Şimdi Ara

İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır! (1921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.796
Cevap
342
Favori
2.734.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1335 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yarım saat önce gitti zaten hız yüzünden arayayacaktım ama sabahı beklemek istemiştim internet gidince iyice sinirlendim ve aradım 2-3 dk içerisinde yeniden geldi hızıda araya kaynatttım klasik şeyleri söylediler ama oda az biraz düzeldi en azından 35 mblik pakette 28-29 oldu wifide.
  • 100 mbiti vermişler. Kotaları da saymasalar iyi olacaktı.
  • btk akk hakkında hangi gün malumat verecekti beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJRotaride -- 1 Aralık 2016; 3:40:29 >
  • Akk dediniz dediniz simdi ttnet internet baglamiyor port yok diye.2 aydir bekliyorum.Gözdağı mi bu port muhabbeti?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün fiber hattımız koptugundan kaç mbit ile fiberledigimi bilemiyorum. Bakalım bugün yapılacak mı?

• abi 3 mb olunca net çalışmıyor bilader ne bok yiyecez bilmiyorum.
  • kotayı 9 saatte doldurarak yeni bir rekora imza attım. şimdi uğraş dur 3mbps hızla...
  • BTK namussuz ahlaksız halk düşmanı bir kurumdur. Burada çalışanlar ve veya emir aldıkları gizli açık tum kişiler paragöz şirketlerin paralı kopeği olmuştur.
    Ulke yararına çalışması gerekirken, ülkede refah duzeyini düşüren, gelişimin önüne bilerek set çeken bu ve bunun gibi kurumlar ülkemizde çoğunluktadır. Bu durumlardan çıkar fayda sağlayan herkese kafam girsin.

• Naneli Larry kullanıcısına yanıt
    aynen kendi hizinda bile bisiy indirsen kac saatte biter kota. Ttnin cakma kampanyalari.

• Atmin kullanıcısına yanıt
    Genel mudurluge gidip dilekce vermeniz lazim 1 haftadada olabilir 2 aydada.

• "Bu halkın büyük ilgisizliğine" derken 242,000 imza toplanmış
    kendin(iz)i neden eleştirmiyorsunuz?
    demek ki bir şeyleri değiştirmen(iz) gerekiyor

benim internetimde kota olmadığı halde(35₺ 8mbs sınırsız) elimden geldiği kadar destek vermeye çalıştım.
    iyi bir yol kat edilmiş, bunun başarısızlık olarak görülmemesi gerekir.
    gelecekteki eylemlerinizde başarılar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadistica -- 1 Aralık 2016; 10:38:10 >
  • Modemi reslemeyi unutmuşum 7 gb GG oldu

• @hümiyettin

Yeniden aktif olay yapmalıyız taaki düzeltene kadar her yerde bu sorunu dile getirmeliyiz

O halde neden tek metinde anlaşıp btk cumhurbaşkanlığı başbakanlık 'a mesaj göndermiyoruz

Hadi bakalım geri dönüyoruz.

Oyunlarda nickname sonuna "#akkolmadan" ekliyorum.
    mesaj metini hazırlanınca şikayetleri göndereceğim

• sadistica kullanıcısına yanıt
    Yapılması gerek şeyler çok basit. En küçüğünden en basitinden destek hatları çökertilebilir altyapı zorlanabilir üyelikler fesh edilebilirdi. İzin verdiler şimdide CGNAT belası çıktı başa hadi hayırlı olsun. AKK 2019 da kalkacakmış
    http://www.tusoder.org.tr/elveda-akl-hosgeldin-teknoloji/
  • quote:

Orijinalden alıntı: besimbicer

@hümiyettin

Yeniden aktif olay yapmalıyız taaki düzeltene kadar her yerde bu sorunu dile getirmeliyiz

O halde neden tek metinde anlaşıp btk cumhurbaşkanlığı başbakanlık 'a mesaj göndermiyoruz

Hadi bakalım geri dönüyoruz.

Oyunlarda nickname sonuna "#akkolmadan" ekliyorum.
    mesaj metini hazırlanınca şikayetleri göndereceğim

Bu iş btk ile değil internet servis sağlayıcılarına bağlı . Onların bize dğil bizim onlara yaptırım uygulamamız gerekiyor...
  • İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!

Buyrun

• Sömürüye(akk) hayır.
  • Hani Aralık ayı boyunca 100Mbps olayı? Hala 32Mbps görüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AirSupport kullanıcısına yanıt
    Sadece Turkcell Fiber kullanıcıları içindir 32 mbps sizin büyük ihtimal vdsl ve TT nin hizmet alanına giriyorsunuz

Bu arada hızlar 100 oldu arkadaşlar kablolu bağlantıda speedtest 105 görüyor ve 1 ms dahi ping artması yok şimdi soruyorum :

Madem altyapı herkese 100 verebilecek kadar sağlam ve yoğunluk oluşmuyor neden hala bu akk ve düşük hızlar kullanıcılara diretiliyor. Herkesin 100 alması için ben şuan bir engel göremiyorum değerler gayet sağlıklı saniyede 14 mb veri iniyor , ping deseniz değerler normal yurtdışı 55 yurtiçi 1-20

Bunu şey gibi düşünebilirsiniz 1991 model şahin almışsınız fakat hiç kullanmıyorsunuz garajınızda 0 şekilde duruyor. Şu anki altyapıya uygulanan politakada aynen buna benziyor. Altyapı var , kapasite var fakat kullanmıyorlar. Fiber döşeniyor ama işe yaramıyor kullanmadığınız için çürümeye terk ediliyor.

Aslında olay BTK'da bitiyor. Devlet interneti her alanda kısıtlamak istiyor. Bu yüzden bu akk ve düşük hızlarda mağdur ediliyoruz.

• Bunların alayını Allah bildiği gibi yapsın. Modemi dün 30 dakika kapattım saatler sonra internete bağlandım. Kotamı kontrol ettim sil baştan yeni aya başlamıştım. Şimdi pc kapalı olduğu halde 1.5gb download yapmış gözüküyorum. O değil mac filtreleme var benden başkasının internetime bağlanmasının imkanı yok! Allah belanızı versin. Haram zıkkım olsun.
    İnternette Kotaya, Kısıtlamaya, Düşük Hıza, Fahiş Fiyatlara Hayır!
  • 
Sayfa: önceki 19191920192119221923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.