Şimdi Ara

Lg las454b hk (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
10
Favori
25.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: areels

4.1 değilki bu 2.1 100 lira olsa alınmaz. çöp teknoloji.

4.1 ile 2.1 farkı ne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yön duyum farkı var, 4.1 hazırlanmış fimler oyunlar yön duygusunu sesle verir, ses sağdan soldan gelir. 2.1 olursa bu yönlendirme algılanamaz, ses düz karşıdan gelir. 4.1'de sağdan soldan gelen anlaşılır, 7.1'de arkadan gelen ses de anlaşılır.
  • Sinema agirlikli kullanim icin kullanilacak ise kesinlikle 4+1 ve ustu sistemler tercih edilmeli.

Muzik dinlemek icin aliniyorsa 2+1 sistemler yeterli....

Kullanim amaci onemli...
    Yuksek ses seviyesi icin dusunuluyorsa yuksek cikis gucu olan tum sistemler uygundur.

Kaliteli muzik icin kesinlikle hi-end cihazlar tercih edilmeli...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bugun sounbarin icini acip bakayim dedim.

Ilk gozume carpan line in/ optik giris kapagini sokunce yan tarafinda usb girisi var. Ne ise yariyor bilmiyorum. Plastik kapak tek vidali sokup kolyaca gorebilirsiniz.

Tweeterlerde 100v 1.8mf kondasitor kullanilmis.tizler az geliyorsa kondasitorun pf degerini ukseltebilirsiniz. Fazla geliyorsa mf degerini dusurebilirsiniz.

Middlelerin mignatislari baya buyuk... mid sesi direk devreden/karttan geliyor.

Smps guc devresi cok iyi degil isiniyor... sogutucu ilavesi takmak icin malesef yer yok. Ancak disardan kucuk fan destegi yapilabilir...

Hoparloeun vibrasyonundan olusan titresimleri onlemek icin komple cepe cevre yumsak izolasyon bandi kullanilmis...

Devre ve besleme komple dijital yeni nesil teknoloji. Ince film kablolar ve soketler kullanilmis...

Genel olarak malzeme kalitesi iyi gibi duruyor...

Benim gibi merakli arkadaslarin bilgisine...

• ihtiyaç duymadığım için telefondan bluetooth üzerinden ses aktarmayı hiç denememiştim. Deneyim dedim olmadı :) yardımcı olursanız sevinirim.
    google store dan "lg bluetooth remote" diye bir uygulama indirdim bağlantı başarısız dedi. müzik uygulamasından sesi paylaş dedim soundbarı görmedi.
    muhtemelen biryerde bir eksik var ama ne. şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalban

ihtiyaç duymadığım için telefondan bluetooth üzerinden ses aktarmayı hiç denememiştim. Deneyim dedim olmadı :) yardımcı olursanız sevinirim.
    google store dan "lg bluetooth remote" diye bir uygulama indirdim bağlantı başarısız dedi. müzik uygulamasından sesi paylaş dedim soundbarı görmedi.
    muhtemelen biryerde bir eksik var ama ne. şimdiden teşekkürler...

kumandadan f tusuna basip ortadaki bluetooth simgesine getirin telefondan da bluetooth u acin telefon las454byi gorecektir bagla diyip baglanti saglayabilirsiniz

• teşekkürler. hallettim
  • kalban K kullanıcısına yanıt
    rica ederim

• Arkadaşlar note 4 telefonum ile bağlanıyorum.müzik dinlerken 1-2 dk sonra bluetooth dan optical a geçiyor.bağlantı gidiyor.karşılaşan varmı böyle bir hatayla.yoksa iade edicem ürünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: borulce3461

Arkadaşlar note 4 telefonum ile bağlanıyorum.müzik dinlerken 1-2 dk sonra bluetooth dan optical a geçiyor.bağlantı gidiyor.karşılaşan varmı böyle bir hatayla.yoksa iade edicem ürünü

bende note 4 ile bağlanıyorum böyle bir sorun olmuyor
  • quote:

Arkadaşlar note 4 telefonum ile bağlanıyorum.müzik dinlerken 1-2 dk sonra bluetooth dan optical a geçiyor.bağlantı gidiyor.karşılaşan varmı böyle bir hatayla.yoksa iade edicem ürünü

hocam aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum, ilk sayfada detaylıca anlatmıştım. Malesef buradaki kimseden yardım alamadım. Ya kimse okumuyor ya da okuyup pas geçiyor. Hoş siz de okumamış ya da görmemişsiniz ki başka karşılaşan var mı diye soruyorsunuz.

Ben hala bu soruna cevap bekliyorum. Daha doğrusu sorun olup olmadığını bile bilmiyorum. Çözüm arayışlarım sonucunda tek öğrenebildiğim, sistemin optik girişten sinyal aldığı anda otomatik olarak optiğe geçtiği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong.

quote:

optik girişe herhangi bir cihaz takılı mı? Takılıysa nedir? Takılı olan cihaz açıkken denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trulli

quote:

quote:

optik girişe herhangi bir cihaz takılı mı? Takılıysa nedir? Takılı olan cihaz açıkken denediniz mi?

merhaba.optik girişe philips tv bağlı.hayır açıkken denemedim.denediğimde tv kapalıydı.

• quote:

quote:

quote:

şimdi ben optiği digitürke bağladım normal tv izlerken canım müzik dinlemek istediğinde telefondan açıyorum dinliyorum o arada da tvden belgesel ya da herhangi bir şey izliyorum aynı anda kopma sorunu yaşamadım sizin bağlantılarınız ne şekilde

• quote:

quote:

quote:

sanırım sorunun neden kaynaklandığını buldum.Optiğe bağlı olan cihaz kapalıyken bluetoot ile dinlediğin zaman sanırım yazılımsal bi sıkıntıdan dolayı en ufak bi optik sinyalde hemen optik bağlantıya geçiyor.ama optik açıkken yani tv açıkken 2 saat bluetoot ile müzik dinledim herhangi bir kopma olmadı.Yani sonuç ya tv açık olacak yada optik kablo bağlantısını çıkaracağız.Saygılar :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

sanırım sorunun neden kaynaklandığını buldum.Optiğe bağlı olan cihaz kapalıyken bluetoot ile dinlediğin zaman sanırım yazılımsal bi sıkıntıdan dolayı en ufak bi optik sinyalde hemen optik bağlantıya geçiyor.ama optik açıkken yani tv açıkken 2 saat bluetoot ile müzik dinledim herhangi bir kopma olmadı.Yani sonuç ya tv açık olacak yada optik kablo bağlantısını çıkaracağız.Saygılar :)

aksam denicem tv kapali digiturk kapali iken denicem sonucu aksam yazarim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Deneyip cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Şimdi ben de aynısı denedim ve sizinki gibi tv açıkken bluetooth dan sıkıntısız dinleyebildim. Ama bu son derece tuhaf ve sinir bozucu bir durum. Yani ben başka kanyaktan birşeyle dinlemek için neden tv yi açık tutmak zorunda kalıyorum? Yazılımsal bir sorunsa LG nin buna bir çözüm bulması gerekmiyor mu?

Yani bilmiyorum, iade etmeyi düşünüyorum açıkcası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

quote:

quote:

quote:

şimdi ben optiği digitürke bağladım normal tv izlerken canım müzik dinlemek istediğinde telefondan açıyorum dinliyorum o arada da tvden belgesel ya da herhangi bir şey izliyorum aynı anda kopma sorunu yaşamadım sizin bağlantılarınız ne şekilde

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alynty: strong.

quote:

Orijinalden alynty: trulli

quote:

quote:

Orijinalden alynty: borulce3461

Arkada?lar note 4 telefonum ile ba?lanyyorum.müzik dinlerken 1-2 dk sonra bluetooth dan optical a geçiyor.ba?lanty gidiyor.kar?yla?an varmy böyle bir hatayla.yoksa iade edicem ürünü

bende note 4 ile ba?lanyyorum böyle bir sorun olmuyor

optik giri?e herhangi bir cihaz takyly my? Takylyysa nedir? Takyly olan cihaz açykken denediniz mi?

?imdi ben opti?i digitürke ba?ladym normal tv izlerken canym müzik dinlemek istedi?inde telefondan açyyorum dinliyorum o arada da tvden belgesel ya da herhangi bir ?ey izliyorum ayny anda kopma sorunu ya?amadym sizin ba?lantylarynyz ne ?ekilde

Ben TV yi optik giri?e ba?ladym, bu ?ekilde tv ye ba?ly olan tüm cihazlardan ses almayy dü?ündüm ki o konuda bir sykynty yok. Ama portable-in giri?ine ba?ly olan pikaptan yada bluetooth üzerinden herhangi bir?ey dinlemek istedi?imde en fazla 2-3 dakika sonra optik giri?e geçi? yapyyor.

Sizin kullanym ?ekliniz de zaten yukarydaki arkada?yn bahsetti?i durumla ayny. Optik giri?e ba?ly kaynak açykken di?er kaynaklardan ne dinlerseniz dinleyin sykynty olmuyor. Ama optik giri?e ba?ly cihaz kapatylyrsa bahsetti?imiz mevzu ortaya çykyyor. Son derece rahatsyz edici bir durum bence. Tamam opti?e sinyal geldi?i aman ona otomatik geçi? yapmak mantykly ama herhangi bir hareket yokken bile eden geçi? yapyyor?

Siz de bu ?ekilde bir deneme yapyp gözlemleriniz yazarsany çok sevinirim.

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alynty: trulli

quote:

quote:

Orijinalden alynty: borulce3461

Arkada?lar note 4 telefonum ile ba?lanyyorum.müzik dinlerken 1-2 dk sonra bluetooth dan optical a geçiyor.ba?lanty gidiyor.kar?yla?an varmy böyle bir hatayla.yoksa iade edicem ürünü

bende note 4 ile ba?lanyyorum böyle bir sorun olmuyor

optik giri?e herhangi bir cihaz takyly my? Takylyysa nedir? Takyly olan cihaz açykken denediniz mi?

?imdi ben opti?i digitürke ba?ladym normal tv izlerken canym müzik dinlemek istedi?inde telefondan açyyorum dinliyorum o arada da tvden belgesel ya da herhangi bir ?ey izliyorum ayny anda kopma sorunu ya?amadym sizin ba?lantylarynyz ne ?ekilde

Ben TV yi optik giri?e ba?ladym, bu ?ekilde tv ye ba?ly olan tüm cihazlardan ses almayy dü?ündüm ki o konuda bir sykynty yok. Ama portable-in giri?ine ba?ly olan pikaptan yada bluetooth üzerinden herhangi bir?ey dinlemek istedi?imde en fazla 2-3 dakika sonra optik giri?e geçi? yapyyor.

Sizin kullanym ?ekliniz de zaten yukarydaki arkada?yn bahsetti?i durumla ayny. Optik giri?e ba?ly kaynak açykken di?er kaynaklardan ne dinlerseniz dinleyin sykynty olmuyor. Ama optik giri?e ba?ly cihaz kapatylyrsa bahsetti?imiz mevzu ortaya çykyyor. Son derece rahatsyz edici bir durum bence. Tamam opti?e sinyal geldi?i aman ona otomatik geçi? yapmak mantykly ama herhangi bir hareket yokken bile eden geçi? yapyyor?

Siz de bu ?ekilde bir deneme yapyp gözlemleriniz yazarsany çok sevinirim.

tvyi digiturku kapattim ve telefonu bagladim 5 dk lik bir video actim youtubedan sonuna kadar hic kesilme olmadi daha fazla deneyemedim evde misafir var

• Arkadaşlar ben bu ürünü bugün aldım ama sihirli kumandayla eşleştirerek kumanda etmek istedim beceremedim Yapabilen var mı ? Televizyonumun modeli LG 55UF7787
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.