Şimdi Ara

Lg las454b hk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
10
Favori
25.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar benim gibi butcesi 450 500 tl arasinda olan ve tizleri ile baslarinin guzel olmasini isteyen arkadaslar hic dusunmeden bu sound bari alabilirsiniz ben bugun teknosadan 449 tl ye aldim onceki sistemin philips 5.1 di cihazın baslari ve tizleri yetersiz geliyordu bu bana sinif atlatti resmen sesi sonuna kadar acmaniza ragmen hic bozma yapmıyor telefonu bluetooth ile bagladigimda youtube dan bir parca actigimda odayi inletiyor bluetooth u cok basarili bu arada cihaz suan sadece teknosa da satiliyor bilgini olsun sorusu olan olursa yardimci olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 649 tl gözüküyor hocam siz nasıl 449 tl ye aldınız ¿
  • Teknosada pazar gunu indirim vardi baska model icin gittim bunun bir eski kasasi icin gittim fiyati 499 tl idi kalmadi dediler bende katalogda bunu gördüm var mi dedim yok dediler diğer subelerinde baktim varmis sansa hemen aldim 449 a

• Hocam bende almak istiyorum bu üründen memnunmusunuz.birde wooferun güç girişi bağımsız mı cihazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymanzz

Hocam bende almak istiyorum bu üründen memnunmusunuz.birde wooferun güç girişi bağımsız mı cihazdan

Hocam cok memnunum tizler baslar cok iyi ses de sona kadar acamiyorsunuz baya guclu bozmada olmuyor sesde woofer guc kablosu var cihazdan bağımsız bir yere koyabiliyorsunuz

• 449 TL ye düştü 100TL hediye çekiyle 349TL ye geliyor kapayım ozaman bitane.Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleymanzz

449 TL ye düştü 100TL hediye çekiyle 349TL ye geliyor kapayım ozaman bitane.Teşekkürler

Sakin kacirmayin ben 449 a aldim arkadaslar sok oldu

• Merhabalar arkadaşlar ufak bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.
    LG-NB3530A ile LG-LAS454B arasındaki fark nedir acaba ?

LG-NB3530A kullanıcısı çok fazla ve beğenmeyen yok gibi, LG-LAS454B ise sanırım yeni seri olduğu için henüz kullanan kişi sayısı fazla değil, diye düşünüyorum yanılıyor olabilirim aydınlatırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciko_Seko

Merhabalar arkadaşlar ufak bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.

LG-NB3530A kullanıcısı çok fazla ve beğenmeyen yok gibi, LG-LAS454B ise sanırım yeni seri olduğu için henüz kullanan kişi sayısı fazla değil, diye düşünüyorum yanılıyor olabilirim aydınlatırsanız sevinirim.

Simdi ben 3530 almak için teknosaya gittim ve o serinin artik uretiminin durdugunu onun yerine yeni kasasi las454b olarak gelicek dediler ve fiyat da 649 dan 449 a dusurulmus benim bildigim bas 3530 a gore daha guclu 3530 denedim las454b yi de aldım ikisi arasinda cok fazla fark yok kagit ustunde 3530 hoperlorler 80x2 bas da 140 w las454b de ise hoperlorler 50x2 bas da 200 w bas ve tizleri cok begendim

• verdiğiniz bilgiler için gerçekten çok teşekkürler.
    1 ay önce LG-49UF8507 TV aldım. LG-LAS454B soundbar ile muhteşem ikili olacağını düşünüyorum, inşallah öyle olur.
    Yakın zamanda bende görüşlerimi burda paylaşırım.
  • quote:

verdiğiniz bilgiler için gerçekten çok teşekkürler.
    1 ay önce LG-49UF8507 TV aldım. LG-LAS454B soundbar ile muhteşem ikili olacağını düşünüyorum, inşallah öyle olur.
    Yakın zamanda bende görüşlerimi burda paylaşırım.

Rica ederim akliniza takilan bir sey olursa yardimci olurum lg tv ile uyumlu cihaz tv acinca soundbar aciliyor kapatınca kapaniyor ayri kumandaya gerek yok

• ürünü dün denedim TV ye optik kablo ile bağladım, ilk başta ses pek tatmin etmedi daha sonra soundbar in kumandasının üzerinde bulunan cinema tuşu ve woofer levet + tuşu sayesinde beklentimi oldukça karşılaştı. kısık seste bile bas sesi gerçekten oldukça güzel ve 4k dts sesli 1 kaç tane fragman izledim 3d sesi çok net şekilde hissettim, bir çok kişininde dediği gibi komşular başımıza üşüşmesin diye sesi yarıdan fazla açmıyorum bir kez açtım ve kıstım hafta sonu gündüz yüksek seste uzun soluklu bir film deneyeceğim.
    Yapamadığım bir şey var kablosuz olarak tv ye sesi aktaramadım bluetooth ile telefondan bağlandım sorunsuz, fakat tvden kablosuz kısmından bir türlü soundbarı görmedi acaba tv yi güncellememmi gerekiyor diye düşündüm, bakalım birde güncelleme yaparak deneyeceğim.
    Farklı bir sorun olabilirmi ? bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciko_Seko -- 25 Aralık 2015; 18:17:02 >

• quote:

ürünü dün denedim TV ye optik kablo ile bağladım, ilk başta ses pek tatmin etmedi daha sonra soundbar in kumandasının üzerinde bulunan cinema tuşu ve woofer levet + tuşu sayesinde beklentimi oldukça karşılaştı. kısık seste bile bas sesi gerçekten oldukça güzel ve 4k dts sesli 1 kaç tane fragman izledim 3d sesi çok net şekilde hissettim, bir çok kişininde dediği gibi komşular başımıza üşüşmesin diye sesi yarıdan fazla açmıyorum bir kez açtım ve kıstım hafta sonu gündüz yüksek seste uzun soluklu bir film deneyeceğim.
    Yapamadığım bir şey var kablosuz olarak tv ye sesi aktaramadım bluetooth ile telefondan bağlandım sorunsuz, fakat tvden kablosuz kısmından bir türlü soundbarı görmedi acaba tv yi güncellememmi gerekiyor diye düşündüm, bakalım birde güncelleme yaparak deneyeceğim.

Hocam oncelikle hayirli olsun cihazıniz benim cihaz 2012 de alinma bluetooth ozelligi sanirim 2013 sonrasi diye duydum ama bende yok o yuzden deneme sansim yok birde kablo ile bağlantı bence her zaman en saglam baglanti bu arada cihazı bende cinema modunda basi full actigimda bas da hafif bir cizirti geliyor sizde nasil durum sesi yukseltip basli muzikde deneme sansiniz var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: strong.

quote:

ürünü dün denedim TV ye optik kablo ile bağladım, ilk başta ses pek tatmin etmedi daha sonra soundbar in kumandasının üzerinde bulunan cinema tuşu ve woofer levet + tuşu sayesinde beklentimi oldukça karşılaştı. kısık seste bile bas sesi gerçekten oldukça güzel ve 4k dts sesli 1 kaç tane fragman izledim 3d sesi çok net şekilde hissettim, bir çok kişininde dediği gibi komşular başımıza üşüşmesin diye sesi yarıdan fazla açmıyorum bir kez açtım ve kıstım hafta sonu gündüz yüksek seste uzun soluklu bir film deneyeceğim.

Hocam oncelikle hayirli olsun cihazıniz benim cihaz 2012 de alinma bluetooth ozelligi sanirim 2013 sonrasi diye duydum ama bende yok o yuzden deneme sansim yok birde kablo ile bağlantı bence her zaman en saglam baglanti bu arada cihazı bende cinema modunda basi full actigimda bas da hafif bir cizirti geliyor sizde nasil durum sesi yukseltip basli muzikde deneme sansiniz var mi

Saolun.dediginizi denedim yuksek basli bir muzikte soylediginiz cizirtiyi zaman zaman duydum.fakat soundbar cinema modunda iken bu cizirti oluyor bunu tespit ettim. standart ve voice ses ayarinda boyle bir cizirti hic olmadi.ama sizde biliyorsunuz cinema moduna alinca bas ve ses nereseyse 2.kat artiyor.ayrica sunuda soyliyim sadece ses son seviyede iken bastan cizirti duydum sesi 3, 5 kademe azaltinca sorun olmadi.yani sonucta bu soundbar 2+1 sinema ses sistemi.muzik sistemi degil ayrica bende 20 yillik sony muzik seti var ondan dinlemis oldugum muhtesem tok bas seslerini baska bir cihazda alamadim. Tabiki ev kullanicisi olarak konusuyorum cok daha pahali saglam sistemler vardir.ama hic bir 2+1 5+1 7+1 asla muzik sistemi yerini tutmaz.ama kulvarlar farkli yani, muzik sisteminde de 3d dts diye tabir edilen sinema sesi alinmaz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: strong.

quote:

Saolun.dediginizi denedim yuksek basli bir muzikte soylediginiz cizirtiyi zaman zaman duydum.fakat soundbar cinema modunda iken bu cizirti oluyor bunu tespit ettim. standart ve voice ses ayarinda boyle bir cizirti hic olmadi.ama sizde biliyorsunuz cinema moduna alinca bas ve ses nereseyse 2.kat artiyor.ayrica sunuda soyliyim sadece ses son seviyede iken bastan cizirti duydum sesi 3, 5 kademe azaltinca sorun olmadi.yani sonucta bu soundbar 2+1 sinema ses sistemi.muzik sistemi degil ayrica bende 20 yillik sony muzik seti var ondan dinlemis oldugum muhtesem tok bas seslerini baska bir cihazda alamadim. Tabiki ev kullanicisi olarak konusuyorum cok daha pahali saglam sistemler vardir.ama hic bir 2+1 5+1 7+1 asla muzik sistemi yerini tutmaz.ama kulvarlar farkli yani, muzik sisteminde de 3d dts diye tabir edilen sinema sesi alinmaz.

Bas ve tizler bana cok yeterli benim denemelerimde bu sesi alınca acaba arizali mi diye dusunup size de sorayim dedim normalde dinlerken sorun yok sesi full yapinca aliyorum bende philips 5.1 vardi las454b kadar keyif aldigimi hatırlamıyorum

• arkadaşlar kliksa dan giriş yaptım kazı kazan kısmından kazıdım 399 tl ye düştü alınır mı sizce?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihaga

arkadaşlar kliksa dan giriş yaptım kazı kazan kısmından kazıdım 399 tl ye düştü alınır mı sizce?

kesinlikle alinir 449 a aldim ben arkadaslarim sese hayran kaldılar digiturk bagli ve optik kablo ile bence kaçırmayın normal fiyati 649 tl

• quote:

3530 un onunde led ekran var ve lg tv lere kablosuz bağlanabiliyor. Fakat 454 de kablosuz sadece bluetooth ile var. Tv ye baglanmiyor ve optik kablo ile bağlamak gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iron_burak

quote:

3530 un onunde led ekran var ve lg tv lere kablosuz bağlanabiliyor. Fakat 454 de kablosuz sadece bluetooth ile var. Tv ye baglanmiyor ve optik kablo ile bağlamak gerekiyor

hocam emin misiniz? ben aldığımda kablosuz bağlantı var diyordu televizyona ama benim tv de o özellik yok ondan kabloyla bağlanıyorum

• 454b de led ekran var mı 3530 ile arasındaki malzeme kalitesi nasıl acaba
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.