Şimdi Ara

LG G4 DELTA SERVİS VE BHZ İLETİŞİM İLE SORUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7ay önce BHZ iletişimden LG G4 marka cep telefonu aldım ve cihazımda ekranda sorun oluştu (Ghostscreen) DELTA servise yolladım cihazı ama onlar bana cihazın ekranı daha önce değiştirilmiş diyor. Cihazın İMEİ nosu ile ekran nosu uymuyor diyorlar benden 450 TL ekran değişim ücreti istediler bende haliyle BHZ iletişim ile görüştüm ama ilgilenmediler bile direk servis diyorsa doğrudur yapacak birşey yok diyorlar bende detaylı bir rapor ve telefonu geri istedim acaba bir hak iddia edebilirmiyim her iki firmayı da mahkemeye vermeyi düşünüyorum...

• valla hocam üzüldüm gerçekten ama işte bu yüzden paralel ithalat telefon almayı önermemekteyim bu tip sorunlar çıkabiliyor.. tüketici hakem heyetine gidip şikayet ediceksiniz onlar hallederler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paralel ithalat telefon garantisiz telefondur, sizi sadece pasaport kaydından kurtarır... Bu vesileyle öğrenmiş oluyorsunuz...
  • İnsanlara cahil diye atıp tutan ve buradan telefon satmaya çalışan 'akıllı' arkadaş, seni ikinci el bölümüne alalım. Adam yardım istemiş senin yazdığına bak.
    Soruna gelince, Tüketici Hakem Heyeti sorunu çözer diye düşünüyorum. Paralel ithalat telefon garantisiz değildir. Tüm ürünler aynı yasal yükümlülüklere sahiptir. Sadece biraz uğraştırırlar.
  • MYNIGMA denen adama güvenmeyin daha dün üye olmuş kesin konuyu gördü ve üyelik açtı.Delta Servis elemanı kesin.
    Bu arada telefonu arıza çıkartan arkadaş.Eğerki ekran değişimi filan yapmadıysanız doğruca tüketici hakları mahkemesine başvurun.Biraz uzun sürer ama çatır çatır alırsınız paranızı.
  • tüketici hakem heyetine gittim ama ekranı senin değiştirmediğini nasıl ispatlayacaksın dedi bana olumsuz sonuçlanacak zaten dedi ispat koy önüme hemen arayalım hakkını diyor
  • bu konuda yapabileceğim birşey varmıdır acaba yardımcı olurmusunuz
  • Geçmiş olsun hocam delta servis sıkıntı bende sorun yaşamıştım 2 sene önce hala aklıma geldikçe sinirleniyorum :)
  • Merhabalar.
    Benimde bu firmalarla sorunum var. 20 iş gününü geçen ürünüm hala delta serviste bekliyor. ama ürünü bhz den aldım.
    ihtarname çekeceğim ama bhz ye mi yoksa deltaya mı çekmem gerekiyor.
  • oski_293 O kullanıcısına yanıt
    bilirkisi belirleyecek ne oldugunu sen thh ye ver evraklarini basvurunu yap servis nederse desin eger dusurme ezilme yoksa telefonda lehine karar cikacaktir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.