Şimdi Ara

Batman Arkham Origins Türkçe Yama (U-Crew) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
14
Favori
40.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yorgun Dedektif

Oyun çıkalı 3 sene oldu hala çıkarmadılar mı yamasını? Bu kadar gevşek adamlara vermeyin taviz. Ciddi anlamda programlamasından anlayan, altyazıları çıkartabilen birisi varsa versin bana ben çeviri işini halledeyim. Bu ne kadar saçma bir şeydir böyle. Ne kadar uzun olabilir ki? Hadi çok metin var cidden maksimum bir haftada oturup çevirilebilir bir şey. Dikkat ettim adamlar 8 ayda %10'luk çeviri yapmış. Millet bir ayda 900 sayfalık kitap çeviriyor hem de üst düzey ingilizceyi. Çevirmenlik yapılacaksa bu iş ciddiye alınacak. Gerçekten işin programlama kısmını bilen varsa atsın bana dosyaları. 2 hafta boşum 3-4 günümü alır en fazla. Hayrına çevireyim de sevap kazanayım az.

Vallahi müthiş olur hocam. Konu açarsanız bunun için daha kolay ulaşılır diye tahmin ediyorum, bu konuya uğrayan pek kimse var mıdır bilmiyorum.

• oynamak için yamayı bekleyen arkadaşlar oyunu bir an önce oynayın.grafikler biraz eskiyince hiç oynamak istemez canınız. zaten öyle süper bir ingilizceye gerek yok. sadece bilmececinin görevleri biraz istiyor o kadar. konusunu da internetten okursunuz.
  • ne terbiyesiz insan bunlar yav dalga geçiyorlar milletle

işimiz var işimiz var sanırsın 7/24 hastanede nöbet bekleyen doktorlar anasını satim
  • Umutla bekliyoruz
  • ya kardeşim, borderlands 2 gibi koskoca bir oyunu hem de dlcleri ile beraber bir tek kişi çevirdi tek başına. hem de 1 yıl gibi kısa bir sürede. peki sizin bahaneniz nedir, ne yapıyorsunuz, neden bekletiyorsunuz bu insanları, amacınız ne, derdiniz ne? Bir açıklama bile çok görülüyor ya! Bişeyler söyleyin artık ve NET BİR TARİH VERİN! Şu gün çıkacak yama deyin, ya da çıkmayacak biz vazgeçtik deyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobeci

ya kardeşim, borderlands 2 gibi koskoca bir oyunu hem de dlcleri ile beraber bir tek kişi çevirdi tek başına. hem de 1 yıl gibi kısa bir sürede. peki sizin bahaneniz nedir, ne yapıyorsunuz, neden bekletiyorsunuz bu insanları, amacınız ne, derdiniz ne? Bir açıklama bile çok görülüyor ya! Bişeyler söyleyin artık ve NET BİR TARİH VERİN! Şu gün çıkacak yama deyin, ya da çıkmayacak biz vazgeçtik deyin..

Boşuna bekleme en sonunda başladım iki gün önce oyuna.Yama çıkmayacak monacodoom adamlar dağıldı dedi yanlışım yoksa,bütün çeviriler durmuş galiba.Boşa bekleme oyna gitsin,ama şunu söyleyeyim ilk boss çok zorluyor kaç defa denedim ölmedi bir türlü zalım.
  • Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALPOLİC_FR

quote:

Orijinalden alıntı: kobeci

ya kardeşim, borderlands 2 gibi koskoca bir oyunu hem de dlcleri ile beraber bir tek kişi çevirdi tek başına. hem de 1 yıl gibi kısa bir sürede. peki sizin bahaneniz nedir, ne yapıyorsunuz, neden bekletiyorsunuz bu insanları, amacınız ne, derdiniz ne? Bir açıklama bile çok görülüyor ya! Bişeyler söyleyin artık ve NET BİR TARİH VERİN! Şu gün çıkacak yama deyin, ya da çıkmayacak biz vazgeçtik deyin..

Boşuna bekleme en sonunda başladım iki gün önce oyuna.Yama çıkmayacak monacodoom adamlar dağıldı dedi yanlışım yoksa,bütün çeviriler durmuş galiba.Boşa bekleme oyna gitsin,ama şunu söyleyeyim ilk boss çok zorluyor kaç defa denedim ölmedi bir türlü zalım.

Deathstroke mu? Tuşlara zamaninda basman lazım. Cok kolay aslında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İnatla bekleyeceğim..
  • u-crew.net siteye de ulaşılamıyor artık..
  • kobeci K kullanıcısına yanıt
    Bende bi sıkıntı yok hocam.
  • Arkadaşlar arkham knight a yama ne zaman çıkar 10 sene sonra çıkar mı sizce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

Arkadaşlar arkham knight a yama ne zaman çıkar 10 sene sonra çıkar mı sizce

ensemizin kökünü gördüğümüz gün o da çıkar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobeci -- 13 Ekim 2016; 19:04:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

Arkadaşlar arkham knight a yama ne zaman çıkar 10 sene sonra çıkar mı sizce

Çocukların oynar inşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    Ha gülüm biraz daha zorlarsan çıkar belki.
  • Batman Arkham Asylum'dan sonra çıkan bütün Batman oyunları aşırı gereksiz onbinlerce satır içeriyor bu yüzden 1-2 kişinin yapabileceği iş değil. Ben yapmayı düşünüyorum fakat zaten halihazırda millet 2 senedir bekliyor. 1 senede beni beklerse hepten krize girer.

Arkham Knight'ın sadece Redhood DLC dosyaları 5-6K içeriyor 10 dakikalık DLC içerisinde bu kadar satır ne arıyor diyeceksiniz onu bende bilmiyorum adamlar hard işsiz. Dediğim gibi birkaç kişi bulabilirsek yamasına başlayabilirim. Origins yamasınıda çeviriyi bekleyenler onay verirse ve bunlar bırakrsa başlayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 14 Ekim 2016; 17:36:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Batman Arkham Asylum'dan sonra çıkan bütün Batman oyunları aşırı gereksiz onbinlerce satır içeriyor bu yüzden 1-2 kişinin yapabileceği iş değil. Ben yapmayı düşünüyorum fakat zaten halihazırda millet 2 senedir bekliyor. 1 senede beni beklerse hepten krize girer.

Arkham Knight'ın sadece Redhood DLC dosyaları 5-6K içeriyor 10 dakikalık DLC içerisinde bu kadar satır ne arıyor diyeceksiniz onu bende bilmiyorum adamlar hard işsiz. Dediğim gibi birkaç kişi bulabilirsek yamasına başlayabilirim. Origins yamasınıda çeviriyi bekleyenler onay verirse ve bunlar bırakrsa başlayabilirim.

bu oyun lanetli kesin

• seyid42 S kullanıcısına yanıt
    Bu lafı bir yerden hatırlıyorum
  • quote:

Bu lafı bir yerden hatırlıyorum

Hocam başlayın, iki sene de geçse ben kendi adıma beklerim. Zaten bu kadar beklemişiz. Şu adilere de güzel bir cevap olur, insanları aylarca oyalaması değil.
  • quote:

Batman Arkham Asylum'dan sonra çıkan bütün Batman oyunları aşırı gereksiz onbinlerce satır içeriyor bu yüzden 1-2 kişinin yapabileceği iş değil. Ben yapmayı düşünüyorum fakat zaten halihazırda millet 2 senedir bekliyor. 1 senede beni beklerse hepten krize girer.

batman arkham knight her oyuncunun veya batman evrenini seven herkesin oynaması gereken harikulade bir oyun ve kesinlikle türkçesinin çıkması lazım. başlarsanız sevindirici olur.

zaten niye hiç kimsenin başlamadığına da şaşırdım...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.