Şimdi Ara

Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
12
Favori
23.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar sonunda superonline imza atmış. Kaynağım çok sağlam biyerden. Cidden çok mutlu oldum. Benim gibi senelerdir bekleyen arkadaşlara duyurulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requiem_For_a Dream -- 24 Haziran 2015; 15:41:46 >

• Requiem_For_a Dream kullanıcısına yanıt
    Çok sevindim, İnşallah en kısa zamanda gelir. Oturduğum yere (toki sıraevler) ttnet bi türlü fiber getirmiyor. Rekabet artınca, ikisinden biri fiber getirir diye ümit ediyorum. 1 mb'i bulmayan upload hızından bıktım artık. Parasıyla bile hizmet alamıyoruz.
  • Belediyeniz imza atarsa yasadiniz. Bizim burdaki belediye sol ü içeri sokmazken. TT her tarafi esip duruyor 3 yildir mahalle mahalle kaziyorlar.

Hepte kışın kazıp anamizi aglatiyorlar
  • Yılmaz hoca çok yüksek para talep ettiği için şimdiye kadar bi anlaşma sağlanamamıştı ancak sonunda uzlaştılar ve imzalar atıldı. Kısa zaman içinde duyarsınız;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem_For_a Dream

Yılmaz hoca çok yüksek para talep ettiği için şimdiye kadar bi anlaşma sağlanamamıştı ancak sonunda uzlaştılar ve imzalar atıldı. Kısa zaman içinde duyarsınız;)
    http://www.superonline.net/hakkimizda-detay?h=1031&d=62
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

http://www.superonline.net/hakkimizda-detay?h=1031&d=62

Alıntıları Göster
    bizim buralara ttnet fiber kabloları 5 ay önce döşedi, gel gelelim fiber kullanamıyoruz.
    hipernet verelim diyorlar. 24 mbpse kadar istemiyorum 100 istiyorum 100

• quote:

Yılmaz hoca çok yüksek para talep ettiği için şimdiye kadar bi anlaşma sağlanamamıştı ancak sonunda uzlaştılar ve imzalar atıldı. Kısa zaman içinde duyarsınız;)

Mükemmel bir haber. İlk etapta nerelere döşenecek ? İlla sitelere mi gelecek ?
  • Alt Yapının durumuna göre bi öncelik olacaktır ama Eskişehir'in her yerine gelecek.
  • Requiem_For_a Dream kullanıcısına yanıt
    senin adına sevindim eskişehir güzel biryer
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Hocam Sultangazi, GOP gibi yerlerde eve kadar fiber olmadan öyle yüksek hızlarda pek mümkün değil. Malum, en kalabalık iki ilçe. Altyapı kaldırmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Hocam Sultangazi, GOP gibi yerlerde eve kadar fiber olmadan öyle yüksek hızlarda pek mümkün değil. Malum, en kalabalık iki ilçe. Altyapı kaldırmıyor.
    Nihayet.
    Tam olarak faaliyete geçmesi 1-2 yılı bulur heralde ama yine de karar alınması sevindirici.
  • quote:

Birde, gop telekom mudurlugune gittim.
    Teknik eleman ozellikle dedi, hipernet kullanma, adsl kullan.
    5 aydir fiber icin seviniyorum, adsl kullan diyorlar
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Hiper destekliyorsa hattınız geçiş yapabilirsiniz. Ve güzel kampanyalar da var. Ama fibere geçiş çok sıkıntılı. 2 sokak üstümüzde fiber var ama şahıs için olduğundan bize o kablolardan çekemiyorlar, biz kendimiz kablo çektirmemiz gerekiyormuş.Sanki fiberde kayıp oluyormuş gibi konuşuyorlar. Bizim burada(500 Evler) santral çok yakın olduğu için 52Mbps'e kadar destekliyor hat. 35Mbps için de indirimi kaptık mis gibi oldu Ama turbo olmaması biraz koyuyor. 100Mbps'de gözüm yok, 24 saatliğine AKN devre dışı kalsın razıyım.
  • quote:

Hiper destekliyorsa hattınız geçiş yapabilirsiniz. Ve güzel kampanyalar da var. Ama fibere geçiş çok sıkıntılı. 2 sokak üstümüzde fiber var ama şahıs için olduğundan bize o kablolardan çekemiyorlar, biz kendimiz kablo çektirmemiz gerekiyormuş.Sanki fiberde kayıp oluyormuş gibi konuşuyorlar. Bizim burada(500 Evler) santral çok yakın olduğu için 52Mbps'e kadar destekliyor hat. 35Mbps için de indirimi kaptık mis gibi oldu Ama turbo olmaması biraz koyuyor. 100Mbps'de gözüm yok, 24 saatliğine AKN devre dışı kalsın razıyım.
    Neyse gelsin de başka bir şey istemiyorum. O zamana kadar uyduruk net ile devam edeceğiz.

• quote:

hangi hiper kmp sizce?

• Batıkentden başlasalar bari :D
  • Batıkentîn kaçışı yok zaten;) online oyunlar yağ gibi akacak.. Smart tvlerimden full hd filmleri çatır çatır izlerim artık. Film indir yer sil derdi olmayacak :D daha birsürü şey..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Udyr.

Batıkentden başlasalar bari :D
    Adamlar her yere fiber ulaştırmaya başladı. Valla helal olsun, sevindirici. Sana da hayırlı olsun
  • firstinfirstout F kullanıcısına yanıt
    Eywallah.. Hizmetlerinde kaliteli bence.. Superonline dan da illaki hoşnut olmayanlar vardır ama.. TTNet alt yapısı yerin dibine batsın :)
  • quote:

Eywallah.. Hizmetlerinde kaliteli bence.. Superonline dan da illaki hoşnut olmayanlar vardır ama.. TTNet alt yapısı yerin dibine batsın :)
    40 ping frankfurt devri başlıyor desenize :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.