Şimdi Ara

[PS4] PRO EVOLUTION SOCCER 2017 - ANA KONU / *MyClub* (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.250
Cevap
63
Favori
372.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • normalde pes sevmem ama bu güzel olmuş 2013 gibi türkçe spiker olursa oynarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geldi tr psn'e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strikeer -- 24 Ağustos 2016; 1:02:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

Geldi tr psne

Az önce kapadım yok diye :)

• Tr ye düştü.

• su goruntu gecilmiyor tamam guzel yapmislar ama abartmislar izlemek zorunda birakiyorlar birde pes de goruntuleri tekrar tekrar gosteriyorlar deli ediyor top diregin ustunden gidiyor gosteriyor ofsayt oluyor detayli sekilde gosteriyor ne gerek var boyle seye tuslara desen allak bullak fifa oynayan icin analog tusunda ilerliyorsun bundan nasil ilerleniyor anlamadim analog tusunu ileri itiyorum duruyor adam gorsel felan cok iyi fifa ya bakarak ama oynanis valla bilmiyom kotu geliyor pes in oynanisi bana su fifa dan kurtulalim diyoruz ama yine adamlara mum oluyoruz gorseli birak konami artik oynanisi gelistir biraz

• Demoyu oynadım.3 maç yaptım.İyi yönleri var.Kötü yönleride çok.

Adamlar topu kapmak için sürekli birbirine çelme takıyor.Oyuncu tökezliyor ama devam ediyor.Veya oyuncu tökezliyor ve topu kaybediyor.Bu bir değil iki değil sabit hep aynı şekilde oluyor.Çelme takılarak top kapılabiliyor yani.Oyun onu sözde ikili mücadele diye yediriyor.Diğer sorun ise çok büyük.Şutlar rezalet kötü.Vuruş hissi yok.Adeta füze gibi gidiyor.Bu durum oyunu bayağı bi arcade yapıyor.
  • taktik ekranında oyuncu sürüklemeyi kaldırmış bu japon kafalar:) valla bulamadım.

yine taktik olarak 2 hücum 2 defans alternatif seçebiliyoruz. bunları saha içinde benimsemezsek L2+ yön tuşlarıyla kaldirabiliyoruz oyun içinde. aynı tuşlarla tekrar aktif edebiliyoruz. bu özellik süper olmuş.tam bi taktik savaşı olcak:))

• ama su goruntuye bayildim cok iyi yapmislar
  • Ah ulan PES ! Adam akıllı lisansın ve modların olsa inan FIFA nın yüzüne bakmam. Çok güzel olmuş PES 17.

• PS3'de artık oyun içinde ağır çekim olmuyor. Kasma falan yok. Sadece ara sahnelerde kasma var ama yemişim ara sahnesi önemli olan maç esnasında kasmaması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bakaım merakla bekliyoruz..Nasıl olacak acaba!!

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Bende 12 de bakıp kapayacaktım maça dalmışım.saat 12.30 olmuş geç kaldık diye üzülüyodum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strikeer -- 24 Ağustos 2016; 1:01:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

taktik ekranında oyuncu sürüklemeyi kaldırmış bu japon kafalar:) valla bulamadım.

yine taktik olarak 2 hücum 2 defans alternatif seçebiliyoruz. bunları saha içinde benimsemezsek L2+ yön tuşlarıyla kaldirabiliyoruz oyun içinde. aynı tuşlarla tekrar aktif edebiliyoruz. bu özellik süper olmuş.tam bi taktik savaşı olcak:))

beklenir bunlardan hiç mi kıpramıyor sağ sola filanda mı gitmiyor pes serilerin hepsinde var bunu kaldırdılarsa yuhh derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

su goruntu gecilmiyor tamam guzel yapmislar ama abartmislar izlemek zorunda birakiyorlar birde pes de goruntuleri tekrar tekrar gosteriyorlar deli ediyor top diregin ustunden gidiyor gosteriyor ofsayt oluyor detayli sekilde gosteriyor ne gerek var boyle seye tuslara desen allak bullak fifa oynayan icin analog tusunda ilerliyorsun bundan nasil ilerleniyor anlamadim analog tusunu ileri itiyorum duruyor adam gorsel felan cok iyi fifa ya bakarak ama oynanis valla bilmiyom kotu geliyor pes in oynanisi bana su fifa dan kurtulalim diyoruz ama yine adamlara mum oluyoruz gorseli birak konami artik oynanisi gelistir biraz

Full sürümde geçilir bu görüntü,kasıtlı yapmışlar.full sürüme erken geçmemiz için yapılmış.

• Ps3 te oyun nasıl?

• Merakla bekliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: -BraveHeart-

Ps3 te oyun nasıl?

Oynanış güzel. Grafik olarak birşey bekleme. Oyuncu yüzleri müthiş.

• 2 maç sonunda ilk gözüme çarpanlar tamamen şahsi görüşüm, bu yazıklarım kesin bir yargıya varmayan, kişiden kişiye değişecek olan bir takım gözlemler

Artılar

-Henüz olması gerekene ulaşamamış olsada hiç olmadığı kadar iyi bir akıcılık var
    -Tepkimelerin hızlanması
    -Ne çok hızlı ne çok yavaş hiçte fena olmayan bir oyun hızı tutturmuşlar.Atak üretmek ve paslaşmalarda bir oturaklılık, sakinlik var aynı zamanda oyuncularda ise aşırı hantallık yok. Eski oyunların benim için oynanamaz oluşunun en büyük sebeplerinden biriydi ağır çekim kamerası gibi olan aşırı yavaş oyun, yer çekimsiz ortamda gibi dönemeyen, hareket edemeyen hantal oyuncular
    -Mevcut animasyonların biraz daha detaylanmış olması, kalas ve animasyonsuz gibi hareket geçişleri detaylanarak biraz daha yumuşamış
    -Berbat görünen ve top temasında bükülüp,kırılıp iç içe giren bozuk fizikli kale fileleri olabildiğince toparlanmış ama hala ip değilde sünen bir madde tepkimesinden kalıntılar mevcut %100 başarılı bir fizik değil, görüntü olarak fileler kalın ve çok beyaz, ortaya konulan 3. kanca şekil olarak file yapısını çirkinleştiriyor yalnız gollerde çıkan seste güzel detay. Bu konuda yarım +
    -Yapay zeka fena değil gibi kendi takımımda ki kontrolde olmayan oyuncular ve rakip AI dahil olmak üzere değişken bir seviye var. Çok iyi işler yaptıkları anlar var, çok basit hatalar ve donuk kaldıkları anlar var. Buna kesin bir şey söylemek için çok erken hem full sürüm hem online hem 200-300 maç yapmak lazım
    -Top fiziğide hoşuma giden artılardan

Eksiler

-Benim için şu an en büyük eksik oyuncu kontrolünde yetersiz olan seçenekler. Kafamda canlandırdığım dribbling'leri oyunda yapma imkanı yok. Hızlı koşmaya basınca 4-5 adım süren hızlanma animasyonu giriyor, o animasyonun başlangıç ve bitiş aralığında 2. ve farklı bir vücut hareketine geçiş yapamıyorsun. Vücut hareketleri ve dribbling'ler çok kısıtlı.
    -Adam geçmelerde nedense keyif vermiyor yavan bir çalım sistemi var bununda bana göre en büyük sebebi yukarıda yazdığım çok dar olan hareket özgürlüğü, çalımların yetersiz kontrol yüzünden skill hareketlerine mahkum kalması
    -Skill hareketlerinde animasyonların yağ gibi akmayışı
    -2 Stat var ikisinde de görsel olarak oyundan alınıcak keyfi arttıran atmosfer yok
    -Ps3'te tartışmasız grafik olarak üstün olan Pes yeni nesilde bence üstün değil grafik ve aydınlatmada ciddi bir duraksama içinde
    -Paslar çok isabetli, oyun kurmak ve top tutmak bir hayli kolay
    -Şu an ki mevcut animasyon çeşitliliği hala çok yetersiz, bu seviyeye 2013 veya 14'te ulaşmaları lazımdı bazı konularda konami çok geriden geliyor. Bunu Fifa'yı övmek için söylemiyorum karşılaştırmalarda yorumlarım her zaman tarafsızdır, Fifa'nın 6 sene önce getirdiği yenileklerden bir çoğu Pes'te son 1 senedir var bir çoğuda hala yok. Ne yazik ki Konami'de üretken, bakış açısı ve vizyonu geniş yenilikçi bir producer yok. Çok geç akıl ediyorlar.

şimdilik bu kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: PeaceBorn

Ah ulan PES ! Adam akıllı lisansın ve modların olsa inan FIFA nın yüzüne bakmam. Çok güzel olmuş PES 17.

Pte patch kur ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: kenancet

steamde football managera denk geldim disarida 49Ş turkiyede 100tl. ama pes disarida 40Ş olmasina ragmen 150tl olacak. fiyat mutlaka daha makul bir hale gelmeli. birde fifa ile pesi kiyaslamanin mantigi yok iki oyunda bambaska seyler sunuyor sana hangisi hitap ederse onu oynarsin insanlara gereksiz yere kirici sozler soylemeye gerek yok birini oynuyor diye.

150 lira olacağını nerden çıkardın 80 liradan çıkar geçen sene öyleydi

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.