Şimdi Ara

2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.614
Cevap
122
Favori
494.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 130 hp dizel yok listede, umarım getirmemezlik yapmazlar
  • elcas kullanıcısına yanıt
    Maksimum 4-5 ₺ oynar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gesetzlosen kullanıcısına yanıt
    81 bine manuel icon veriyorlarsa ve icon full paketse bakılacak tek bir şey kalır o da full ne kadar yeterli. donanımları yeterli düzeyde ise güçlü bir seçenek olur.
  • Fiyatlar biraz daha düşük olur inş
  • Bir de donanımları belli olsun bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Master_Evil -- 26 Ocak 2016; 21:21:56 >
  • 2016 Megane 4 Donanımları
    2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU
  • Astradaki gibi teknolojik donanımları göremedim.

• Orta donanımda bile,kararan dikiz aynası,elektronik park freni gibi donanımlar yok. Donanımlar biraz hayal kırıklığı gibi geldi bana. Zaten diğer yeni araçlar gibi ekstra bir teknolojik yenilik sunmuyor eğer bu kadarsa donanım listesi.
  • Icon paket donanim konusunda bence gayet yeterli. Fiyatta fena olmamis. Bu piyasa sartlarinda bence gayet iyi. Ama sahsen 50 bin benim icin pisikolojik sinir orasi ayri. 80 lira vermem. Verenede mani olmam.

• Videolardan gördüğümüz kadarıyla güncel teknolojiler var. Sunroof seçeneğini göremedim.

• icon al yoksa alma demek istemişler. TR fiyatları belli olsun o zaman konuşalım.
  • Ancak İcon aldığın zaman elle tutulur olacak, en düşük pakette deri direksiyon bile koyulmamış.
    İcon alacaksın, 8.7'' ekran + sunroof aldığın zaman çok çok yeterli olur gibime geliyor
  • Adaptif cruizse control var gözüküyordu.ama adaptif gözükmüyor.

• Fiyatlar oyak üyelerine verilen fiyatlar vatandasa +10 bin fazlaya satarlar.

• Donanimlar bu kadarsa hayal kirikligi olur. Serit takip asistani bile goremedim. Umarim sehirici veya disi carpisma onleyici vb donanimlar da gelir.

Gt line fiyati icondan 6 bin daha pahali olsa 10 bin de vatandasa satilan fark, 1.6 dci farki da 5 bin olsa en az 20 bin fark oluyor. HAdi 15 diyelim 93 ediyor. Bu ozellikler varsa cok cok fazla degil ama yoksa cok cok fazla

• Kalkmadı mı o avantajlar? 10 bin tl ucuz vermek de ne demektir? Bu kadar para kazanıyorlar mı bir arabadan?
  • mez kullanıcısına yanıt
    meganı tam bilmiorumda fluence 99 bine arkadaş fiyat almış oyak üyesine 72 bine mi ne geliodu
  • Adama sormazlar mı hani senin 130hp, 160hp, gt line 200hp diye... O kadar ballandır ballandır gelenlere bak...

• Donanımlar traş. Bu sınıfta 2016 yılında piyasaya çıkan bir araçta daha ayrıcalıklı donanım arıyor insan. Opsiyon olsun ama olsun. Hafızalı ısıtmalı koltuk olabilir. Bi xenon olabilir. Panoramik sunroof olabilir. Bir de tabletsiz, 7.0 inçlik ekranlı araç içi görüntüsü var mıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: greaturk2

2016 Megane 4 Donanımları
    2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU

Sene olmuş 2016 adam hala sis farını, park sensörünü opsiyon yapıyo, hadi o neysede lastik tamir kiti ne ya? 70 binlik arabada o bile opsiyonel!..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.