Şimdi Ara

Stranger Things (2016) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.177
Cevap
37
Favori
49.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

2.Sezonu Stephen King yazacak.

Süper haber

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet güzeldi ve sıkmadı hiç bir bölümü. Devamını bekliyoruz.
  • beyler netflix kardeslige ortak girmek istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

2.Sezonu Stephen King yazacak.

Sweet Jesus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizinin ilk 2-3 bölümü çok yavaş geçse de, bence güzel bir havası var. Bana göre 8.5/10luk bir dizi.
  • 4. bölümdeyim Slenderman efsanesinden çalıntılar var sanki ..

-Çocuklara olan düşkünlük
    -Yüzü yok yüzü yok diye sürekli tekrarlanması
    -Yaratıktaki uzun boy
    -Sürekli ormanlık alan

Bir takım elbise eksik yani.
  • Evet beyler bende bitirdim burdan basla diye tavsiye verenlere cok cok tesekkur ederim Kairos kardesim.

Dizi de en begendigim sey 80 ler havasini inanilmaz vermisler yani ben cok yasli degilim 88 de dogdum gozumu actim 90 lar oldu ama eski filmleri severim ne biliyim bi freddy filmlerindeki 80ler vs gercek 80ler yapimindan daha gercekci bu yonden.

Merak uyandiran Xfiles tarzi guzel bi dizi, korku ogeleride var merak ve korkuyla izliyosunuz. 2.sezonuda izliycem. Dogrudur cok kilise var ama ztn ben 80 ler 90 lar o basit tvlerden VCR lardan izledigimiz filmleri de hala izlerim bulup.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Evet beyler bende bitirdim burdan basla diye tavsiye verenlere cok cok tesekkur ederim Kairos kardesim.

Dizi de en begendigim sey 80 ler havasini inanilmaz vermisler yani ben cok yasli degilim 88 de dogdum gozumu actim 90 lar oldu ama eski filmleri severim ne biliyim bi freddy filmlerindeki 80ler vs gercek 80ler yapimindan daha gercekci bu yonden.

Merak uyandiran Xfiles tarzi guzel bi dizi, korku ogeleride var merak ve korkuyla izliyosunuz. 2.sezonuda izliycem. Dogrudur cok kilise var ama ztn ben 80 ler 90 lar o basit tvlerden VCR lardan izledigimiz filmleri de hala izlerim bulup.

Ne demek hocam beğendiysen ne mutlu bana.

• Güzel dizi forumda pek rağbet görmemiş. 8 bölümde finale gitmesi kötü oldu. 2. sezonda bakalım nerede devam edecek, karşımıza ne çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 29 Ağustos 2016; 0:10:56 >
  • Yeni bitirdim diziyi, gayet güzeldi. Sürükleyiciliği fazlaydı, gerilim yüksekti. Ben beğendim ama bazı yerlerde çocukları ön plana aldıkları doğru. Birde Eleven'a sinir olanların çokluğu kızın ne kadar iyi oyunculuk çıkardığını gösteriyor

Bide söylemeden edemicem, altyazıda isim olan Eleven'ı Onbir, kısaltması El'i de birbir diye çevirmek kadar saçma bi tercih görmedim. Çevirmenlerin ellerine sağlık ama özel isimleri çevirmeyin artık da. Punisher cezalandırıcı olur, El birbir olur yapmayın gözünüzü seveyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Phoenix077

Yeni bitirdim diziyi, gayet güzeldi. Sürükleyiciliği fazlaydı, gerilim yüksekti. Ben beğendim ama bazı yerlerde çocukları ön plana aldıkları doğru. Birde Eleven'a sinir olanların çokluğu kızın ne kadar iyi oyunculuk çıkardığını gösteriyor

Bide söylemeden edemicem, altyazıda isim olan Eleven'ı Onbir, kısaltması El'i de birbir diye çevirmek kadar saçma bi tercih görmedim. Çevirmenlerin ellerine sağlık ama özel isimleri çevirmeyin artık da. Punisher cezalandırıcı olur, El birbir olur yapmayın gözünüzü seveyim

Ben İngilizce altyazılı izliyorum, ve kelime oyunlarını başka bir dilde yapmak cidden zor, orda El'i ne diye çevrilmeleri gerek bilemiyorum, ama bazı çeviriler istenen anlamı veremiyor cidden. Çevirmen bir not ekleyip 'Eleven'in kısaltımı El' dese aslında daha iyi olur mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

quote:

Orijinalden alıntı: Phoenix077

Yeni bitirdim diziyi, gayet güzeldi. Sürükleyiciliği fazlaydı, gerilim yüksekti. Ben beğendim ama bazı yerlerde çocukları ön plana aldıkları doğru. Birde Eleven'a sinir olanların çokluğu kızın ne kadar iyi oyunculuk çıkardığını gösteriyor

Ben İngilizce altyazılı izliyorum, ve kelime oyunlarını başka bir dilde yapmak cidden zor, orda El'i ne diye çevrilmeleri gerek bilemiyorum, ama bazı çeviriler istenen anlamı veremiyor cidden. Çevirmen bir not ekleyip 'Eleven'in kısaltımı El' dese aslında daha iyi olur mesela.

İsimlerin çevirilmemesi lazım. Altyazıyı okurken Birbir değil El şeklinde okursam daha iyi olur bence de

• İkinci sezon kesinleşti, 2017'de geliyor

• Hocam zate eylüle girdik. Ne bekliyordunuz ki?
  • gercekten guzel cikti 2. sezonuda takip edicez burda dusunenler konuya goz atanlar varsa baslayin derim.
  • Ben 2 yıl ara verirler,2018 de başlarlar diye tahmin ediyordum. 2017 de başlaması çok iyi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler_Bing -- 31 Ağustos 2016; 16:25:27 >
  • 3. bölümdeyim sıradan ilerliyor şuana kadar. nancy karakterini herkes eleştirmiş bence çok güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

dişsizle kız çok şirin ya

zenciye de ısınamadım 6 7 bölüm uyuz olduğu için heralde

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.