Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (493. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.145
Cevap
255
Favori
795.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    resmi çeviriyle oynamana rağmen neden gelip bizden yardım istiyorsun? burası çeviri konusu, oyun değil. emeğimizi yok sayıp yanında bir de dalga geçer gibi gelip bizden yardım istemeniz çok garip gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 30 Eylül 2016; 18:16:26 >
  • Niye dalga geçeyim sizinle.Oyun çalışsa tabiki yamayla oynayacağım.Sadece ilk kurulumdan sonra denedim çalışıyormu diye, çalışsa yamayı kuracaktım.
    Davranışın çok yanlış.Emeğinize hakaret yada eleştride yapmadım.Yamanın GOTY sürümüne uygun olduğunu görünce danışmak istedim sadece.Yasakmıydı?
  • furlaka kullanıcısına yanıt
    niyetinizi yanlış anladıysam kusura bakmayın, bu şekilde nazire yapar gibi gelip buraya resmi çeviri adına yardım isteyenler oluyordu onlardansınız sandım
  • Oyun çalışmıyor çalışsa kurup, teşekkürüde edeceğim ama çalıştıramadım nedense..
    witcher3/content/ deki patch0 klasörünü silerseniz oyununuz düzelecektir :)
  • Dövmeyecekseniz bir şey soracağım. Malum çok fazla sayfa olduğu için eski sayfalara gidip bulamadım.Resmi yama üzerine nasıl bu yamayı kuracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CropCast -- 30 Eylül 2016; 20:31:39 >
  • CropCast C kullanıcısına yanıt
    üzerine kurmanıza gerek yok son sürümü indirip kurduğunuzda oyunda iki farklı türkçe seçeneği olacak soldaki gönüllü, sağdaki resmi olacak şekilde
  • quote:

Orijinalden alıntı: CropCast

Dövmeyecekseniz bir şey soracağım. Malum çok fazla sayfa olduğu için eski sayfalara gidip bulamadım.Resmi yama üzerine nasıl bu yamayı kuracağım.

Merhaba.

Sitemizden setup dosyasını indirip kurun. Ardından oyunun ayarlarından dil seçenekleri kısmına girerek "Türkçe(w3tr.pidacs.com)" seçeneğini aktif edin.
  • TxsMelih kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler kanser olmaktan kurtuldum
  • patc0 yok content0 vardı sildim yine aynı..
    hocam content0 oyunun en önemli content dosyalarından biriydi :( inşallah yedeklemişsinizdir

yarın müsait oldugumda teamviewer ile destek saglayabilirim fakat şu an için bir yorumda bulunamıyorum garip bir hata cidden genelde patch0 silince düzeliyordu ama yok olması enteresan
    Hocam burası yama konusu gidip ana konuya yazsanız. Boşunamı açıldı o konu. Yamayı yükleyip hata alsanız haklısınız. Ayrıca content 0 i direk silerseniz iş daha sarpa sarar oyunu tekrardan kurup deneyin.

Ayrıca verdiğiniz linke bakınca oyun sürümü belliki crack grubundan çıkma direk gog versiyonu değil. Bu bağlamda sorunlar bir çok nedene dayanabilir. Son win 10 güncellemesi ile defender çok daha aktifleşti. Muhtemelen oyunun exe dosyası karantinaya alınmıştır. Kontrol edip izin verin.

Ayrıca en kısa zamanda imkanınız varsa uygun bir yerden oyunu edinmeye çalışın sıkıntınız kalmaz.
  • fenah2007 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, yarın tekrar kurup dener yine olmazsa oraya sorarım..
  • Bu arada baronun görevinde oyundan atma olayının Türkçe yamayla alakası yokmuş. Yamayı silip denedim yine aynı hatayı aldım.

Muhtemelen kayıt patlamış, bir önceki kayıttan başlatınca düzeldi. Başına bu tarz bir şey gelen olursa boşu boşuna yamayı silmekle uğraşmasın diye yazayım dedim..
  • Dün oynarken bir yerde çevrilmemiş cümle gördüm. Yalnız ekran görüntüsü alamadım. Blood and Wine DLC'sindey sarayın yukarılarına ışınlandığımda hemen sağdaydı. NPC kendi kendine konuşuyordu. Tekrar gördüğümde en azından adamın görüntüsünü alacağım.
  • Akbell kullanıcısına yanıt
    adres ver klavyelerle dalalım
  • Kavgamı var hacı icabında bi mouse sallarız bizde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

adres ver klavyelerle dalalım

Ya oyunu bitirdikten sonra tekrar o adamı daha göremedim ama yerini biliyorum. ( Oyun bitince oradan ayrılmış galiba ) Beauclair Sarayı adındaki yere ışınlanınca sağda ağacın altında sabit duran önünde kütük gibi bir şey olan adam vardı. 8 9 kelimelik bir cümle kurmuştu, orası İngilizceydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbell -- 3 Ekim 2016; 14:41:27 >
  • bu pidacks turkcesini nasıl kaldıracagım acaba program ekle kaldırda gözükmüo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adnanı çizmişler
  • 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.