Şimdi Ara

migros yarım kilo gurme fermente sucuk 13,50 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
9.220
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • domuz yamulmuyorsam 2004-5 gibi ab ye giriş bahanesiyle kasaplık hayvan statüsüne alındı, daha önce özel izinle çok düşük üretim vardı. şimdi araştırın bellki onlarca domuz çiftlikleri var kim yiyor bunları? paketli gıdalardaki e250 gibi koruyucu maddeler yiyilebilir jelatinler vs. neredeyse her paketli gıdada kullanılabiliyor. kendimiz kandırmayalım kimse kendini muhafaza edebildiğini zannetmesin veişin en acı tarafı buna "Muhafazakar" devlet eliyle izin verildi..belediye başkanı iken gittiği sırbistan da önüne konan eti "ben emin olmadığım eti yemem" diye geri çevirenler şimdi sırbistan dan sırp kasapların kestiği karkas etleri bu millete yüksünmeden yediriyorsa ve bu millet de hiç oralo olmuyorsa bunun asıl suçlusu da bu millettir, herkese afiyet olsun.
  • domuz yamulmuyorsam 2004-5 gibi ab ye giriş bahanesiyle kasaplık hayvan statüsüne alındı, daha önce özel izinle çok düşük üretim vardı. şimdi araştırın bellki onlarca domuz çiftlikleri var kim yiyor bunları? paketli gıdalardaki e250 gibi koruyucu maddeler yiyilebilir jelatinler vs. neredeyse her paketli gıdada kullanılabiliyor. kendimiz kandırmayalım kimse kendini muhafaza edebildiğini zannetmesin veişin en acı tarafı buna "Muhafazakar" devlet eliyle izin verildi..belediye başkanı iken gittiği sırbistan da önüne konan eti "ben emin olmadığım eti yemem" diye geri çevirenler şimdi sırbistan dan sırp kasapların kestiği karkas etleri bu millete yüksünmeden yediriyorsa ve bu millet de hiç oralo olmuyorsa bunun asıl suçlusu da bu millettir, herkese afiyet olsun.
  • Birkaç kere yedim, tadını beğenmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 28 Mayıs 2016; 22:51:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasık biti

adam geleceği görmüş beyler.

Alıntıları Göster
    Gurme önceden ismi nuta mi neymiş surekli isim degistiriyor tagsis ortaya cikinca. Belki 4 5 isim degistirmistir. Hadep dep hdp vs vs gibi oldu isimleri. Her şey aynı isim farkli. Nasil izin verirler hala inanamiyorum.
  • ilk çıktığında reklamı cok çıkmıştı bu gurmenin. Denedim. Hayatımdaki en kötü sucuktu. Saman gibi bişeydi.ne tadı ne kokusu var düzgün
  • Dadaş kardeş hep sen ettin,alıştırdın milleti burada,zannedersim kendi malı.Gurme şöyle yok otantik süpper öyle güzel dehşet,parmağımızı yedik bilmem ne şimdiye kadar sucuk yememişiz bla bla bla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

migros marka sucuk gordum gecen.almaya niyetlendim.uretici kim fiye dordum elemana.gurme dedi.vazgectim hemen. gurme aslinda 7 tepe.hileli urunlerde adi cikinca isim degisikligine gitti.zihniyet degismeyince tabi urun de degidmiyor kalite.
    adam geleceği görmüş beyler.
  • maliyeci18 M kullanıcısına yanıt
    Bu kadar fırıldak olmaktan başınız dönmüyormu sizin ???valla iyi mide var yoksa bu kadar dönmeyi midesi kaldirmaz insanin....
  • ,

• Tadı kötü arkadaşlar tavsiye etmem
  • Karkas etin kilosu 23 24 lira zaten almayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest_1999

,

1,99 tl olsa yine evden içeri sokmam asla
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Gurme nedir yaa. 3 kuruş fazla olsun bildik marka alın.

Agzi yuzu koruyucu ve katki maddesi dolu.Alacak olanlar icerigini okuyup bi daha dusunsunler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeneryongur -- 30 Mayıs 2016; 10:49:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Kuzu kulağı da var mıdır acaba içinde

Daha mı lezzetli oluyor?

Tabiki...
    Şaka bir yana doğru düzgün etin kilosu kaç para olduğu belli. Şuan 38-40 TL'den aşağı sucuk alan kendini kandırır sağlık önemli bence

Alıntıları Göster
    Helal olsun adam 3.5 yıl önceden görmüş geleceği

• quote:

Orijinalden alıntı: neozine

Bu mesaj silindi.
    Tarihe baktın mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Gurme nedir yaa. 3 kuruş fazla olsun bildik marka alın.
    En adı en beş para etmez sucuk özellikle otantik olanı rezalet. Ne ben yiyebildim ne misafirler yiyebildi. Apikoglu Sarı etiketli, Cumhuriyet, Sahin, Namet, Coşkun, Polonez markaları en azından sucuk sucuga benziyor da bu gurme denen lanet illere para vermeyin. Sucuk değilde ağzında değişik ekşimsi baharatlar olsun isteyen alabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: maliyeci18

Erdoğan kimseye Sırp kasabın kestiği eti falan yedirmez, burada yazılanlar tamamen safsata. Kimse burada yazılana delilsiz ispatsız inanmasın.
    Blok
  • Kuzu kulağı da var mıdır acaba içinde
  • Gurme nedir yaa. 3 kuruş fazla olsun bildik marka alın.
  • bimdeydi heralde şahin fermente evlik sucuk gayet güzel ucuz diye ne olduğu belli olmayan sucuk almasanız daha iyi ama yinede siz bilirsiniz tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 28 Mayıs 2016; 23:11:53 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.