Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (406. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben umutluyum güzel olabilir ellerindeki malzeme güzel çünkü bunu ellerine yüzlerine bulaştırmazlar diye düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence hikaye konusunda iddalı olsalar son 1 aya saklamazlardı göstermiş olmak için gösterecekler gibime geliyor inşallah iyi olur.
  • O işlemcileri satmak için öyle sistem gereksinimleri açıklıyorlar craysis 2 de de üst düzey sistem istiyorlardı arkadaşımın dual core e2160 ilk çift çekirdekli işlemcisiyle tam hatırlamıyorum ama gtx 8800 veya gtx 9600 ile oyunamıştık 720 p high ayarlarda

• Bf1 müziği ile iyi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 36 -- 27 Eylül 2016; 9:08:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 10 da originde genel olarak takılma yaşayan var mı? Ben her oyun açışımda bf 4 te sürekli bir takılma vs yaşıyorum.
  • ShadowofDeath06 kullanıcısına yanıt
    Tam aksine iddalı oldukları için bu güne kadar sakladılar bence.Yoksa çoktan göstermişlerdi şimdiye kadar.
  • yıllarca bf oynuyan bir insanın sp moduna takılacığını zannetmiyorum asıl olayın ne olduğunu biliyoruz zaten
  • bende kinguinden bf1 145 liraya almış bulunuyorum.Gelen mailde oyunun cdkeyi 29 eylülde dagıtıma başlanacağı yazıyor
  • Ordu envanterinde taarruz helikopterini falan geçtim 1 adet bile TANK, MLRS dahi olmayan bir ülkenin özel kuvvetlerini hangi müzik koyulursa koyulsun kim takar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathburn

bende kinguinden bf1 145 liraya almış bulunuyorum.Gelen mailde oyunun cdkeyi 29 eylülde dagıtıma başlanacağı yazıyor

hadi ya hocam o kadar erken mi başlayacaklar? g2a kinguin gibi siteler birgün önce dağıtıyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Ordu envanterinde taarruz helikopterini falan geçtim 1 adet bile TANK, MLRS dahi olmayan bir ülkenin özel kuvvetlerini hangi müzik koyulursa koyulsun kim takar ?

belçikanın genel itibari ile öyle şeyleri ihtiyacı yok. Yanında fransa hollanda tepesinde ingiltere rahatlar

Belçikada terör olduğu için özel harekatçıları bunun için eğitiyorlar . Bir mahalle arasına tank girilmiyor:)

• Bunun için özel kuvvetlere kamyonla para akıtacaklarına Brüksel' de ki Türk mafyasına 3-5 kuruş atıp hedef gösterseler kafalarına sıkarlar zaten problem yok.
  • İ5 4210M
    Gt940m
    6gb ram oynatır mı ram eklersem

• olayin asli ram degil oncelik ekran karti sonrasi islemci :) ram 2gb daha ekleyince birsey degismez
  • bu adamlarin yaptigi her oyunu oynarim ben single player icin cok takmiyorum acikcasi ama yine de bende guzel birseyler bekliyorum acikcasi. standart ww1 savas oyunlarndan farkli hava degisimleri, efektler falan bence guzel birsey yapmislardir. (umuyorum)
  • bero 20 kullanıcısına yanıt
    Hocam güzel bi Call of duty 2 remastered olsa tadından yenmez :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Major König

Hocam güzel bi Call of duty 2 remastered olsa tadından yenmez :D

Evet güzel olabilir tabi yine bir uzay oyununun yanında satmazlarsa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bero 20 kullanıcısına yanıt
    Cod un en son güzel oyunu Bo belki mw3 tü sonra batırdılar

• DP den FIFA17 alan herkese keyleri iletilmiş. GG de yorumların hepsi olumlu.
  • Oyunu aldık bekliyoruz hadi bakalım,Bu gün yeni trailer yanınlanacakmış saat kaçta bilgisi olan var mı ?

• 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.