Şimdi Ara

Mercedes C 180 W205 Pişmanlığı - Çözülmeyen Sorunlar - Yetkisiz Servis - Yargı Süreci (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
554
Cevap
101
Favori
99.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Division Bell

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Kafama takılan şey
    O rezil motoru ile 1.6 motor c180 nasıl 220.000 oluyor
    2000 dizel otomatik jaguar xe alınıyor o paralara

Geçmiş olsun bu arada

Aynen.

Bmw 3.20 i alırım m paket box takarım keyfime bakarım
    C180 alınacak son araba bile değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahh ah işte.
    Atıp tutmuşsun o zamanlar boş boş kralını yapar mapar yapmamış işte cihan kardeşim.siz s60 tercih ederek doğru iş yapmışsınız en azindan sahtekar motorlu audi röno motorlu merso almamişsiniz
    senin vw de sahtekarliktan rezil oldu zaten,Allah'tan tsi almışım
    tidiaylar servise gelince bi el atarsın artik garibanlar perişan olmasin
  • Geçmiş olsun. Okurken bile çok sinirlendim. Maalesef buna benzer şikayetleri başka markalarda da okudum. Umarım hukuk yolu uzun sürmez ve hakkınızı alırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşı anlıyorum içini dökmek istemiş ama yazı çok uzun bir çok insan bu yüzden okumamıştır, beğendiğim ve almayı planladığım bir araç olmasa okumazdım.

bu arada c klasse almak için makyajı beklemek farz oldu zaten kurdan dolayı alınabilirliği de kalmadı. 2017 de beklenen makyajda hem hataları giderilir hemde piyasalar daha belirgin olur. hemde muhtemelen ve umarım o saçma sapan ekran göğüse gömülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SkiP_

ahh ah işte.
    Atıp tutmuşsun o zamanlar boş boş kralını yapar mapar yapmamış işte cihan kardeşim.siz s60 tercih ederek doğru iş yapmışsınız en azindan sahtekar motorlu audi röno motorlu merso almamişsiniz
    senin vw de sahtekarliktan rezil oldu zaten,Allah'tan tsi almışım
    tidiaylar servise gelince bi el atarsın artik garibanlar perişan olmasin

15.000 kmdir aracımda yazılım var keske alır almaz yapsaydım
    100 km de 2 lirte karım var

• tmam iste kardes anlat yolunu yordamini cigerli tdilerin cigerini alacaklar

• Hayırlısı ile duruşma günümüz belli oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben zaten c180 alan insanları hiç anlamamya git passat mondeo avensis al neden gösteriş için zenginlere özenirler mahalledeki apaçilerde bile c180 var

• quote:

Orijinalden alıntı: graphys

Hayırlısı ile duruşma günümüz belli oldu.

Hangi ay, güne duruşma günü verdiler hocam? Sormamdaki amaç, başvurudan itibaren ne kadarlık bir süre geçebiliyor ilk duruşmaya kadar.

• Arkadaslar sabirli adammissin demis durmussunuz sabirli olmasa ne yapacak kufur mu edecek adam mi dovececek hakkini hukukta ariyor en dogrusu

• quote:

Orijinalden alıntı: hakankaran

Arkadaslar sabirli adammissin demis durmussunuz sabirli olmasa ne yapacak kufur mu edecek adam mi dovececek hakkini hukukta ariyor en dogrusu

Haklısın kardeşim lakin hukuk tamamen ölmüş durumda + olası bir dava lehine sonuçlanacak olsa bile bunun yıllar alması can sıkıcı. Bütün bunları aklına getiren agresif bir kişi bahsettiğin yöntemi uygulamaktan çekinmez yeri geldiğinde.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Tam 2 ay sonraya yani 15/12/2015 tarihine duruşma günü verildi.

Ama tabi bu durumu genellemek ne kadar doğru bilemiyorum. Bulunduğunuz yerdeki adliye dava sayısı açısından daha tenha olur daha erken tarih verebilirler. Daha yoğun olur tarih gecikebilir. Bu birazda bulunmuş olduğunuz yerdeki adliyenin yoğunluğuna bağlı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi graphys -- 2 Kasım 2015; 19:57:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam konuyu takip ediyoruz gelişmeleri aynı şekilde devam ettirirseniz çok güzel olur.

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Tabi ki. Olan biteni birebir aktarmaya devam edeceğim.
  • Konu takip. İnşallah istediğiniz sonuca ulaşırsınız. Sabrınıza gerçekten hayran kaldım. Ben olsaydım sizin kadar sabırlı olmayıp kötü olaylar olabilirdi. Nasıl oluyorda mercedes servisleri bu arızayı cozemiyor anlamis degilim.

• Takip edilmeli...hepimizin başına gelebilir..

• İnşallah konu sahibi beyefendinin istediği şekilde sonuçlanır bu iş...
  • Yazıyı sıkılmadan baştan sona okudum tipik ülkem manzaraları olmuş servislerin bi çoğunda olabilecek bi olay Renault dacia servisinde olsa bunlar anlarimda (yanlis anlasilma olmasin ordada olmamasi lazim tabiki aracin fiyatina göre hizmet verilmez.) lafa gelince müşterilerine en iyi sorunsuz vip hizmet verdiklerini iddaa eden firmaların başında gelir.Bi arkadaş sabırlı deyip durmayin ne yapacak küfür mu edicek kavgami edicek diye onlar cirkef insana denk gelmemiş beyfendinin aldığı aile terbiyesinden kaynaklı yoksa hem baslarina bela alır hem hukukla uğraşırlar..

• Hocam sizde de maşallah peygamber sabrı varmış. Anlattıklarınız, marka değerini de göz önünde bulundurunca akıl alır gibi değil. Umarım sorununuz en kısa zaman içerisinde çözülür.
  • Şunu okuduktan sonra acayip soğudum Mercedes'ten, biraz daha yazarsanız nefret etmeye başlayacam.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.