Şimdi Ara

AOC G2460PF FreeSync Monitör İncelemesi + Kullanıcılar Kulübü (TR'de İlk ve Tek) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.072
Cevap
24
Favori
53.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eyw bilgilendirme için ,açıklayıcı olmuş
  • Arkadaşlar bu monitör incelediğim kadarıyla çok iyi bir monitöre benziyor ancak satın alabileceğim yerler nereler?
    İnternetten incelemeden almak istemiyorum ve vatan bilg. gibi teknoloji marketlerde de bu ürünü listelerde bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caniggia7

Arkadaşlar bu monitör incelediğim kadarıyla çok iyi bir monitöre benziyor ancak satın alabileceğim yerler nereler?
    İnternetten incelemeden almak istemiyorum ve vatan bilg. gibi teknoloji marketlerde de bu ürünü listelerde bulamadım.

Şuan alabileceğin tek yer amazon, Hepsiburada bir ara satıyordu ancak stokları bittikten sonra birdaha getirtmediler galiba, hiç stoklara girmedi.
  • Peki bu modeller mağazalara gelecek mi yakın zamanda? bekleyelim mi yoksa başka modellere mi bakmaya başlayalım? ne önerirsiniz?
  • caniggia7 C kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum geleceğini, amazondan alabilirsiniz ama, buradaki arkadaşların büyük bir kısmı amazondan aldı.

Genel kullanım amacınız nedir? Oyun mu oynuyorsunuz ağırlıklı olarak?
  • Amazon dan al 1 sene garantisi var TR de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu an sahip olduğum monitörüm işimle alakalı olarak beni tatmin ediyor. Güncel bir ekran kartı alıp biraz da oyun oynayım diyorum.

Amazondan hiç alışveriş yapmadım. Bir de monitörü görmeden almak ne derece doğru emin olamıyorum.
    Bir de aoc nin modelleri vatanda var. bu modelin gelmeyeceğini düşünmenizin nedeni nedir?
    Çok uzun süredir gelmedi, bunu biz bilemeyiz ya Vatan'ı arayıp soracaksınız ya da AOC'yi.
    Oyun için harika, günlük kullanım için yeterli. Film izlemek için idare eder. 144hz ve Freesync çok güzel bir ikili oluşturuyor oyunlar yağ gibi akıyor. 60hz'den 144'e geçince farkı çok iyi anlıyorsunuz, neler kaçırmışım diyorsunuz resmen. Youtube'da tanıtım videoları mevcut. Onlara birgöz atın isterseniz, benzer rakipleriyle karşılaştırmaları falan da var. Fiyat/performans açısından şu an bence çok süper bir monitör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Çok uzun süredir gelmedi, bunu biz bilemeyiz ya Vatan'ı arayıp soracaksınız ya da AOC'yi.

Cevaplar için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profecco

quote:

Orijinalden alıntı: milyondabir

FreeSync ps4 bir katkısı olurmu
    özellik olarak
    144 hz ps4 de yararı olurmu en fazla 60 hz destekleme durumundan dolayı

Freesync'in hiçbir katkısı olmaz hatta 144 hznin de olmaz çünkü pcde ancak windowsta 144 hzyi seçmek sonra bir de o çalışan programın 144 hz desteklemesi gerekmekte. Yani televizyondaki 50 hz-100 hz gibi değil.

tskler
  • 3 yıl garantisi var diyenler var ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
    Üründen memnun musunuz? Şunu alsan daha iyi olurdu dediğiniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: claswan

3 yıl garantisi var diyenler var ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Diyenler var ne demek ? Kendi sitesine gir zaten 3 yıl garantili olduğu yazıyor tabi buradan satın almak koşuluyla.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: claswan

3 yıl garantisi var diyenler var ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Diyenler var ne demek ? Kendi sitesine gir zaten 3 yıl garantili olduğu yazıyor tabi buradan satın almak koşuluyla.

Yok öyle değil. Amazondan gelen ürünler için mail yoluyla iletişime geçince uluslararası garantisi olduğu belirtilmiş. Yani 3 yıl. Bu konuda 1 yıl deniyor. Ondan kafam karıştı...
  • claswan kullanıcısına yanıt
    1 yıl olması lazım servisiyle bizzat konuşmuştum.
  • quote:

1 yıl olması lazım servisiyle bizzat konuşmuştum.

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=116797589&p=1&anchorToGo=116797589#116797589

Arayıp sorayim bayramdan sonra bir daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Monitör nasıl kullananlar memnun mu? yani monitörün panel kalitesi,renk kalitesi, ergonomisi nasıl, farklı açılardan baktığımızda renk kalitesinde bir bozulma oluyor mu illaki oluyordur sonuçta tn panel ama kullananlar ne der.

açıkcası monitörün tasarımı diğer markalara göre çok ama çok hoşuma gitti. galiba 1 yıl techpro garantisi var

kullananlar tavsiye eder mi?
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    F/P oranı çok iyi buradan anlarsın artık.
  • merhaba @MühendisMurat

tavsiyeleriniz üzerine forumdan sıfır AOC G2460PF aldım , henüz ekran kartını almadığım için (RX480 8 gb arıyorum stok olmayan) net bir şey söyleyemem ancak laptop dan ve 6600k işlemcinin onboard ekran kartından bile monitör potansiyelini belli ediyor(you tube dan video izlerken bazen gölgelenme ve ya ghosting diye tabir edilen durumu yaşıyorum ancak ekran kartı olmadığı için üzerinde durmadım fazla)

ancak ufak bir sorun yaşıyorum driveri yükleyemedim pc ye (win rar la,win zip) birkaç programla denedim ancak cd den ve ya netten driver setup ı açamadım ,cd deki ıvır zıvır programlar yükleniyor driver bir türlü yüklenmedi,ne yapmam gerek ?

edit:ilk mesajı okumayıp kolaya kaçmışım neyse kulübe eklerseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForceOfMature -- 13 Eylül 2016; 13:36:01 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    fp oranı iyi onu biliyorum konuyu başından beri takip ediyorum ama alanların yarısında dp kaynaklı sorunlar,panel kaynaklı problemler çıkmış ne bileyim içimden almak geliyor ama bakacağız artık
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.