Şimdi Ara

Quantum Break (2016) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
1
Favori
9.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık bir saat oynadım. Oyun kendini çok tekrar ediyor sürekli polis öldürüp duruyorsun başka birşey yok.

Grafikler iyi olmasına rağmen görüntü kumlu kumlu görünüyor göz ve baş ağrısı yapıyor.bu yüzden zoraki oynuyorum.

Diğer yeni oyunlarda olduğu gibi medium ile ultra grafik arasında gözle görülür bir fark göremedim.

Amd ekran kartında düzgün çalışıyor oyun nvidia sorunlu biraz sanırım.

Parasını hakettiğini düşünmüyorum şu an için bıraktım oynamayı sıkıldıkça açar on dakika oynarım şimdilik bu kadar.

edit: aga bu ne aptal bi oyun ya bildiğin counter strike yapmış adamlar. hani bu call of duty nin uçmalı zıplamalı oyunları gibi olmuş. bunun neresi exclusive.ulan 3 saattir bildiğin savaşıyorum başka hiçbişey yok. ben oyunu kaldırıyorum. boşuna da oyunu indirmeyin kotanıza yazık olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 11 Nisan 2016; 19:58:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aksine ben oyunu beğendim. Şimdilik bir sıkıntı yaşamadım. Amd Ekran kartının driverini güncelledim fps gayet stabil görünüyor.

Ds4 ile pc den oynuyorum ortada xbox yok. Xbox oyuncusu olsam bu duruma bozulurum. Kesinlikle yanlış hamle. Ama oyunu da oynayabildiğim için bir yandan gayet mutluyum. (tek gözü korsan)

Grafikler hoşuma gitti. Echo görünce aha dedim Division'daki olay. Bilemedim hangisi çalmış ama sanki bunlar ilk Batman'de vardı gibi geldi. (echo olayı)

Özetle, senaryoyu anlayarak ilerlerseniz beğeneceğinizi umuyorum. (maalesef dil bilmek gerekiyor) oyunu bitirmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu niye böyle aceleye getirdiler anlamadım böyle çıkacaksa pcye çıkmasının ne anlamı vardı spencer?

• 45tl ye satıyorum xbox dan bedava gelgiği için windows storedan redeem edeceksini referansı olanlara kod ilk yollanır

SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDexteR -- 14 Nisan 2016; 22:00:23 >
  • herkes optimizasyonundan şikayet ediyordu, bugün oynamaya fırsatım oldu ve bu kaliteye bu optimizasyon oldukça başarılı bence.. oyun fazla zevk vermiyor.
  • xbox'da oynadım oyunu yaklaşık 4 saat kadar.

1. Oyun akıcı çalışıyor, eğlenceli, hikaye sunumu güzel, araya giren sinematikler harika. Gerçek oyuncularla yapmışlar, beğendim.
    2. Grafikler xbox için oldukça güzel, hatta oyun motorunu sevdim o zaman durmaları, geçişleri falan güzel.
    3. Vuruş hissi güzel, ortam tasarımları güzel, sadece "savaş" meydanları daha geniş olabilirmiş. Bulmacalar biraz değil çok basit.. oraya çık buraya zıpla.. Zamanı daha güzel kullanabilirlerdi.
    4. Ben çatışmaları sevdim, videolarda nasıl yapıyorlar bunları derken bir anda zamanı yavaşlatıp, hızla yer değiştirip, adamın kafasına pompalıyı boşaltmak, mermi yağmurunda duvar oluşturup, bir başka aksiyona girip, son mermiyi ölürken sıkmak falan güzel. Açıkçası "çatışmalar" heyecan verici olmuş. Bu oynanış güzel sevdim.
    5. 100'lük oyun değil ama çöp değil. Xbox için konuşuyorum temiz 75-80'i var.
    6. Zaman geçirmelik, sonra da oyunu satıp hayata devam etmelik bir durum var, üzerine düşmeye gerek yok.

• xbox 360 gamepad ile çalışmıyormu oyun ? xbox one gamepad mi almak lazım uraştım okadar çalıştıramadım bir türlü ?
    pc de 360 gamepad ile oynayan varmı arkadaşlar nasıl çalıştıra bilirim yada one gamepad imi almam lazım ?
  • Remedy gibi köklü firmanın böyle bir oyun yapması kepazelik. Xbox neye el atsa kurutuyor.
  • edit:hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 18 Nisan 2016; 16:21:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yegemen

herkes optimizasyonundan şikayet ediyordu, bugün oynamaya fırsatım oldu ve bu kaliteye bu optimizasyon oldukça başarılı bence.. oyun fazla zevk vermiyor.

Hocam optimizasyon nasıl başarılı Allah aşkına, 980 Ti'la kasım kasım kasılıyor oyun. Ben böyle rezillik görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Think Again

quote:

Orijinalden alıntı: Yegemen

herkes optimizasyonundan şikayet ediyordu, bugün oynamaya fırsatım oldu ve bu kaliteye bu optimizasyon oldukça başarılı bence.. oyun fazla zevk vermiyor.

Hocam optimizasyon nasıl başarılı Allah aşkına, 980 Ti'la kasım kasım kasılıyor oyun. Ben böyle rezillik görmedim.

imzamdaki sistem ile texture ultra, diğer ayarlar medium da 1920x1080 de kasmadan oynuyorum. 980 ti ile benim oynadığım ayarların çok çok üzerinde oynamanız lazım oyunu. pc yi büyük ekrana bağlayıp oynayınca görüntü kalitesi gerçekten mükemmel..
  • Koskaca gtx 770 1080p de sürünüyor böyle saçma optimizasyon mu olur
  • sehzaderz S kullanıcısına yanıt
    Gtx680 1300 mhz de çalışıyor medium'da 1080p oynayamıyorum. Bu arada oyunda birkaç ayar dışında low yok zaten.
    Texture 2gb belleği dolduruyordur dedim. Texture'ı low yaptım yine aynı. Ya oyun exclusive fullscreen çalışmadığından mıdır nedir öyle frame atlamaları var ki, 60 fps 30 fps gibi kötü bir akıcılıkta. Ayrıca kontrollerde inanılmaz bir gecikme var.
    Hem de ne rezillik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRACON1C -- 21 Nisan 2016; 12:40:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRACON1C

Gtx680 1300 mhz de çalışıyor medium'da 1080p oynayamıyorum. Bu arada oyunda birkaç ayar dışında low yok zaten.
    Texture 2gb belleği dolduruyordur dedim. Texture'ı low yaptım yine aynı. Ya oyun exclusive fullscreen çalışmadığından mıdır nedir öyle frame atlamaları var ki, 60 fps 30 fps gibi kötü bir akıcılıkta. Ayrıca kontrollerde inanılmaz bir gecikme var.
    Hem de ne rezillik..

kontrollerde dediğin gibi gecikme var.nvidia kontrol panelinden max performans yaptımı hocam baya faydası var ve 362.sürücüsünü kurun diyorlar nvidia için.bazı yerlerde çok takılma oluyor bendede oyun çok güzel ama kısa bir oyun sanırım şuan 3.bölümdeyim.
  • Oyunu imzamdaki sistem ile herşey açık ve sonda 1080p çözünürlükte ilk dizi bölümüne gelene kadar oynadım. FPS göremediğim için tam olarak yorum yapamam ama zerre kasma hissi yaşamadım. Bana göre 45'in altına düşmemiştir. Sadece bir yerde dibe vurdu fps. Sanırım bir sorun var o bölgede çünkü kastıracak hiç bir şey yoktu mekanda. O bölgeden daha aktif ve geniş yerlerde o dibe vuruş olmuyor çünkü. Optimizasyon başarılı geldi bana. Grafikler falan da hoş, oyun güzel olmuş. Keşke steam'e çıksaydı da alsaydık.
  • fero01 kullanıcısına yanıt
    Yok artık daha neler
  • Remedy ilklere imza atıyor resmen 27gb güncellemeçoğu oyunun boyutu bile bu kadar değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 30 Nisan 2016; 20:32:10 >
  • Remedy, Microsoft ile fazla takılınca karaktersizleşmiş.

• oyunu ne kadar bitmeden çıkardılarsa artık
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.