Şimdi Ara

Siemens WM12T480TR yoksa LG-FH4A8FDNK2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kararsız kaldım acil makina lazım 18 senelik Ariston makinam bozuldu yeter artık dedi bütçemi biraz zorlayarak bu iki ürü arasında kaldım kafama takılan Siemens'in artı garantisi var LG'nin varmı bilmiyorum birde araştırdığımda her marka için olumsuz şeyler var elbette ama LG servislerden şikayet fazla gördüğüm son olarak birebir aynı özelliklerde siemens mi Boch'umu tercih etmeliyim Bosch 50 tla pahali yorumlarınız çok önemli Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rammo -- 12 Haziran 2016; 23:09:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• servis cok önemli bir konu ki eger lg de garanti uzatma yoksa hic girme derim, olasi arizada makineni muhtemelen cope atarsin.
    eski makineler gibi 15-20 yil calisan makineler gunumuzde malesef kalmadi, elbet bir yerden patlak veriyor ve bir sekilde servisle tanisiyorsun. siemens 12t480tr türkiye de uretiliyor parcasini da ucuza bulabilirsin.

ben yikama bittiginde camasirlarin temizligine bakarim ki 1.100tl uzeri makineler asagi yukari ayni, bende evlenme sebebi ile beyaz esya alma arefesindeyim ve cevremdeki kisilere soruyorum. siemens'in bu modelini isyerinde arkadaşım kullanıyor memnun. vestel abimler kullaniyor memnun, arcelik dayimlarda var memnun. yani cok para vermeye gerek yok asagi yukari ayni yıkıyorlar, geriye kalan dikkat edilmesi gereken bence kesinlikle servis, çünkü kul yapimi, ayni fabrikadaki ayni banttan cikan 2 makinenin biri 10yil tık demezken diğeri alindigi hafta bozulabiliyor. ayrica ses seviyesine de dikkat etmek gerekir ki gece yikarsaniz elektrik bedeli daha dusuk olacagindan daha karlı olur. tabi kimseyi de rahatsiz etmemek icin yeni nesil inverter motorlu makine almaniz daha iyi. daha da onemlisi yerli uretim olsun, ahmet mehmet hasan ali ekmek yesin.

yine cok konuştum ama yukarda yazdiklarimi da saglayacak makine siemens 12t480tr dir. bosch ile birebir aynidir siemens, servisi de ayni zaten, o nedenle 50tl fazla para vermeye gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sHowManTR -- 13 Haziran 2016; 6:26:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sHowManTR kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam teşekkür ederim

• dediğinizide dikkate alarak ki onemli keiteelerden biri olan arti garantiyi Lg vermeyince zaten direk eledim ve Siemens siparisini verdim.

• hayirli olsun,

ailemle kaldigim evimizde samsung camasir makinesi var, kapagini açtığınız zaman gorunen basit lastik yirtildi. kazan koruk contasi yani, servisin birini aradim 512tl sadece parca parasi dedi, digerini aradim 180tl parca parasi dedi. arcelikte modeline gore değişiyor 15tl ile 50tl arasında :) bu kadar safliga gerek yok.

gule gule kullanin insallah

• sHowManTR kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim sağolun.

• Ben de tavsiye alabilir miyim? 20 yillik arcelik 2300 tam otomatik omrunu tamamladi. Ozel servisten cagirdigimiz kisi siemens ya da arcelik onerdi. Evde 4 kisiyiz(bebek yok) butce 1500-2000(mak.) Makul seviyede sessiz calisan dijital gostergesiz devri yuksek elektrik ve sudan yana cimri olacak makine yazar misini?

• Takip...
  • Ne aldiniz

Lg icin takip . lg nin garanti uzatma olmadigi guncel mi

• Siemens aldim iyikide almışsın diyor eşim Lg evet aynen devam garanti uzatma yok

• Siemens konusunda dileyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Yerli Üretim Fırçasız 10 Yıl Garantili IQDrive Motor
    WM12T480TR - Nakit - 1.340,00 - Karta mail orderla taksit - 1.375,00

Serdar Çetin
    553 397 6676
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Siemens konusunda dileyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Yerli Üretim Fırçasız 10 Yıl Garantili IQDrive Motor
    WM12T480TR - Nakit - 1.340,00 - Karta mail orderla taksit - 1.375,00

Serdar Çetin
    553 397 6676

güncel fiyat nedir?
  • Or_By O kullanıcısına yanıt
    Güncel fiyatımız halen aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: shopsiemens

Güncel fiyatımız halen aynı

Bu makinede sectigin programa gore bunun yikama kapasitesi x kg fazla yuklersen yikama yapmaz gibi bir ozelligi mevcut mu kullanma kilavuzunuda okudum bir sey belirtilmemis

• Or_By O kullanıcısına yanıt
    siemens aldım az su ile yıkıyor yeni makinaların özelliği bu güzel durulamıyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: bennuarda

siemens aldım az su ile yıkıyor yeni makinaların özelliği bu güzel durulamıyor :(

Bu makinanin 9 kg ida 63 lt tambur hacmi var 8 kg da da 63 lt ne degisiyor 8 ile 9 kg arasinda

• Fiyat aynimi hala

• Fiyat aynı mı hala hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.