Şimdi Ara

Xiaomi Piston 3 Reddot (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
460
Cevap
13
Favori
26.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vaziyetu

olur mu öyle şey! bir daha duymayayım... hem piston diyorsun hem eleştiriyorsun. piston hiçbir konuda kötü olamaz. en fazla fiyatına göre iyi olabilir. koskoca xiaomi bilmiyor sen mi biliyorsun ? herşeyden önce havadar sahnesi var. o piston ki fiyatının 500 kat üstündeki kulaklıkları eziyor (model sorma kimse söyleyemez, büyük sır :D). yüce piston efendi hazretlerini incitmeyelim arkadaşlar. sen çok fena sahte almışsın ya da kulaklığın burn-in olması gerekiyor. kulaklığı 428901374892317 saat açık bırak sonra taktığında the bass monster of all times olacak. kulaklıklar zamanla açılıp pişer. kulaklık açılımı yani bir nevi... biliyorsun bu devirde açılım yapmak moda. bak şimdi kulaklığı bırak 2 gün kullanma, sonra ne kadar güzel diyeceksin. kendini inandır ki kulaklık da inansın. sonra buraya yaz "pişti, yedim" diye ki okuyanlar da yesin bir güzel. inanan başarır.

Zaten kulaklık dünyasındaki en büyük hurafelerden biride, burn-in yalanı. :D 2 aydır cks99 dinliyorum. Zerre sesinde değişiklik olmadı.İlk aldığımda nasılsa aynı şekilde çalıyor.

• Piston 3ü g3 ün kulaklığıyla ya da iphone 6+ ın kulaklığıyla kıyaslayabilecek olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • revolutionx kullanıcısına yanıt
    Bende adam akıllı bir kıyaslama bulamadım ama genelde iphone kulaklığına daha iyi diyorlar.
  • Piston Hybrid GB'de şuan 17.71 dolar. Satın almak isteyenler kaçırmasın Buyrun; http://www.gearbest.com/earphones/pp_261864.html

Bide unutmadan, merak edenler için Xiaomi Piston 3 kulaklık incelemem;http://www.hamdicatal.com/incelemeler/xiaomi-piston-3-kulaklik-incelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLegendy -- 19 Şubat 2016; 20:20:47 >

• Arkadalar bu konu başlığını acan olarak ve xiaomi Piston2 ve Piston 3 ü kullandım. Ayrıca pekçok kulaklık denedim.Ama bu sınıfta Size tavsiye edeceğim kulaklık olarak aşağıdaki kulaklığı aldım. Şiddetle tavsiye ederim.
    Tennmak Dulcimer 3.5mm In-ear Metal Earphones Earbud Headphone with Microphone & Remote clear sound & strong bass free shipping
    http://s.aliexpress.com/7J7z6VNB

• Elimde 1 adet Sıfır Kutusu Açılmamış Xiaomi Piston 3 Reddot Design Kulaklık mevcuttur. Satın almak isteyenler irtibata geçebiliriz. İstediğim ücret 50 TL'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheLegendy

Piston Hybrid GB'de şuan 17.71 dolar. Satın almak isteyenler kaçırmasın Buyrun; http://www.gearbest.com/earphones/pp_261864.html

Bide unutmadan, merak edenler için Xiaomi Piston 3 kulaklık incelemem;http://www.hamdicatal.com/incelemeler/xiaomi-piston-3-kulaklik-incelemesi

Hocam bende bu xiaomi kulaklık almayı düşünüyorum. Acaba siz hangisini önerirsiniz. Hybrid mi yoksa piston 3 mu?

• Ben Piston 3 kullanıyorum. Aldığımda Hybrid çıkmamıştı. Şuan alacak olsam Hybrid alırdım. Ancak onu deneme imkanım olmadı. İnternetten okuduğum kadarıyla gayet kullanışlı. Piston 3 den de memnunum

• TheLegendy kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. Sanırım tercihimi hybrid modelinden yana kullanacam. Umarım beni yanıltmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: akulata

Cevabınız için teşekkür ederim. Sanırım tercihimi hybrid modelinden yana kullanacam. Umarım beni yanıltmaz.

Piston 3 incelememle alakalı link vermiştim. Hybrid'in eksik kalır yanı yoktur diye tahmin ediyorum. Yalnız Piston 3 kadar şık bir kutusu, sunumu yok. Benim dikkatimi çeken tek nokta o oldu Şuan GB'de 17 dolar ve en iyi fiyatta bu sanırım; http://www.gearbest.com/earphones/pp_261864.html

• Arkadaşlar merhaba sayfaları okumaya pek zamanım olmadı sizce hangi modeli seçmeliyim beni uzun süre hangisi götürür ve iyi iş görür? birde gearbestten alsam çakma vs yollamazlar değil mi? çakma olursa bunu nereden anlarım şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: revolutionx

Piston 3ü g3 ün kulaklığıyla ya da iphone 6+ ın kulaklığıyla kıyaslayabilecek olan var mı?

6s kullanıyorum. Piston 3 kulaklıklarım var. İphone kulaklığını bir kere deneyip kutusuna koydum. Bana göre kıyaslanacak kulaklık değil. Zaten apple kulaklığı tüm sesi dışarı veriyor. Adamı rezil eder.
  • Ereny96 E kullanıcısına yanıt
    Gearbest çakma ürün yollamıyor, emin olabilirsin.
    Ben de piston 3 var, basları eksik olduğu söyleniyor. Açıkçası ben malzeme kalitesi iyi olduğu için aldım ve memnunun. En güzel tarafı ses izolasyonunun çok iyi olması.
    Ancak ben aldıktan sonra hybrid çıktı. Şuan olsa hybrid alırdım ben. Çünkü piston 3 çok eleştirilmişti. O yüzden hybrid modelelinde baş sorununu halletmişlerdir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenomenon -- 29 Mart 2016; 21:12:20 >
  • Piston 3ü alacaktım ama sonra vazgeçtim. G3 ün kulaklığıyla biraz daha idare ederim sonrasında ihtiyacım olursa muhtemelen piston 3 alırım. Bu arada kıyaslama için teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kulaklığı yaklaşık 4 aydır İpod touch 4.nesil ile kullanıyorum ve burnin den olsa gerek basslar gittikçe güçleniyor düşük frekanslara oldukça güzel ve derin tepkiler veriyor bu fiyat aralığında kulaklık almayı düşünen arkadaşlara tavsiyemdir.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    hocam emin misiniz, gearbest'te satıcı direk xiaomi sanmıyorum çakma olacağını.

• mike4peace kullanıcısına yanıt
    Ben gearbestten alışveriş yapıyorum. Çakma ürün yollaMıyor yazdım ama klavye o şekilde düzeltmiş herhalde yada M yerine N'ye basmışımdır. Anlam 180 derece dönmüş :)

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    ah tamamdır, 1 hafta önce oradan kulaklığı sipariş verdiğim için panik yapmadım değil.

• Sol kulaklıktan artık az ses geliyor bir kaç ay sonra bu problem oluyor ve düzeltilemiyor. Bu sorunu düzelten varmı acaba?
  • Önceki sayfalarda ben tamir ettiğim görüntü ve forum konusunu eklemiştim. Jak kısmından sorun vardı tabi benim. Eliniz yatkınsa bir inceleyin. Üst tarafta ise sorun onu denemedim. Jak kısmını oynattığınızda düzelme ya da kopma oluyorsa jak değiştirilebilir.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.