Şimdi Ara

Xiaomi Piston 3 Reddot

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
461
Cevap
13
Favori
26.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Xiaomi, Piston serisinin yeni üyesini resmen duyurdu. Üçüncü nesil olarak dikkat çeken kulaklık, düşük fiyat etiketinin yanı sıra tasarımı ve kaliteli ses vaat etmesiyle ön plana çıkıyor. Söz konusu kulaklık, fırçalanmış alüminyum malzemeden üretildi. Aynı zamanda Xiaomi Piston 3'ün Spiral Pipe sayesinde bas konusunda da iddialı olduğu belirtiliyor. Ayrıca kulağa rahatlıkla takılabilmesi için silikon uçların kullanıldığı da elde edilen bilgiler arasında yerini alıyor.

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Piston-3-Reddot-Design-Headphones-For-Smartphone-p-971961.html
    26,99 dolar

http://www.aliexpress.com/item/2015-New-Original-Xiaomi-Earphones-Piston-3-Headphones-Headset-In-Ear-Reddot-Design-Award-apperance-sound/32310691737.html
    23,74 dolar

http://www.geekbuying.com/item/New-Original-Xiaomi-Smartphone-Piston-II-In-Ear-Earphones-Wire-Control-Mic-for-iPhone-iPod-Android---Black-343327.html
    32,56 dolar
    http://www.dx.com/p/xiaomi-3-5mm-jack-wired-in-ear-earphone-w-mic-for-xiaomi-iphone-ipad-black-380438#.VRpK6NK8BcY
    24,82 dolar
     Xiaomi Piston 3 Reddot Xiaomi Piston 3 Reddot Xiaomi Piston 3 Reddot Xiaomi Piston 3 Reddot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2003 -- 31 Mart 2015; 10:26:31 >

• Sürücü mm'sini yazmamışlar ayrıca 32ohm direnç baya yüksek geldi bana acaba direnç artınca ne tür bir etkisi oluyor? Pek bilgim yok bu konuda ayrıca şu Xiaomi firmasının ürünlerine karşı çok duyarlıyım ne görsem alasım geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AntHC

Sürücü mm'sini yazmamışlar ayrıca 32ohm direnç baya yüksek geldi bana acaba direnç artınca ne tür bir etkisi oluyor? Pek bilgim yok bu konuda ayrıca şu Xiaomi firmasının ürünlerine karşı çok duyarlıyım ne görsem alasım geliyor.

General
    Brand XIAOMI
    Quantity 1 Piece
    Color Black
    Material Enamelled copper wire
    Specification
    Plug Type 3.5mm Gold Plating
    Max Practical Power 5mW
    Max Affordable Power 20mW
    Frequency Range 20-20000Hz
    Line Control Key Play Key (Can stop or start music)
    Speaking Key Both Can Answer the calls and Hang up the call
    Applicable models Iphone 4 5 5S 5C ipod touch 5 Nano and other Android phones and tablets

32ohm demek kulaklık empedansı. Bu değer kabaca kulaklığın iç direnci birçok cihazın kulaklık çıkış empedansı 32ohm zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2003 -- 30 Mart 2015; 22:28:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stone2003 S kullanıcısına yanıt
    Ben de kaç gündür mik li kulaklıklık arıyordum hangisi diye. Piston 2 düşündüm bir ara. Ben de thl 5000 cihaz var. Buna uyumlu mudur? Bendeki cihazın ses çıkışları iyi değil. Bu kulaklık işe yarar mı dersiniz? Şu an philips she3595 var fakat ses olarak 2 kötü birleşince iyi sonuç çıkmıyor. Bir de verdiğiniz siteler satıyor mu gerçekten daha yeni çıktı çünkü. Sahte olmasına imkan var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Ben de kaç gündür mik li kulaklıklık arıyordum hangisi diye. Piston 2 düşündüm bir ara. Ben de thl 5000 cihaz var. Buna uyumlu mudur? Bendeki cihazın ses çıkışları iyi değil. Bu kulaklık işe yarar mı dersiniz? Şu an philips she3595 var fakat ses olarak 2 kötü birleşince iyi sonuç çıkmıyor. Bir de verdiğiniz siteler satıyor mu gerçekten daha yeni çıktı çünkü. Sahte olmasına imkan var mıdır?

ben kulaklığı aliexpress adresindei satıcıdan aldım. feedback leri iyi. diğer siteler banggood ve geekbuying orjinal kesin ama pahalı diye almadım oralardan.

Tamam hocam, inceleme yazınızı bekliyorum o zaman. Ben de aynı satıcıdan alırım incelemeden olumlu çıkarsa. Benim telefon uyumludur her halde?

• quote:

Orijinalden alıntı: heavyrocker

Tamam hocam, inceleme yazınızı bekliyorum o zaman. Ben de aynı satıcıdan alırım incelemeden olumlu çıkarsa. Benim telefon uyumludur her halde?

senin telefonla uyumlu gözüküyor. ben telefon için değil aşağıda ki mp3 player için aldım.
    http://www.aliexpress.com/item/2015-New-XDUOO-X2-Professional-MP3-HIFI-Music-Player-with-OLED-Screen-Support-MP3-WMA-APE/32260987945.html

• Piston 2 kullanıyorum kulaklıktan inanılmaz derecede memnunum yani yeni model çıkmış alasım geldi
    Piston 2 nin kenarları sivri olunca yatakta kulak üstüne yatırmıyor
    Olmadı bunu sipariş edelim de güzelse 2 yi bro ya veririz

• telefonumda kullanmak için senncheiser CX275S siparişi vermiştim netten, sonra kablo inceliği sıkıntı yaratacaktır diye iptal ettim, 90-100 TL bandında en iyi piston 2 diye yorumları okuyup hepsiburada dan dün gece tam sipariş verecektim ki ebayda bir fiyat araştırma yapayım derken piston 3 gördüm ki, daha çıkalı 3 gün olmuş.
    tasarımı falan da baya hoşuma gitti, 24 dolardan verdim siparişi Mayıs'ın ilk haftasına kadar elime geçer inşallah. ben de bir kaç şey karalarım burda...
    piston 2 ile CX275S i kullanıp 2si arasında değerlendirme yapabilecek varmı arkadaşlar?
  • Geekbuying'den %5 indirimle 24.69 dolara aldım. Umarım dedikleri kadar sağlamdır kabloları.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • samsung telefonlarla uyumlumudur. galaxy s4
  • Size gelsin, sonra yorumlar gelsin, ben de sipariş vereyim yorumlar olumluysa. Bu arada kaç haftaya gelir en geç?
  • benimki yolda sanırım 2 hsaftada elimde olacak.

• Kargo fiyatı ve süresiyle ilgili bilgisi olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: stone2003

benimki yolda sanırım 2 hsaftada elimde olacak.

Hocam ben de geekbuying den almayı düşünüyorum 23 küsür dolar şuanda. Türkiyeye gönderim oluyor herhalde. Takip numarası mevcutmudur acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSpeedy

quote:

Orijinalden alıntı: stone2003

benimki yolda sanırım 2 hsaftada elimde olacak.

Hocam ben de geekbuying den almayı düşünüyorum 23 küsür dolar şuanda. Türkiyeye gönderim oluyor herhalde. Takip numarası mevcutmudur acaba ?

sanırım takip kodu 0,47$ daha ödüyorsun diye biliyorum.

Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler.

• Şu andaki kulaklık patladı, bugün yanlışlıkla takıldı, sanırım içinden kablo koptu teki ses vermiyor, tekinden ses geliyor ve telefondakini de kesmiyor. Daha öncede ufak bir tamirden geçmişti zaten kablodan. Fakat bu sefer görünüşü tamamen bozuldu. Gelen var mı acaba kimsede? Kimseye gelmediyse piston 2 mi 3 mü alsam acaba? Büyük fark var mıdır? Hangi site güvenilir ve ucuz şu an? Teşekkürler.
  • heavyrocker kullanıcısına yanıt
    $21.49'a burada var:http://www.gearbest.com/earphones/pp_169225.html
    daha ucuz var mı bilmiyorum.
    Piston 2.0, 2.1 ve diğer başka marka modellerin kulaklıklarıyla ile karşılaştırma, ayrıntılı inceleme bekliyorum. özellikle mid performansı, sahne genişiliği, enstrüman ayrımı, çözünürlüğü nasıl merak ediyorum.
  • metep M kullanıcısına yanıt
    Tşk. Arkadaşa geek den sipariş verdirdim. Cevabı geç gördüm.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.