzmirde de olsanız Mardinde de olsanız aradığınızda ertesi gün evinizdedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy585858

Electrolux un servis desteği sıkıntı Lg yada Samsung alabilirsiniz kullanici yorumlarina bakarak :)

Gören de LG ve Samsung'un iyi servis ağı var sanır. Electrolux'te en azından makine tamirine TV tamircisi gelme ihtimali yok. Ayrıca istanbulda sayı olarak lg ve Samsung'a göre daha fazla servisi var electrolux'un.

LG alternatif olarak düşünülebilir ama samsung bulaşık makinesinde alternatif bile olamaz.

Ben kullanıcısı olarak 8530'u rahatlıkla öneririm.

• Kesinlikle LG derim.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.