Şimdi Ara

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sıcak Fırsatlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.229
Cevap
31
Favori
106.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihazın Paralel İthalat olması çok sorun değil ama işlemcisi Snapdragonmu Exynosmu acaba? Satıcıya mesaj atma şansımız varmı?
  • yaki83 kullanıcısına yanıt
    Mesaj atıp sordum s7 edge
    Zaten resimler s7 edge reklamı, sadece bir yerde s6 yazmışlar yanlışlıkla
    Günün fırsat ürünü olduğu için sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ailby -- 8 Nisan 2016; 3:54:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun, paralel ithalatta garantiyi kim veriyor hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonmaister

Bu cihazın Paralel İthalat olması çok sorun değil ama işlemcisi Snapdragonmu Exynosmu acaba? Satıcıya mesaj atma şansımız varmı?

Hocam hangisini tercih etmek lazım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tosoon

quote:

Bu cihazın Paralel İthalat olması çok sorun değil ama işlemcisi Snapdragonmu Exynosmu acaba? Satıcıya mesaj atma şansımız varmı?

Hocam hangisini tercih etmek lazım ?

İkiside üç aşağı beş yukarı aynı performansa sahip işlemciler. Exynos Samsungun kendi ürettiği işlemci ve Türkiye garantili cihazlarda Exynos işlemci var. Amerikada satılan cihazlarda Snapdragon işlemci var. Snapdragon işlemcili cihazlarda yavaş video çekimde takılmalar olduğu ile ilgili şikayetler çok fazla yabancı forumlarda. Birde nerede satışa sunulduğu ile ilgili belli bir genelleme yok ama cihazlarda kamera lensi Samsungun lensi olanların çekim kalitesi daha iyi deniliyor. Zira diğer lensde Sony'nin lensi. ANlaşılan Samsung ileri safhalarda üretecekleri üst segment tüm cihazlarda kendi ürettiği ve başarı yakalayan lensini kullanıcak. Anlayacağınız Türkiyede aldığınız cihazda Samsungda Sonyde lens olabilir. Ama şuna eminizki resmi ithalat cihazlar Exynos işlemcili.

• İlgilenenler için Bimeks S7 için 2.560 TL fiyat veriyor. Hafta içi bir ara 2.485 TL demişti fiyata. Bu fiyatı duyurmuyorlar ama mağazada sorunca söylüyorlar.
  • Link atamadım ama s7 edge gold hepsiburada da 2540 TL +50 Parapuan

• tosoon T kullanıcısına yanıt
    Amerikalılar biz de exynos islemcili istiyoruz diye isyanda. Exynos cok daha iyi.

Bu konuda cok yazıldı. Ornek:

http://www.teknokulis.com/haberler/mobil/2016/04/10/galaxy-s7-snapdragon-ve-galaxy-s7-exynos-hiz-testinde-karsi-karsiya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tonmaister T kullanıcısına yanıt
    S7 Edge ciktiginda fiyati yaza dogru 2500'e gelecek demistim, kimse inanmamisti. Hata yapmisim. 2300 olarak duzeltiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asksarabi -- 11 Nisan 2016; 15:20:20 >
  • asksarabi kullanıcısına yanıt
    Hocam referansınız nedir? Teknoloji mağazalarında S7 edge halen 3300 TL den satılıyor. Yaz sonunda bu mağazalarda 2500 olabileceğine ihtimal veriyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asksarabi

Amerikalılar biz de exynos islemcili istiyoruz diye isyanda. Exynos cok daha iyi.

Bu konuda cok yazıldı. Ornek:

http://www.teknokulis.com/haberler/mobil/2016/04/10/galaxy-s7-snapdragon-ve-galaxy-s7-exynos-hiz-testinde-karsi-karsiya

Sorun performans değil ama. 6-7 ay sonra snapdragon işlemciler güncelleme alırken exynos lar xpda forumlarında rom arayacak.

• bonasera kullanıcısına yanıt
    Magaza fiyatı diye ayrım yapmadan en ucuza alınabilecek fiyatı söylemek istedim. En pahalı satanları referans almamak lazım. Magazalar her zaman daha pahali olacaktir, ama onlarin da kendine gore bir hesabi var. Stand alani kirasi, showroom katkisi, afis, tanitim, promosyon reklam bedeli, alisveris ceki hediyesi gibi durumlardan para kazanmayi tercih eden is modelleri olabilir. Bazi hiper teknoloji magazalari markalarin kullanimina verilen alan karsiliginda kira bedeli bile tahsis ediyor. En onemli gelir kalemi de o gorunuyor. Marka da pazarlama taktigi olarak buyuk hipermarketlerde gorunur olmak ve test imkani saglamak icin para harciyor. Urunun o magazada hizli satista olmasi umrunda olmayabiliyor.

Onemli olan gizli maliyetlerden siyrilmis en ucuz fiyati bulabilmek. Bu forumun da amaci o degil mi?

• Bugun icin gecerli gittigidiyor %5 indirimle S7 Edge 2499TL. Bonus karti olanlar icin ek kazanc var.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-g935f-4-5g-s7-edge-cep-telefonu-218419842

• quote:

Bugun icin gecerli gittigidiyor %5 indirimle S7 Edge 2499TL. Bonus karti olanlar icin ek kazanc var.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-g935f-4-5g-s7-edge-cep-telefonu-218419842

ben de denk geldim az önce buna ama burada bahsettiği ithalatçı garantisi değil mi ? ithalatçı garantisine güvenemiyorum. özellikle s7 edge ana forumunda gezdiğimde kutudan arızalı çıkma olasılığı çok düşük sayılmaz görünen o ki. sonrasında değişimde sıkıntı yaşar mıyım diye düşünüyorum. sen sipariş verdin mi bu linktekini hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: joshque

quote:

Bugun icin gecerli gittigidiyor %5 indirimle S7 Edge 2499TL. Bonus karti olanlar icin ek kazanc var.

ben de denk geldim az önce buna ama burada bahsettiği ithalatçı garantisi değil mi ? ithalatçı garantisine güvenemiyorum. özellikle s7 edge ana forumunda gezdiğimde kutudan arızalı çıkma olasılığı çok düşük sayılmaz görünen o ki. sonrasında değişimde sıkıntı yaşar mıyım diye düşünüyorum. sen sipariş verdin mi bu linktekini hocam?

Ürünün arızalı ya da beklemediğiniz gibi çıkması durumunda 14 gün içinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz. %5 indirim ve 50 tl bonus ile 2349 tl ye geliyor ki çok sıcak bir fırsat. Paralel ithalat garantisiyle bir sıkıntısı olmayanlar gözleri kapalı alabilir.

• 2500 cok sıcak bir fiyat

hepsiburada da bugün görmüştüm samsung garanti 2800 dü duruyorsa bulup paylaşayım
  • Gg den alsam acaba ?

• quote:

İlgilenenler için Bimeks S7 için 2.560 TL fiyat veriyor. Hafta içi bir ara 2.485 TL demişti fiyata. Bu fiyatı duyurmuyorlar ama mağazada sorunca söylüyorlar.

Hocam bimeks sattigina göre samsung türkiye garantilidir değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun yanında gözlük hediye veren mağazalar hangisi, sadece samsung mağazalar damı veriliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KaramelizeYogurt K kullanıcısına yanıt
    Bimeksin TVler dahil tüm ürünleri artık Resmi ithalatçı garantiliymiş. Bir ara TVler İstanbul bilişim hesabıydı. Telefonlarıda Samsung Türkiye garantili
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.