Şimdi Ara

Notebook fırsatları takip konusu(i3,i5,i7)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
16
Favori
3.216
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Burada laptop (i3,i5,i7 fırsatları paylaşalım diyorum ben şuan çok araştırmadım ama bilgi sahibi

arkadaşların desteğiyle konumuz canlanacaktır umarım )

İlk laptobumuz maxipuan kampanyasıyla 111 tl indirimli

http://www.n11.com/lenovo-g5070-59-431747-i5-4210u-4gb-500gb-156-notebook-P51713896

1257 lira comboyla

Edit: Konuya destekleriniz beklenmektedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quakka -- 4 Haziran 2015; 21:33:27 >

• İçinde u, y, h ile biten işlemcili laptop paylaşanlara destek bekleme. İnsanları kandırmaktan başka bir işe yaramaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir konu başlığı olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kofonur

İçinde u, y, h ile biten işlemcili laptop paylaşanlara destek bekleme. İnsanları kandırmaktan başka bir işe yaramaz.

Biraz daha açabilir misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abicim şu "u" işlemcili notebookları paylaşmayın bizde hakkaten notebookta kampanya var sanıyoruz ya
  • marmarali_55 kullanıcısına yanıt
    İşlemci serisi u,y,h ile biten intelin rezil performanslı , sözde bataryA performansını artırmak için, fakat özünde performansta tüketiciyi çileden çıkartan işlemci aileleri serileridir. Tamamen tüketiciyi yanıltma amaçlı üretilmiş. Sonu m ile biten işlemci serisindeki laptoplar yeterli performans vermektedir. Intel normalde bu fiyat aralığında satılan m(mobil) işlemcileri az üretip fiyatını yükselterek, u serisini kakalamaya çalışmaktadır. Ben dahil birçok kullanıcı buna prim vermeyiz.

• arkadaşlar 2 senedir 2348m i3 işlemcili hp laptop kullanıyorum,2 sene içinde hiçbir zaman takılma yaşamadım.m serisi işlemci iyi mi oluyor?
  • Isabetlı konu baslıgı, takıpteyım. Ilgıyı alakayı arttırmak lazım. Bılgı ve tecrube bızı yonlendırırse guzel olur.
    Ben bıraz teknolojı cahılıyım; cok urun cok fıyat var aynı urun arasında da farklı fıyatlar var ıslemcı konusunu bıraz daha ırdeleyebılır mıyız neye dıkkat etmelıyız.
  • hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle m serisi iyi. Satın alırken ya da tavsiye ederken buna dikkat edin.

• Karsiyakali-_-1912 K kullanıcısına yanıt
    M serisindr iyidir, fiyat farkı nesil fatkından , cache bellekten ve saat hızından kaynaklıdır.

• bilgilendirme amaçlı ise hala üretilir mi bilmiyorum ama benim laptop 4gb ram ve 2348m i3 işlemciye sahip,2 senedir kullanıyorum ve şu ana kadar youtube 10 video açık halinde dahil takılma yaşamadım...
  • İşlemci sonu 4210U ise U ultrabook işlemcisi oluyor.Enerji tüketimi daha düşük ve bu yüzden frekansı 1.8ghz - 2 ghz bandında oluyor.H serisi x550jk da var 4200H sondaki H haswell demek mimarisini belirtiyor diye biliyorum H serisi M serisinden daha performanslıdır.M İLE H KARŞILAŞTIRMA LİNKİ bu da U SERİSİ İLE M SERİSİ KARŞILAŞTIRMA.Alırken mümkün olduğunca u serisinden uzak durmak lazım.Eğer ben çok oyun oynamam ofis bilgisayarı olarak kullanacağım internete gireceğim film izleyeceğim diyorsanız u serisini rahatlıkla alabilirsiniz ama u serisi bir pc den oyun performansı beklemek yanlış olur diye düşünüyorum.

H>M>U dur arkadaşlar.

• Şuan baktığım laptoplarda i7-4710mq veya i7-4720hq işlemci var. Bunların 5.nesli ne zaman gelecek bilen biri var mı?
  • 58zara kullanıcısına yanıt
    H daha performanslı değildir m den, h nin özelliği işlemci karta yapıştırılmıştır ticari nedenlerle ki buda hiç iyi olmamıştır bence..

• İyi fiyat olunca ayrı konu açılıyor zaten amaç nedir? İşlemciyi neden 3 seride sınırlandırdın? Amd paylaşamaz mıyız?
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    hocam ben performans karşılaştırmalarını koydum H serisi daha performanslı gözüküyor tüm sitelerde ?
  • Bilgisayar bölümünde açın tartışın bence bu tarz konuların yeri burası değil. Ayrıca iyi fiyatlı ürün olunca paylaşılıyor girip burdan sayfa sayfa aramak saçma olur
  • evet konu güzelde indirimli laptop yok bir arkadaşıma alacağım şöyle güzel bir sıcak fırsat paylaşın artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

evet konu güzelde indirimli laptop yok bir arkadaşıma alacağım şöyle güzel bir sıcak fırsat paylaşın artık

http://forum.donanimhaber.com/m_106465995//tm.htm#106509153
    Hocam arkadaşınızın çokbi beklentisi yoksa bu konuyu takip edebilirsiniz

• Bence bu konuda hem fikir alışverişi yaparız hem fırsatları kaçırmayız

Aslında benim bilgili olmam lazım bu konuda henüz araştıramadım pek u serisini bilmiyordum .Bilgilendiren arkadaşlara teşekkürler
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.