Şimdi Ara

Vodafone kapsama alanıyla ilgili herşey burada... (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.332
Cevap
0
Favori
125.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: s.volkan
    Baz sayısı yeterli bence

Ancak bazlar kalitesiz

bazlar kaliteli volkan bence neye istinaden bunu dedin bilmiyorum ama.
  • arkadaşlar vodafone malatyada nasıl çekiyor.. var mı bir sıkıntı..tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Baz sayısı yeterli bence

Ancak bazlar kalitesiz

Valla halen ses gidip gitmeme sorunu yaşatan tek operatör bence :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_(87)

quote:

Baz sayısı yeterli bence

Ancak bazlar kalitesiz

Valla halen ses gidip gitmeme sorunu yaşatan tek operatör bence :)

ben yaşamıyorum

• bende rüzgar sesini merak ediyordum 2 önce tanıştım :D millet düzeltir bunlar daha çok bozuyor.
  • arkadaşlar malatya merkezde vodefonun bir sııkıntısı var mı..tşk ederim.
  • avea hattımı vodafone a yeni taşıdım şu 600dk olayı için sırf. 2 3 ay anca oluyo. geçtikten 1 ay sonra telefonla konuşarak taksimde yürüyodum. ve telefon kapandı konuşurken. kaç yıllık turkcell kullanıcısıyım başıma daha önce böle bişi gelmediği için aşırı sinir olup baya bi kimseye sövmüştüm 6ay dolsun tekrar taşıycam bu hattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinergy_05

avea hattımı vodafone a yeni taşıdım şu 600dk olayı için sırf. 2 3 ay anca oluyo. geçtikten 1 ay sonra telefonla konuşarak taksimde yürüyodum. ve telefon kapandı konuşurken. kaç yıllık turkcell kullanıcısıyım başıma daha önce böle bişi gelmediği için aşırı sinir olup baya bi kimseye sövmüştüm 6ay dolsun tekrar taşıycam bu hattı.

bi kere olduysa bu kadar kıyameti koparmak anlamsız bence iki tuşla yeniden ararsın zor bir şey değil

bu arada yeni baz

-zübeyde hanım

zeytinburnunu bilenler için söylüyorum bulvar caddesinin sonunda hatboyuna girişte görülen istasyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinergy_05

avea hattımı vodafone a yeni taşıdım şu 600dk olayı için sırf. 2 3 ay anca oluyo. geçtikten 1 ay sonra telefonla konuşarak taksimde yürüyodum. ve telefon kapandı konuşurken. kaç yıllık turkcell kullanıcısıyım başıma daha önce böle bişi gelmediği için aşırı sinir olup baya bi kimseye sövmüştüm 6ay dolsun tekrar taşıycam bu hattı.

Dun aksam sirket yemeginde samatyada restaurant icinde Vodafone full Avea sebeke yok Turkcell 1 kademe oda zorla millet caddeye cikip konusuyordu ben ve benim gibi vodafone kullanicilari masada oturup isini halletti.Bu bir kistas degil ama suanda Vodafone'un sebeke alt yapisi cok iyi durumda senin soyledigin bence mantiksiz kablolu teknoloji kullanmiyorsun mobil teknolojiyi kullaniyorsun veri ve ses havadan iletiliyor fark bu.

• yeni baz tuzla gemak....
  • yanlış anlaşıldı galiba benim orda tepkim taksimin göbeğinde olmasına hoş ne olursa olsun ucuz. ve el mahkum devam edicem galiba bu vdfone la :S ayrıca nedendir anlamıyorum 3g şebeke görünüyo. 4/5 çekiyo gözüküyo. ama 0.facebook ve live e giremiyorum. bağlantı hatası diyo bu sıkıntı da yeni başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinergy -- 26 Şubat 2011; 2:24:42 >
  • Yeni baz ''Piri Reis Caddesi'' anadolu yakasi Maltepe...
  • yeni baz ataşehir tem yan yol..........super bir yere kurmuşlar bazı...daha önce ataşehir migrosun eksi 2 otoparkında çekmeyen vodafone şimdi full oldu....
  • Yeni baz ''Barbaros4'' anadolu yakasi capitol arkalari...
  • vodafone sorumlusu okusun bunu.. ankara etlik aşağı eğlence'de hala çekim sorunları var. sinyal sürekli gidip gidip geliyor..
  • müşteri hizmetlerini ara veya vodafone.com.trden kapsama problemi maili at
  • vodafone iki yeni baz ...
    şelalelerparkbölgesi............ATAŞEHİR GİRİŞİNDE
    içerenköy mobil.................carrefour küçükbakkalköy yolu üzerinde
    hizmete girmiştir....

Vodafone bu aralar ataşehire ciddi yatırım yapıyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi_genc6134

müşteri hizmetlerini ara veya vodafone.com.trden kapsama problemi maili at

bugün sabah 5. kez aradım.. 5 yıldır arıyorum senede 1 kez, ama hiçbir düzelme iyileşme olmadı.. sinyal dk'da 1 kez gidiyor.. 15 sn sonra tekrar geliyor.. diğer operatörlerde problem yok. alt katta da oturmuyoruz.. anlamadım ben bu voda'nın vericisinin halini..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

yeni baz ataşehir tem yan yol..........super bir yere kurmuşlar bazı...daha önce ataşehir migrosun eksi 2 otoparkında çekmeyen vodafone şimdi full oldu....

Sevimlican Migros'un arkasindaki otoparktaki elektrik diregine yeni kurdular...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vsoner

quote:

Orijinalden alıntı: asi_genc6134

müşteri hizmetlerini ara veya vodafone.com.trden kapsama problemi maili at

bugün sabah 5. kez aradım.. 5 yıldır arıyorum senede 1 kez, ama hiçbir düzelme iyileşme olmadı.. sinyal dk'da 1 kez gidiyor.. 15 sn sonra tekrar geliyor.. diğer operatörlerde problem yok. alt katta da oturmuyoruz.. anlamadım ben bu voda'nın vericisinin halini..

yılda 1 kez olmaz.haftada 1 kez göndermen lazım.taslaklara kaydet maili,haftada bir tekrar gönder.biraz değiştir tekrar gönder.

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.