Şimdi Ara

Vestel mi Arçelik mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
76.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, kurutma makinası ve mikrodalga fırın almak istiyorum. Sıfır düşünüyorum ancak en ucuz ürünleri tercih edeceğim. Acaba Arçelik mi Vestel mi en baz ürünleri konusunda daha iyidir? Ya da aynı fiyat aralığında başka bir marka önerir misiniz? Teşekkürler şimdiden.

• çamaşır,çamaşır kurutma, bulaşık ve fırında profilo daha iyi bir tercih, fakat mikrodalgada samsung kenwood a bakın, örneğin arçelik bir ara media diye bir markaya fason yaptırıyordu mikrodalgalarını muhtemelen hala öyledir ama buzdolabında arçelige bakabilirsiniz çamaşır kurutma makineside fena değil haricinde bir şey almayın arçelikten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atl@s -- 30 Mart 2014; 10:25:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atl@s

çamaşır,çamaşır kurutma, bulaşık ve fırında profilo daha iyi bir tercih, fakat mikrodalgada samsung kenwood a bakın, örneğin arçelik bir ara media diye bir markaya fason yaptırıyordu mikrodalgalarını muhtemelen hala öyledir ama buzdolabında arçelige bakabilirsiniz çamaşır kurutma makineside fena değil haricinde bir şey almayın arçelikten
    arçelik vestel den daha iyidir hatta yerli markalarda en iyisidir denebilir
  • Al birini vur ötekini ben olsam Vestel alirim hic olmazsa arçelik gibi uçuk fiyatli degil .Bu arada Arçelik in uçuk fiyatli olmasida pazar lideri olmasidir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazpanyol

Al birini vur ötekini ben olsam Vestel alirim hic olmazsa arçelik gibi uçuk fiyatli degil .Bu arada Arçelik in uçuk fiyatli olmasida pazar lideri olmasidir...
    manisa da yaşayan ve hergün vestel çalışanlarıyla, yan sanayisiyle iç içe olan biri olarak söylüyorum, ben olsam asla tercih etmezdim ki yeni evleneceğim için bende şimdilerde beyaz eşya aldım tercihim bosch du çok da memnunum.. (vestelin sadece çamaşır makinası için iyi yorumlar aldım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CHEMİST_20

manisa da yaşayan ve hergün vestel çalışanlarıyla, yan sanayisiyle iç içe olan biri olarak söylüyorum, ben olsam asla tercih etmezdim ki yeni evleneceğim için bende şimdilerde beyaz eşya aldım tercihim bosch du çok da memnunum.. (vestelin sadece çamaşır makinası için iyi yorumlar aldım)

Alıntıları Göster
    arçelikten sadece buzdolabı bulaşık makinesi ve kurutma makinesi alınır çamaşır makinesini profiloya bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -OD-

arçelikten sadece buzdolabı bulaşık makinesi ve kurutma makinesi alınır çamaşır makinesini profiloya bakın.

Profilonun en iyi modeli 9kg.inverter motor olan.Oda bosch ve simensin en ucuz inverter motorlu modellerinin muadili.1800 TL.onada bu kadar verilmez.Neden derseniz;4 ana proğram var.Sıcaklık seçimi yapıyorsunuz.Bu yeterli ama ön yıkamaya 40 derecenin üstündde izin vermiyor.
  • Raven Shield R kullanıcısına yanıt
    arçelik vestelden cok daha ıyı konumdadır pıyasada
  • Türkiye teknolojide 50 yıl geri. En iyi yaptıkları dışardan kopyalamak ....En basiti medencilerine hala akkor lamba veren zihniyetten ne beklenir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 2 Haziran 2014; 1:19:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazpanyol

Türkiye teknolojide 50 yıl geri. En iyi yaptıkları dışardan kopyalamak ....En basiti medencilerine hala akkor lamba veren zihniyetten ne beklenir....
    Arçelik varken vestel mi ?

O zaman şöyle yapalım arçelik alırken 1 pişman olursunuz vestel alırsanız 1001 pişman
  • quote:

Orijinalden alıntı: RUSSHEL

Arçelik varken vestel mi ?

O zaman şöyle yapalım arçelik alırken 1 pişman olursunuz vestel alırsanız 1001 pişman

hiçbir bilgin olmadan bu yorumu nasıl yapabiliyorsun acaba açıkla hadi neden ?
  • Vestel daha iyi
  • Gavuzla kullanıcısına yanıt
    arçelik beko bayilerimiz var çünkü ve yıllardır bu rekabetin içindeyiz lütfen birazda biliyim ...

ayrıyetten

ingiltere,romanya,polonya,afrika pazar birincisi

avrupada en iyi 3. marka

Türkiye ' nin en çok satan en iyi marka yetmez mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RUSSHEL -- 2 Haziran 2014; 22:00:58 >
  • quote:

arçelik beko bayilerimiz var çünkü ve yıllardır bu rekabetin içindeyiz lütfen birazda biliyim ...

ayrıyetten

avrupada en iyi 3. marka

türkiyedeki liderliğin sonu yakın hanımlar bu işlerden ellerini çekmeye başladı çünkü dediğiniz pazarlardada 1. değildir arçelik iyi pazar payı vardır ayrı vestelin ihracatı arçelikten çok matematiksel ve belgelerle çok rahat kanıtlanabilir arçelik içerden kırıyor kırdığı parayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gavuzla

quote:

ayrıyetten

avrupada en iyi 3. marka

türkiyedeki liderliğin sonu yakın hanımlar bu işlerden ellerini çekmeye başladı çünkü dediğiniz pazarlardada 1. değildir arçelik iyi pazar payı vardır ayrı vestelin ihracatı arçelikten çok matematiksel ve belgelerle çok rahat kanıtlanabilir arçelik içerden kırıyor kırdığı parayı

Alıntıları Göster
    Vestel diyorum gerek yok o kadar paraya

• Vestel elektronikte yazılımda başarilidir.Son çıkan mekanik ürünleride iyi ( buzdolabı çamaşır makinesi vs ) 5 yıl parca 10 yıl motor garantisi avantajı var. Arçelik grubunun soğutucu pişirici cihazları ve üst seri bulaşık makineleri çok iyi.Çamaşır makineleri hala istenilen seviyede değil ama . Fiyatı pazar lideri olduğu için yüksek.Arcelikin servisi her yerde yedek parçası genel olarak ucuz.

Vestel son yaptığı merkez servis ile bayağı kendini geliştirdi.İkiside suan iyi firmalar ama mekanik aksamda kalite 1 tık daha arttirilmalı.
  • Yıl 2018 bugünkü düşünceler nedir buzdolabı için?

600lt civarı kombi tipi olarak hangi marka model dersiniz?
  • Arçelik ve Vestel Tv var. Güvenlik kameraları bağlı, kesinlikle Arçelik te ne gördüğümü anlamıyorum. berbat

Konu hort.
  • 19 yıldır vestel buzdolabı kullanıyorum bir sefer termik arızası verdi onuda ücretsiz değiştirdiler.Daha önce AEG ve profilo kullandım ( çamaşır makinesi ve buzdolabı) tamir ücretine verdiğim para dolabın parasını geçti.
  • ikiside TR de üretim yapan markalar.

İkisinin de birbirinden üstün gelecek modelleri vardır.
    şu iyi bu kötü demek biraz zor.

Ben vestel tv ve kurutma makinası kullanıyorum. gayet memnunum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.