Şimdi Ara

FIFA 17 [PC ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.971
Cevap
32
Favori
131.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koyu bir FIFA fanı olarak özeleştiri yapmam gerekirse, bu teaser'da öncekilere oranla tek geri kalan kısım, taraftarlar! Çok soluklar ve resmen ışığın vurduğu yerde kaybolmuşlar. Tabi bunlar şu anki teaser'dan gördüklerim. Umarım yakın planda sonuçlar daha iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _nick falan yok_

pes olsun fifa olsun şu videolarla oyunu o kadar güzel süsleyip püslüyolar ki her sene izleyen vay be ne oyun geliyor diyor ama aslında geçen seneden çıkandan zerre fark olmuyor.. Bu da onlardan biri ve senesi işte..

14-15-16 birbirinin kopyasıydı görüntü ve oynanış olarak .. 17 frostbite ile geleceğinden bambaşka bir görsellik ile karşılaşacağız.. oynanışta da köklü değişiklikler yaparlarsa bambaşka bir oyun görürüz yıllar sonra
  • her zaman ki gibi fifa, her hali ile diğer rakiplerini sollayacak gibi duruyor
  • Frostbite ile bomba bir oyun gelecek gibi görünüyor. Tabii ki ilk yıl oldugu icin ufak tefek geçiş dönemi sorunları olabilir. Bence oyun motoru da önemli ama oyundaki momentum gibi hakem hataları gibi sorunlara daha öncelikli çözüm bulunması gerekiyor. Bu sorunlar insani oyundan soğutuyor. Insallah bu sene bu sorunları duzeltirler. Son olarak artık Türkçe spiker gelse cok iyi olacak bakalim bekleyip göreceğiz.

• tek istediğin fifa 16 demo tadında bir oynanış olsun. Ocak transfer güncellemesinden sonra 2 3 sene almıcam dedim ama yeni motora geçmeleri beni çekiyor. Bu sefer de hemen almak yerine beklesem mi diyorum.
  • Bu adamlar bir suru oyun yaltilar bu motorla pek sorun yasamazlar

• onur89tr kullanıcısına yanıt
    g2a da hiçbir şey verilmiyorve ben daha çok Ultimate Team amaçlı aldım. geçen sene de originden almıştım ondan bide ödemesi ekimde başlıyor
  • Fifa 16'daki rakip bulmama sorununu ve hileyi çözsünler lütfen. En azından fut online seasons'ta başlamadan rakibin kadrosunu görelim ki full bronz hilecilerden kurtuluruz en azından
  • G2a'dan ön sipariş vermiştim ama kart onaylamamış.Bugün yeniden vereyim dedim fiyat 145 lira olmuş.

cdkeys.com dan buldum 130 liraya ama Türkçe dil seçeneği görünmüyor.Acaba Türkçe dil varmıdır?

http://www.cdkeys.com/pc/games/fifa-17-pc-origin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 9 Haziran 2016; 19:54:27 >
  • Bölge eğer avrupa için gözüküyorsa Türkçe dil seçeneği vardır diye tahmin ediyorum.
  • Neobir75 kullanıcısına yanıt
    Bölge olarak Worldwide yani dünya yazıyor açıklama kısmında
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Bölge olarak Worldwide yani dünya yazıyor açıklama kısmında

var tr dil desteği.
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Bu arada aral da ön sipariş fiyatı 225 lira.Kan emiciliğine devam ediyor.

http://www.aralgame.com/pc-fifa-17

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 9 Haziran 2016; 22:22:29 >
  • Arkadaşlar fiyatlar $ & € kur'una göre belirleniyor. Eleştirecek biri varsa, o da kur'ları bu kadar coşturanlardır.
  • onur89tr kullanıcısına yanıt
    Neyse hocam konuyu daha fazla kirletmeyelim.İsterseniz özelden devam edelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Teşekkürler.

Bu arada aral da ön sipariş fiyatı 225 lira.Kan emiciliğine devam ediyor.

http://www.aralgame.com/pc-fifa-17

hala araldan oyun alan var mı ya :D
  • Arkadaslar konudan desteğinizi esirgemeyen lütfen...

• Fifa 16 da orta kafa golü iptal edip dümdüz dribbling yapan bebelere fırsat tanıdılar. Orta kafa gol geri gelsin uzun stoper oynatmayan bebeler gol yesin bir zahmet.
  • Son 11 saat kaldı EA etkinliğinin başlamasına.. Frosbite dan dolayı çok heyecanlıyım. Yıllar sonra baştan aşağı değişmiş bambaşka bir fifa ile karşılaşabiliriz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avei21

Son 11 saat kaldı EA etkinliğinin başlamasına.. Frosbite dan dolayı çok heyecanlıyım. Yıllar sonra baştan aşağı değişmiş bambaşka bir fifa ile karşılaşabiliriz..

Kimse oyunu beklemiyor heralde konu çok durgun.. Son 2 saat kaldı oyunun tanıtılmasına

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.