Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dragut76 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
5.993
Cevap
131
Favori
751.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erdi5555

Start stop hangi durumlarda devreye girmiyor yaşayan bilen gören var mı?

Bildiğim kadarıyla motor sogukken kilma açıkken vb devreye girmiyor. Kitapçıkta yazıyor diye biliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi5555 E kullanıcısına yanıt
    Ben yasadigim suruslerde tespitime gore cok dik rampalarda ve asiri sogukta motor ozellikle soguksa stop starti kabul etmiyor ekranda ustu cizgili amblen cikiyor start stop uygun degil diyor.

• Bugün klimada kapalıydı motorda soğuk değildi ama devreye girmedi o yüzden sorayım dedim

• quote:

Bugün klimada kapalıydı motorda soğuk değildi ama devreye girmedi o yüzden sorayım dedim

S&s lerin genel ozelligi eger cok fazla guc tuketimi varsa, aku sarji yeterli kadar cok degilse egimin durumuna gore devreye girmez

• Su arac yerli uretim olmasa hic dusunmeyecegim

Elimizdeki mevcut araci takasa versek kactan sayıyorlar iyi fiyat veriyorlarmi

• Or_By O kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün gittik biz, megane 2 araç vardı takas edelim dedik 24.000 fiyat verdiler araca. Piyasasından pek haberim yok ama biraz düşük geldi fiyat

• Or_By O kullanıcısına yanıt
    Kısa mesafeydi zaten 3-4 ışıkta devreye girmemesinin sebebide bence söyledikleriniz!

• Sizce aracın viraj performansı nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

Su arac yerli uretim olmasa hic dusunmeyecegim

Elimizdeki mevcut araci takasa versek kactan sayıyorlar iyi fiyat veriyorlarmi

Benim jetta 1.6 dizel comfort 2012 2013 trafiğe çıkışlı zenec li cruse kontrol lu 100.000 de sunrof lu araca 55 verdiler en az 10.000 az diyebiliriz

• Ankara Megane 4 ekibi, bugünden birer kare..

• arastgeldi A kullanıcısına yanıt
    Bence başarılı!Hatta yanımda oturan arkadasın dikkatini çekmiş viraja hızlı girdin ve araba yere yapıştı dedi.

• Araç alacak arkadaşlar kötü haber!!!Renault sayfasında fiyat listesi görüntülenemiyor güncelleme yapılıyor.Merakla bekliyorum ne kadar artış olacak......

• yildiz kullanıcısına yanıt
    hangi makina ile çekildi fotoğraflar ilk başta mesajı okumadan resimlere baktım mobilden broşür sandım yurtdışında çekilmiş. detaylı inceleyince plakaları gördüm renault alsın bu fotoları broşürdeki dandik resimlerin yerine koysun bence.
  • quote:

Araç alacak arkadaşlar kötü haber!!!Renault sayfasında fiyat listesi görüntülenemiyor güncelleme yapılıyor.Merakla bekliyorum ne kadar artış olacak......

Bu sabah itibariyle ötv yasası değişti....
    60bin lira üzerine ötv yüzde yüz arttı...
    altına ise tam tersi indi....
    zengin çok zenginlik vergisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 25 Kasım 2016; 14:26:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

hangi makina ile çekildi fotoğraflar ilk başta mesajı okumadan resimlere baktım mobilden broşür sandım yurtdışında çekilmiş. detaylı inceleyince plakaları gördüm renault alsın bu fotoları broşürdeki dandik resimlerin yerine koysun bence.

Canon EOS 6D + Canon EF 24-70mm f/2.8 USM II

Kendi ekipmanım ile çektim..
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    60 bin liranın altı ötv indi mi :) güldürdün beni. hangi ülkede yaşadığını unuttun galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zvonimir

60 bin liranın altı ötv indi mi :) güldürdün beni. hangi ülkede yaşadığını unuttun galiba

sen yorumun altını değil üstünü oku....
    işine hangi bölüm geliyorsa....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clio'lar etkilendimi ÖTV'den arkadaşlar?
  • 15 Ekim de megan sedan 1.5 dci edc iconun ham fiyatı 96750 tl iken bu sabah itibariyle 102.300 tl.Türkiye tarihinde bu bir ilktir.Bu arada Yılsonunda arabamı alınır ocak 2017 de arabanız 1 yaşında olacak zihniyetindekiler bu da size kapak olsun :) 5.500 tl fazla verin aracınız 2 ay genç olsun şimdi.

• Donanımlı dizel otomatiği öldürdüler..genelde de dizel otomatik olayı el yakacak hale geldi..devletimiz bizim için benzinli manueli uygun görmüş..

1.2 tce edc de 3 bin liralık artış var..tabii bi bu kadar da kur farkından geçirirler..

Ama bunlar önemli değil..sonuçta istikrar sürsün..

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.