Şimdi Ara

Lg las454b hk (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
10
Favori
25.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mami5757

454b de led ekran var mı 3530 ile arasındaki malzeme kalitesi nasıl acaba

Ekran var evet malzeme kalitesi bence cok basarili

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong.

quote:

Orijinalden alıntı: iron_burak

quote:

Orijinalden alıntı: Ciko_Seko

Merhabalar arkadaşlar ufak bir sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.
    LG-NB3530A ile LG-LAS454B arasındaki fark nedir acaba ?

LG-NB3530A kullanıcısı çok fazla ve beğenmeyen yok gibi, LG-LAS454B ise sanırım yeni seri olduğu için henüz kullanan kişi sayısı fazla değil, diye düşünüyorum yanılıyor olabilirim aydınlatırsanız sevinirim.

3530 un onunde led ekran var ve lg tv lere kablosuz bağlanabiliyor. Fakat 454 de kablosuz sadece bluetooth ile var. Tv ye baglanmiyor ve optik kablo ile bağlamak gerekiyor

hocam emin misiniz? ben aldığımda kablosuz bağlantı var diyordu televizyona ama benim tv de o özellik yok ondan kabloyla bağlanıyorum

Evimde 3531 kullaniyorum ve las454 de satiyorum ben. Yani saticisiyim o yuzden biliyorum. Onunde led ekran yok ve tv baglantisi sadece kablo ile. Bluetooth ile de sadece telefonlara baglaniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Merhaba,

Yaklaşık 1 aydır bende nb3530a ile las454b modelleri arasında gidip geliyorum. ikisini bir arada ayni ses kaynağından test etme şansım olmadı, ses kalitesi konusunda sağlıklı bir yorum yapamiyorum bu yüzden.

Teknik olarak bakıldığında bu cihazlar sanki bir birinin muadili değil.
    buyurun link: compare / mukayese

Yaptığım araştırmalar sonucunda kafamı kurcalayan ve yanıt bulamadığım bazı sorular

nb3530 / nb3531 / nb3532 - 2013 model olmasına rağmen bulabildiğim en düşük fiyat: 499tl
    Las454b - 2015 model (yeni) olmasında rağmen en düşük fiyat 430tl
    bu fiyat farkı Türkiye'de olduğu gibi yurt dışında da var.

subwofer çıkış güçleri ayni değil ama nb3530a nın subwofer kabini daha büyük las454b den. güç olarak neden las454b daha güçlü. Hoparlör boyutları bildiğim kadarıyla ayni.

vs....

• quote:

Orijinalden alıntı: ayho

Arkadaşlar Merhaba,

Yaklaşık 1 aydır bende nb3530a ile las454b modelleri arasında gidip geliyorum. ikisini bir arada ayni ses kaynağından test etme şansım olmadı, ses kalitesi konusunda sağlıklı bir yorum yapamiyorum bu yüzden.

Teknik olarak bakıldığında bu cihazlar sanki bir birinin muadili değil.
    buyurun link: compare / mukayese

Yaptığım araştırmalar sonucunda kafamı kurcalayan ve yanıt bulamadığım bazı sorular

nb3530 / nb3531 / nb3532 - 2013 model olmasına rağmen bulabildiğim en düşük fiyat: 499tl
    Las454b - 2015 model (yeni) olmasında rağmen en düşük fiyat 430tl
    bu fiyat farkı Türkiye'de olduğu gibi yurt dışında da var.

subwofer çıkış güçleri ayni değil ama nb3530a nın subwofer kabini daha büyük las454b den. güç olarak neden las454b daha güçlü. Hoparlör boyutları bildiğim kadarıyla ayni.

vs....

Bende sizin gibi ikisi arasinda kaldim ancak teknosa da calisan lg gorevlisi artik 3530 larin uretimi bitti yerine las454b ler gelicek dedi bende ona dayanarak aldim cihaz cok basarili ben aldigima hic pisman degilim basi tok seven biriyim ve bas 200w olunca da hemen las454b yi aldim 3530da 140w idi

• Hayirli olsun... ben daha karar veremedim...

• Her iki modeli kullananlara da sormak istiyorum. Coaxial giriş var mı bu soundbar'larda. TV'min optical çıkışı yok. Philips'in cimriliği...
    Buna göre karar vereceğim.
  • Her iki cihazda da yok...

Buradan bakabirlisin: http://www.lg.com/us/compare/compare.lg?category=/us/home-audio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayho -- 12 Ocak 2016; 0:32:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebube

Her iki modeli kullananlara da sormak istiyorum. Coaxial giriş var mı bu soundbar'larda. TV'min optical çıkışı yok. Philips'in cimriliği...
    Buna göre karar vereceğim.

Malesef yok

• quote:

Hayirli olsun... ben daha karar veremedim...

3530 ile mi arasında kaldınız

• Teşekkürler.
  • Nb3530a ile las454b arasinda kaldim...
    her cihazin kendine gore artilari eksileri var.

Ornek:
    3530 hdd destegi var (+)
    Destekledigi formatlar da fazla (+)
    2ad optik giris var (+)
    Kullanici eq ayari yok (-)
    Blutoth v4 destegi yok (-)

Las454b 2015 model yeni (+)
    Subwoofer daha guclu (+)
    Blutoth v4 destegi var (+)
    User eq ayari var (+)
    Hdd destegi yok (-)
    Kablosuz tv ye baglanmiyor (-)

• quote:

Nb3530a ile las454b arasinda kaldim...
    her cihazin kendine gore artilari eksileri var.

Ornek:
    3530 hdd destegi var (+)
    Destekledigi formatlar da fazla (+)
    2ad optik giris var (+)
    Kullanici eq ayari yok (-)
    Blutoth v4 destegi yok (-)

Las454b 2015 model yeni (+)
    Subwoofer daha guclu (+)
    Blutoth v4 destegi var (+)
    User eq ayari var (+)
    Hdd destegi yok (-)
    Kablosuz tv ye baglanmiyor (-)

Vallaha hocam ben kullanici olarak tavsiye ederim bluetooth destegi cok basarili 3530 bulmak da kolay değil teknoloji marketlerde cogu yerde yok 3530

• soundbar önerisi!
    forumu belli bir süredir takip ediyorum.
    arkadaşlar 49puk7100 philips TV'ye bağlayacağım 600 tl üst limit - 300w alt limitli soundbar tavsiyelerinizi bekliyorum.
    (hediye çeki kullanılacağından teknosa ve bimekste satılan ürünlerden olursa ayrıca teşekkür ederim.)
    bazı modellerde kopma - kısa süreli bağlanamama - 20/50hz sıkınıtısı gibi sorunlar okudum o yüzden tereddütlüyüm. ayrıca philips tv ye başka model soundbar bağlamak verimlilik açısından sorun yaratırmı.
    ilk etapta dikkatimi çekenler aşağıda varsa diğer önerilerinizide bekliyorum, şimdiden teşekkürler...
    http://www.teknosa.com/...-ev-sinema-sistemi-300w LG LAS454B
    http://www.teknosa.com/...ndbar-ev-sinema-sistemi SAMSUNG HW-J430
    sizce beklemelimiyim yoksa bu ürünler fiyat/performans ürünü olabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: kalban

soundbar önerisi!
    forumu belli bir süredir takip ediyorum.
    arkadaşlar 49puk7100 philips TV'ye bağlayacağım 600 tl üst limit - 300w alt limitli soundbar tavsiyelerinizi bekliyorum.
    (hediye çeki kullanılacağından teknosa ve bimekste satılan ürünlerden olursa ayrıca teşekkür ederim.)
    bazı modellerde kopma - kısa süreli bağlanamama - 20/50hz sıkınıtısı gibi sorunlar okudum o yüzden tereddütlüyüm. ayrıca philips tv ye başka model soundbar bağlamak verimlilik açısından sorun yaratırmı.
    ilk etapta dikkatimi çekenler aşağıda varsa diğer önerilerinizide bekliyorum, şimdiden teşekkürler...
    http://www.teknosa.com/...-ev-sinema-sistemi-300w LG LAS454B
    http://www.teknosa.com/...ndbar-ev-sinema-sistemi SAMSUNG HW-J430
    sizce beklemelimiyim yoksa bu ürünler fiyat/performans ürünü olabilirmi

las454b kullanicisiyim samsunga hic bakmadim tv lg diye direkt lg aldım ve iyikide almisim cok basarili tavsiye ederim sormak istediginiz bir sey var ise yardimci olayim

• Bende LG LAS454B almayı düşünüyorum, fiyatı kazı kazan olayı ile 399 tl'ye gelmekte 32'' için çok uzun olur mu ? bluetooth ile telefon bağlayabiliyoruz değil mi ? usb girişi varmıdır ? çok soru sordum ama yeni olmasın da mı nedir ayrıntılı bilgiye ulaşmak zor oluyor şimdiden teşekkürler. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: jodhpurs

Bende LG LAS454B almayı düşünüyorum, fiyatı kazı kazan olayı ile 399 tl'ye gelmekte 32'' için çok uzun olur mu ? bluetooth ile telefon bağlayabiliyoruz değil mi ? usb girişi varmıdır ? çok soru sordum ama yeni olmasın da mı nedir ayrıntılı bilgiye ulaşmak zor oluyor şimdiden teşekkürler. . .

Link : http://www.lg.com/us/home-audio/lg-LAS454B-sound-bar

Usb girisi yok.

Girisler & Baglantilar: optik, line in 3.5mm jack, bluetooth

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayho -- 12 Ocak 2016; 0:33:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bende LG LAS454B almayı düşünüyorum, fiyatı kazı kazan olayı ile 399 tl'ye gelmekte 32'' için çok uzun olur mu ? bluetooth ile telefon bağlayabiliyoruz değil mi ? usb girişi varmıdır ? çok soru sordum ama yeni olmasın da mı nedir ayrıntılı bilgiye ulaşmak zor oluyor şimdiden teşekkürler. . .

42 inc tv nin altinda tam duruyor 32 de biraz buyuk durur bluetooth ile baglanti keyfi zaten super en keyif aldigim yerlerden birisi telefondan açıyorum youtubedan soundbarda dinliyorum usb yok

• Çok teşekkür ederim cevabınız için, güzel günler de kullanmanız dileği ile . . .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jodhpurs -- 8 Ocak 2016; 16:18:50 >
  • Vestel televizyonum dts çözemiyor görüntü var ses yok. Bu çözüm olur mu soruna acaba?
  • quote:

Çok teşekkür ederim cevabınız için, güzel günler de kullanmanız dileği ile . . .

cok tesekkur ederim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.