Şimdi Ara

Into the Badlands (2015-2019)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
10
Favori
7.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Derebeylerince yönetilen bir ülkede, korkusuz ve iyi eğitilmiş bir savaşçı olan Sunny ile macera için tehlikeli bir yolculuğa çıkan genç bir oğlanın hikayesi. Kaynak

Dizinin kadrosunda Daniel Wu (City of Glass), Emily Beecham (28 Weeks Later), Sarah Bolger (The Tudors), Oliver Stark (My Hero) gibi isimler yer alıyor. Dizi 2015 sonbaharında yayınlanmaya başlayacak.

AMC'nin yeni dizisi Into the Badlands'ın kadrosuna 3 oyuncu katıldı: Aramis Knight (Scorpion), Madeleine Mantock (The Tomorrow People) ve Ally Ioannides (Parenthood)

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 8 Kasım 2019; 3:27:2 >

• takip
  • Bekleyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trailer geldi:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 11 Temmuz 2015; 23:59:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trailer guzel bakalim nasil olucak aksiyon bu duzeyde olursa izlenir
  • Ne olacağını bilmem ama olacak bir şey varsa oda dizinin tutacağı.
  • AMC ise sans vermek lazım
  • Kızıl saçlı bir abla gördüm sanki.
  • Takip
  • yerimizi alalım az kalmış
  • AMC yapıyorsa bakmak lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trailer ı şimdi izledim, sanırım bir efsane ile karşı karşıyayız.
  • Dizinin ilk bölümü çıktı.

İlk bölüm için oldukça hareketli sayılırdı. Daniel WU yu daha önceden birçok kore filminde görmüştüm, burda görünce başlama gereği hissettim direk.

Dizide çok fazla kan göreceğiz, bunu anlamış olduk. Bununla beraber slow motion larda oldukça fazla ve kan sahnelerinin vazgeçilmezi diyebiliriz.
    Uzakdoğu dövüş sanatları ve kılıçlarını oldm olası sevmişimdir. Her ne kadar dövüş sahneleri biraz abartı ve çok hızlı olsada bazı yerlerde çok iyiydi, beğendim şahsen.
    Dizide ilerleyen bölümlerde bol bol +18 sahne göreceğiz ilk bölümden bunu anladım ben ancak bunları pek göstermeyecekler gibi.
    İhtiras-Kumpas- Adnan Ziyagil olaylarıda var :)
    Yan roldeki elemanda büyücü çıktı felan, bakalım dizi o eleman üstünden yürüyecek gibi görünüyor.
    40 dakika ne ara geçti anlamadım, çok akıcıydı ilk bölüm. Umarım diğer bölümlerde böyle olur.

• Normal dövüş sahnelerindeki sesler iğrenç geldi bana kol baçak kırmalar sanki ağaç dalı kırıyormuş gibi. Onun dışında dizi ilgimi çekti .
  • Dövüş sahneleri güzel felan ama hikaye çok dandik geldi .
  • ben de çok beğendim ilk bölümü özellikle dövüş sahneleri çok iyi yapılmış,
  • az önce izledim güzeldi konu değişik izlemeyi düşünen varsa ilk bölüme baksın derim
  • Dizi izlettiriyor kendini.Dövüş sahneleri muazzam.
  • Bende çok beğendim ilk bölümü zamanın nasıl geçtiğini anlamadım.Dövüş sahneleri de baya başarılı olmuş.

@Şehitkamil Hikaye hakkında izlediğim yerde şöyle bir yorum gördüm ne kadar doğru bilmiyorum.

quote:

Dizinin senaryo orjinalliği tam olarak yerinde,Çin literatüründe çok çok önemli bir yere sahip olan,500’lü yıllarda Çin’de gerçekleşen bir destanı diziye çevirdi AMC. Mantık olarak daha orjinal bir esinlenme olamaz yani.İlk defa TV’ye aktarılıyor bu hikaye.

15’e 1 dövüş sahneleri var çünkü gerçekçi olmasa da,Destansı literatürlerde bu şekilde ifade edilmiş çatışmalar. Senaryonun orjinal halinden sapmak istemiyorlar. Hatta,dizinin orjinal Çin destanından komple sapması durumunda diziyi derhal bitireceklerini açıkladı AMC.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.