Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pangu bence ios 9 için yapacağını yaptı. Artık ios 10 a ayar çekerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atorbaci

Pangu bence ios 9 için yapacağını yaptı. Artık ios 10 a ayar çekerler.

boşa bekleme diyon yani :)
  • 9.2-9.3 jb telefona restart atınca gidiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali.Cevik

"Konu içi arama geçici olarak kapalı." hatası aldığım için tekrar aynı soruları soruyor olabilirim kusura bakmayın.

SB üzerindeki ikonların hareketini engelleyecek bir tweak var mı ? Parallax disable wallpaper a müdahale ediyor sadece. Ben ekranı oynatınca ikonların da hareket etmemesini istiyorum.
    Statusbar daki ikonların yerlerini nasıl değiştirebiliyoruz ? (ArrangeStatusBar ios9.3.3 de işe yaramadı)
    Mobius tweak gibi springboard geçişlerini döngüye sokan son sayfadan sonra ilk sayfaya dönen bir tweak var mı ? Mobius ios 9 a güncellenmedi galiba...

İlgisi bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler ;)

Kendi sorularıma kendim cevap buldum yine :) Havada kalmasın başkasının da işine yarar belki...

1-Ayarlar > Genel > Erişebilirlik menüsü altında "Hareketi azalt" aktif edildiğinde ikonlar hareket etmiyor. Tweak'e gerek kalmadı (Ama bu işlem tüm animasyonları kısıtladığı için Disable Parallax Effect kurdum mecbur.)
    2-Moveable9 tweak ile statusbar ın cibiliyetini çehresini tamamen değişebiliyorsunuz sorunsuzca
    3-repo.tylercasson.com reposunda Mobius aktif ve ios 9.3.3 de sorunsuz çalışıyor. Ama uyumlu olmadığı tweakler var adamcağız açıklamasına yazmış zate

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali.Cevik -- 22 Eylül 2016; 15:09:10 >

• 9.3.3 için bilgisayarsız jb işlemini de eklesek konuya fena olmaz

• arkadaşlar birşey sormak istiyorum cahilliğime verin. Arkadaşımın ipad4'ü var ve store'daki uygulamaları ücretsiz kullanmak için jb yapmak istiyoruz. cihazın garantisi sona erdi. sormak istediğim bir kaç soru var.

1- jb yapmayla store'daki tüm uygulamaları ücretsiz kullanabiliyor muyuz?
    2- cihaz ios 9.3.4 sürümünde ve jailbreak nasıl yapılır hiçbir fikrimiz yok. konuda 9.3.3 sürümü için anlatım var ama aynı prosedür 9.3.4 için de geçerli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KilliKarpuz

arkadaşlar birşey sormak istiyorum cahilliğime verin. Arkadaşımın ipad4'ü var ve store'daki uygulamaları ücretsiz kullanmak için jb yapmak istiyoruz. cihazın garantisi sona erdi. sormak istediğim bir kaç soru var.

2- cihaz ios 9.3.4 sürümünde ve jailbreak nasıl yapılır hiçbir fikrimiz yok. konuda 9.3.3 sürümü için anlatım var ama aynı prosedür 9.3.4 için de geçerli midir?

Jb hakkinda aciklama yapmak isterdim lakin surumun jb desteklemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: turkiye_1634

quote:

arkadaşlar birşey sormak istiyorum cahilliğime verin. Arkadaşımın ipad4'ü var ve store'daki uygulamaları ücretsiz kullanmak için jb yapmak istiyoruz. cihazın garantisi sona erdi. sormak istediğim bir kaç soru var.

downgrade falan birşeyler yapamıyor muyuz hocam hiç bir çözümü yok mu?

• quote:

quote:

quote:

Yeni surume jb cikmasini beklemekten baska caren yok ama surumu yukseltme bekle derim hangi surume jb cikacagi belli olmuyor cunku

• quote:

quote:

quote:

ios 10 a geçip yeni bir jailbreak beklemekten başka çareniz yok maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Arkadaşlar JailBreak benim pek işime yaramadı. Hem iOS 10' a geçmek hem de JailBreak' den kurtulmak istiyorum. Herzamanki gibi yedek alıp DFU kurulum yapabilir miyim yoksa yapmam gereken başka şeyler de var mı?

Pc'ye bağla direk güncelle de. Son sürüme güncelle. DFU ile falan uğrasmana gerek yok.
  • yeminle kafayı yiycem kac degisik turlu jilbreak yaptıysam her seferinde coktu durduk yere jilbreak gidiyor saka gibi ios 10 a umidimi saklıyorum umarım onda saglam bise yaparlarda zırt pırt jilbreak yapmakla ugrasmayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

yeminle kafayı yiycem kac degisik turlu jilbreak yaptıysam her seferinde coktu durduk yere jilbreak gidiyor saka gibi ios 10 a umidimi saklıyorum umarım onda saglam bise yaparlarda zırt pırt jilbreak yapmakla ugrasmayız

Hocam nasıl durduk yere gidiyor biraz daha açabilirmisiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk çıktığı zamandan beri Jailbreak sorunsuz çalışmakta bende

• quote:

Orijinalden alıntı: CCaGDaSS

quote:

Orijinalden alıntı: erayyo

quote:

Orijinalden alıntı: CCaGDaSS

Şarjım bittiği için telefon kapandı. Her zamanki gibi direk telefondan aktif edemedim jb i. Bağladım pc ye siliyorum panguyu herşeyi normal yapıyor hata vermeden. Tekrar jb i aktif edip telefonun ekranını kilitlediğimde bildirim gelmek yerine direk telefon restart ediyor kendisini ve jb olmuyor normal şekilde açılıyor. 7-8 kere denedim hep aynı, neden yapar ki?

Hocam benim bazı zamanlar 20-30 denemede sonra oluyor

20-30 deneme dediğiniz her seferinde pc den impactorlamı yoksa sürekli telden panguyu deneyerekmi?

Vay be tam bunu yazarken denedim ve oldu, ilginç belki 15-20 kere denedim olmamıştı :)

Hocam böyle bi sorun olduğunda düşük güç modunu kapatın ve appstoreden herhangi bi uygulama indirin boyutu küçük olsun fark etmez. Sonra tekrar pangu üzerinden deneyin respring atar. Bendede arada reset atıyordu bu şekilde yaptığımda respring atıp tekrar jb oluyor

• quote:

yeminle kafayı yiycem kac degisik turlu jilbreak yaptıysam her seferinde coktu durduk yere jilbreak gidiyor saka gibi ios 10 a umidimi saklıyorum umarım onda saglam bise yaparlarda zırt pırt jilbreak yapmakla ugrasmayız

kardeşim ben başından beridir JBli olarak kullanıyorum. Bioprotectte sorun çıktığı için restore ettim. pangunun çince pc versiyonu ile jb yaptım. sıkıntı filan yok. en az 4-5 defa da kapatıp açtım.

• Arkadaşlar android kullanırken root yapıp whatsapp ta profiline bakanları görebiliyorduk, bunu yapacak tweak var mı? Watusi ve onlinenotify kullanıyorum ama onlarda bu özellik yok ve ya ben bulamadım. Yardımcı olacak birisi var mı?

• erayyo kullanıcısına yanıt
    Jb yaptigimdan beri 4-5 kezdir jb gidiyor tekrardan yapiyorum ve bu can sıkmaya basladi telefonun sarzi bitse jb gidiyor yada bazen en ufak seyde hatta bisey yapmasan bile hop jb gidiyor anlamadim sorun ne kullandigim teeakler burda yanlis biseymi yuklu acaba ?

Bu mesaja eklenen görseller:

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

• quote:

Jb yaptigimdan beri 4-5 kezdir jb gidiyor tekrardan yapiyorum ve bu can sıkmaya basladi telefonun sarzi bitse jb gidiyor yada bazen en ufak seyde hatta bisey yapmasan bile hop jb gidiyor anlamadim sorun ne kullandigim teeakler burda yanlis biseymi yuklu acaba ?

Bu mesaja eklenen görseller:

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

Hocam bu jailbreak zaten tethered jailbreak, tethered jailbreakte cihaz kapandığında jailbreak gidiyor fakat yüklediğiniz pangu veya pp uygulamasından tekrardan jb yapıyorsunuz bu şekilde jbnin gitmesi normal bir durum siz çok yanlış anlamışsınız olayı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• erayyo kullanıcısına yanıt
    Ne yapmam gerekir ?

• 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.