Şimdi Ara

The Witcher 3 (YENİ NESİL) %100 Türkçe Dil Paketi v5.00 YAYIMLANDI [w3tr.pidacs.com] (490. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.145
Cevap
255
Favori
795.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
464 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Resmi olan arkadaşların yaması değil. 23 studios adındaki bir ekibin çalışmasıdır. İkisi arasında tercih yapmak istersen, gayri Resmi olan arkadaşlarımızın yamasını tavsiye ederim çok daha kalitelidir.
  • Teşekkürler, denicez bakalım
  • arkadaşlar dustmoon bombasini nerden bulurum? gelistirilmis, yuksek kalite hepsi var ama kendisi yok

edit: buldum sonunda. ana konu sandim ondan buraya attim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MDV -- 26 Eylül 2016; 22:24:10 >
  • bir sıkıntım var ama inşallah birileri yardımcı olur

Oyunda önceden mevcut olan gönüllüler yaması yüklüyken bir sıkıntı olmadan baya bir ilerlemiştim

resmi yama gelince oyun güncellendi ve oyuna giremez oldum

oyuna girerken altta bulunan "1" nolu resimdeki gibi giriş yapıyor

sonra "2" resim gibi hata veriyor

retry dediğimde 2. resimdeki en altta bulunan 3 satır gidiyor ve yine aynı uyarı geliyor

çözüm olarak 2-3 defa dosya güncellemesi yaptım stemden ama işe yaramadı

DOSYA 1 -->http://i.hizliresim.com/40VBGq.png

DOSYA 2 -->http://i.hizliresim.com/aXNO1g.png

2. resimdeki uyarı metin hali

Error [content0]game\gui\hud\modules\hudmoduleradialmenu.ws(615): Could not find function 'ShouldUseInfiniteWaterBolts'
    Error [content0]game\gui\menus\charactermenu.ws(253): Function 'MutationResearchWithItem' does not take 3 param(s)
    Error [content0]game\gui\menus\charactermenu.ws(1093): Could not find function 'MoveMutagenToSlot'
    Error [content0]game\gui\menus\alchemymenu.ws(62): Could not find function 'GetAlchemyFilters'
    Error [content0]game\gui\menus\alchemymenu.ws(126): Could not find function 'SetAlchemyFilters'
    Error [content0]game\gui\menus\alchemymenu.ws(189): Could not find function 'AddExpandedAlchemyCategory'
    Error [content0]game\gui\menus\alchemymenu.ws(193): Could not find function 'RemoveExpandedAlchemyCategory'
    Error [content0]game\gui\menus\alchemymenu.ws(307): Could not find function 'GetExpandedAlchemyCategories'
    Error [content0]game\gui\menus\craftingmenu.ws(103): Could not find function 'GetCraftingFilters'
    Error [content0]game\gui\menus\craftingmenu.ws(170): Could not find function 'SetCraftingFilters'
    Error [content0]game\gui\menus\craftingmenu.ws(266): Could not find function 'AddExpandedCraftingCategory'
    Error [content0]game\gui\menus\craftingmenu.ws(270): Could not find function 'RemoveExpandedCraftingCategory'
    Error [content0]game\gui\menus\craftingmenu.ws(474): Could not find function 'GetExpandedCraftingCategories'
    Error [content0]game\gui\menus\glossarybestiarymenu.ws(103): Could not find function 'AddExpandedBestiaryCategory'
    Error [content0]game\gui\menus\glossarybestiarymenu.ws(107): Could not find function 'RemoveExpandedBestiaryCategory'
    Error [content0]game\gui\menus\glossarybestiarymenu.ws(162): Could not find function 'GetExpandedBestiaryCategories'

çözümlerinizi acilen bekliyorum

teşekkürler

• Hocam modların güncelliğini yitirmiş o yuzden. Eğer başka hiç bir mod yüklemedim sadece TR yama vardı dersen çözümüde mod klasörünü silmekte birde 1-2 dosya daha vardı silincek sanırım suan bakamıyorum geriye dönük mesajlara Tice o işi iyi biliyor.
  • ferva F kullanıcısına yanıt
    Bu hatanın bizimle alakası yok, bu hatalara sadece scriptlerle oynayan diğer modlar sebep olabiliyor o yüzden başka mod yüklemişseniz onları silin ya da güncelleyin derim
    İndirdiğin modları sil düzelir. Türkçe yamayı silmeye gerek yok boşuna

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cevaplar için teşekkürler

ben sadece nexus mod manager ile

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/3/?

modunu kurdum.buraya mesaj yazmadan öncede modu ve programı sildim

güncellemeler ve yerel dosya güncellemesi sorunu çözmeyince buraya yazmam gerekti

ondan dolayı nokta atışı ile sorunu çözmem gerekiyor

neler yapılabilir sizce
    hangi çeviriyle oynamak istiyorsunuz ona göre yardımcı olayım
  • resmi olanı hiç denemedim ama her güncellemede eskiye göre ayar yapacaksam uğraştırır

hangisi diyorsanız o olsun.şimdilik bir tercihim yok

tatil günümde çözüm odaklıyım :))
  • Yardımcı olabilecek var mı

veya neyi araştırmam lazım ne yapmam lazım cevap bekliyorum

beyler kimsede yokmu yukarıdaki dosyalar yardım bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferva -- 27 Eylül 2016; 17:00:57 >
    Manual kurulum yapın ilk önce oyunu taratın, üstüne tr yamayı tekrar kurun daha sonra bu yolu izleyin.

Tabi modun uyumlu olduğu sürüm son yayınlanan güncelleme sonrası belki aktif olmuyordur, buna dikkate alıp deneyin.
    yüklediğin modları nasıl sildin? sadece mods klasörünü mü sildin?

her mod beraberinde scriptlerle de gelir o modların script dosyasına attığığı scriptleri bulup silmen lazım
  • # Ace # kullanıcısına yanıt
    yanlış anladınız sanırım beni

resmi türkçe yama gelmeden 9000 limiti ile gönüllüler yaması ile oyunda baya bir ilerledim sıkıntı yoktu

resmi türkçe yama gelince yukarıdaki hatayı aldım

moduda nexus mod manageri ile yapmıştım

şimdi programı sildim

ayrıca sabah yine yerel dosya güncelleme yaptım steamden 1 dosya buldu

tekrar yükledim hata gene aynı
  • nexus mod manager silince oda silinmiştir bence çünkü IObit Uninstaller programını kullanıyorum

script konusunda bilmiyorum nerden bakmam lazım nasıl yapmam lazım biliyorsan deniyeyim

çözüm bulamazsak nexus u tekrar yükleyeyip modun son versiyonu nu tekrar yükleyeyip üzerine sayfamızın türkçe yamasını deniyeceğim
    bu dosyayı,http://dosya.co/4953rqt5o0yv/telemetryKeyword.ws.html

buraya, witcher3\content\content0\scripts\engine

atar mısınız
  • Konudan uzun zamandir ayriydim. Haberleri duydum hayirlisi olsun ceviri yolunda devam edecek arkadaslara basarilar diliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malesef işe yaramadı

başka ne yapabiliriz

resmi yamadan önce şu hatayıda alıyordum ama tamam a basmazsam oyuna giriyordu

belki yararı olur diye şimdi eklemek istedim

yukarıdaki hatada oyuna şöyle geldi

nette w3 de konsol açmak için bir yöntem vardı onu denedim olmadı ve bu hatayı almıştım

http://i.hizliresim.com/40WDP4.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferva -- 27 Eylül 2016; 19:57:01 >
    The Witcher 3\content\content0\scripts

scripts dosyasının içindeki üç klasörü de silin

yerine aşağıdaki zipin içindeki dosyaları atın

D:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\The Witcher 3\content\content0\scripts
  • steam bende burada yüklü

C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\The Witcher 3\content\content0\scripts

burada

core / engine / game var

bunları sildikten sonra buraya atacağım dosyalar nerede zip demişsin ama mesajda linki göremedim

bende onlar 20,2 mb civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferva -- 27 Eylül 2016; 20:21:43 >
  • 
Sayfa: önceki 488489490491492
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.