Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (409. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reaktans

Single player her zaman ki gibi hayal kırıklığına uğrattı. Şu anlık almayı düşünmüyorum.

bu oyun her zaman multiplayer odaklı olur bf serisi böyledir tavsiyem senaryo arıyorsan cod oynaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrix999

quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

Single player her zaman ki gibi hayal kırıklığına uğrattı. Şu anlık almayı düşünmüyorum.

bu oyun her zaman multiplayer odaklı olur bf serisi böyledir tavsiyem senaryo arıyorsan cod oynaman

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En ucuz nerde bf1 suanda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

En ucuz nerde bf1 suanda ?

D urmaplay de hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar durma da bi gelişme varmi?
  • Ben: Peki ben alır da onayi vermezsem, key geldikten sonra verirsem olur mu ( aşağı yukarı 3 haftalık bir süreç )

Gg: Merhaba,

Konu ile ilgili gerekli incelemeleri sağladım. Ürün elinize ulaştığı vakit onay verebilirsiniz. Onayınız ile para satıcıya aktarılır.

İyi günler dilerim.

GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.

---------------------------------------------------

Durma play- sanalsaray ile ilgili. Oyun Türkçe'ymiş. Belki yardımı dokunur.
    Az önce mesaj attım, anında döndüler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yazar11 -- 28 Eylül 2016; 22:24:30 >
  • Bu arada bilmeyenler için

https://battlelog.co/ Buradan Bf 2 ve Bf 2142'yi bedava indirip online oynayabiliyorsunuz. Günlük ortalama 400-500 kişi online varmış.
  • meksikadan alım yapabiliyor muyuz acaba proxy üzerinden
  • Abi bu nedir ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Abi bu nedir ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Abi bu nedir ya.

Emege bak sen. Harika olmuş

• Arkadaslar size de geldimi bilmiyorum ama EA betayi oynadigim icin tesekkur mesaji yolladi mailden, ben DH de bu konuda tanklardan dem vurmustum cok guclu falan diye acaba yazdigimi mi gormusler yoksa toplu mesaj mi
    Ayrıca harika geribildirimleriniz için de size şahsım adına teşekkürü borç biliyorum. Forum gönderileri ve sosyal medya mention’ları bize çok önemli bilgiler sunuyor. Nelerin olduğunu ve nelerin olmadığını görebiliyoruz. Sizin düşünceleriniz bizim için gerçekten çok önemli. Yakın zamanda oyunun tam versiyonunda yapacağımız değişikliklerle ilgili bilgileri sizinle paylaşacağız (evet, Hafif Tank biraz fazla güçlü olmuş, bu sorunu gidereceğiz).

• 1. Dünya Savaşı'nı konu alan bu oyunda Arap cephelerinde yenilen taraf olarak gösterilmemiz şaşırtıcı olmaz. Çünkü gerçekte de o cepheleri kaybettik. Belki Çanakkale Cephesi eklenip Osmanlı Devleti tarafında oynanabilir.
  • Origin Accsessliler oyunu büyük ihtimal tamamen indirecek bunu neye istinaden söylüyorum onu açıklayım resmi sitesinde şöyle bir Yazı var Early Enlister Deluxe sürüm yayınlandıktan sonra, kalan diğer haritalar ve modların da açılacağını yazmışlar yani indirmeye dair bir kelime geçmiyor. (Bunu 13 ekimde göreceğiz tabi ki ben büyük ihtimal böyle olacağı kanaatindeyim yazdıklarına göre )
    Oyun çıkışını gerçekleştirdikten sonra kilitli olan senaryo ve haritalar büyük ihtimal Küçük bir güncelleme ile eğer Early Enlister Deluxe sürümü aldı ise 18 inde normal sürüm aldı ise 21 inde açılıp oyunu indirme derdi ile uğraşmadan aynen devam edebilecek.
    Ekstradan şu bilgiyi de aktarayım 20 ekimden önce 10 saatlik oynama süresinin tamamını bitirilirse oyun çıkışını gerçekleştirdikten sonra bir adet Battlepack ve Künye kazanacak. Eğer hala 10 saatlik oynama süreniz duruyor ise Early Enlister Deluxe sürümü çıktıktan sonra tabi artık ne kadar zaman kalır ise kilitli olan senaryo bölümlerini ve multiplayer haritalarını deneyebilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İLkinSAin -- 29 Eylül 2016; 2:54:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ziel34

quote:

Orijinalden alıntı: DeviL's

Battlefield 1 Resmi Tek Oyunculu Tanıtım Videosu

Atatürkü göstereceklermi hikaye modunda bunu merak ediyorum.

Hocam göstereceklerini düşünüyorum lakin Atatürk 1. dünya savaşında Subaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: eyüp1907

Arkadaslar size de geldimi bilmiyorum ama EA betayi oynadigim icin tesekkur mesaji yolladi mailden, ben DH de bu konuda tanklardan dem vurmustum cok guclu falan diye acaba yazdigimi mi gormusler yoksa toplu mesaj mi
    Ayrıca harika geribildirimleriniz için de size şahsım adına teşekkürü borç biliyorum. Forum gönderileri ve sosyal medya mention’ları bize çok önemli bilgiler sunuyor. Nelerin olduğunu ve nelerin olmadığını görebiliyoruz. Sizin düşünceleriniz bizim için gerçekten çok önemli. Yakın zamanda oyunun tam versiyonunda yapacağımız değişikliklerle ilgili bilgileri sizinle paylaşacağız (evet, Hafif Tank biraz fazla güçlü olmuş, bu sorunu gidereceğiz).

Geri bildirime onem vermeleri bence cok onemli. Bakalim oyun cikinca dengeyi kurabilecekler mi

• quote:

quote:

Keşke Cpt. Price benzeri bir karakterle Atatürk'ü oynayabilseydik .

• quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

quote:

quote:

Keşke Cpt. Price benzeri bir karakterle Atatürk'ü oynayabilseydik .

hani öyle bir sürpriz yapsalar

• Oyunu yapanlar kendileri ki elbette Osmanlıyı oynatmayacaklardı. Bir kez daha gördük ki ya kolaya kaçmak için böyle yapmışlar ya da art niyetten ötürü. Adamlar öyle uzmanlar ki Türkçe diye sevinirken ve bizlere seve seve oyunu aldırırken bir yandan da propagandalarına devam ediyorlar.

"Herifler yapıyor ya!" demekten başka elden bir şey gelmediği müddetçe buna mahkumuz.
  • 1. dünya savaşında Osmanlı kazandıda haberimiz mi yok? ne bekliyordunuz acaba.

bu oyunu senaryo modu için alacak arkadaşlar almasın bence yanlış yere odaklanıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 407408409410411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.