Şimdi Ara

Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
12
Favori
23.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gece kuşu tarifesi güncellenecek temmuz sonunda. Gençler tongaya düşmeyin bilgilendireyim. Eğer başka bir zamanda 100 gb Akk'yi geçerseniz 00.00 - 06.00 arasında da indirme hızınız 3mbps düşecek. Sitesinden okuduğum kadarıyla.

Yazıyıy koyayım artık nasıl yorumlanırsa:

*Kampanya kapsamında Gece Kuşu Kampanya aboneleri, gece 00:00 - 06.00 aralığında hız alanına takılmazlar. 31 Temmuz’dan sonra sadece 00.00-06.00 aralığında yapılan kullanımlar sayılmayacaktır. 100 GB’lık paketin belirtilen saatler dışında (06.01-23.59) aşılması durumunda tüm müşteriler AKK şartlarına tabi olurlar ve 00.00 - 06.00 aralığında da download (indirme) hızı 3 Mbps, yükleme (upload) hızı 1 Mbps olarak güncellenir.

Konu hakkında yakında bir konu açmayı düşünüyorum herkesin faydalanması için.
  • GhostInTheShell kullanıcısına yanıt
    Zaten 12 den 6 ya kadar indirme yaparsın sabah okul ( üni ) var akşama doğru da video fln oyun girsen 100 gb dolmaz ki zaten hocam ? bence şu anlık en iyisi birde 50 mbps ( 35-40 arası olsa bile çok iyi bence )
  • Erkin59 kullanıcısına yanıt
    Hocam ayın 21-22 sine doğru dolar bence.
    hocam zaten apartta kalıyorum cepten apartın netini kullanıcam , ( vodafone redlilyim 5 gb de net var zaten ) ayrıca 50mbps net hocam ya bu devirde gayet iyi bence
  • Bizim mahalle (uluönder) delik deşik ettiler heryeri ona rağmen hizmet alamazsam çok ayıp ederler
  • Eskişehir kumlubel mahallesine ttnet fiber evlerin önüne kabloları döşemeye başaldılar fakat bina içindeki olması gereken fiber hizmet kutusunun gelmesi zaman alabilir her yerde kzaı çalışması var burda.superonlinenin sadece mazgal kapakları var
  • Alacaksanız 99 lira 25mbps/Fulllimitsiz alın Superonline'dan tepe tepe kullanın.
  • 20 metre ötemizde hub var. Yan sokaktan geçti, bizim sokağa uğramadılar. İki arka sokağımızda da var, çalışanlara da söyledim, superonline'ı da aradım ama nafile. Yöneticimiz şu kağıttan da imzaladı üstelik. Evin önünde hub konulması için spreyle işaret de koymuşlar, ama gelmiyorlar bir türlü :-/

Ne yapılabilir acaba?

Not: Batıkent.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rjx kullanıcısına yanıt
    Batıkentdeysen dert etme gelicek ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batıkent'teyim ama etraf tek katlı evlerden dolu :) Emekli yeri deyip uzaklaşmazlar umarım. Gerçi tek katlı evlerin olduğu çoğu sokakta gördüm fiberoptik :)

Artık rüyalarıma girdi, birgün bakıyorum 60mbit görmüşüm, bir gün bakıyorum evin önü kazılmış. 14-15 yıldır bu mahallenin kahrını çektik, artık sefasını sürme zamanı geldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rjx -- 30 Temmuz 2015; 21:19:31 >
  • rjx kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde o hayali bende çoook uzun zamandır kuruyorum :) online oyunlar 10 ping, full hd filmleri indirmeden izlemek off off diyorum. Ben kırmızı topraktayım. Ali Fuat güven caddesinden geçti ama bizim burda daha bi belirti yok maalesef. D-Smart netle tahadüt olayımda ağustos da bitiyor. Umarım en kısa zamanda Teklifle gelirler. Arkadaşım süper online saha müdürü olarak eske gelicek büyük ihtimalle, işte ozamn aptmana her şekilde o fiber kabloları döşetirim :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem_For_a Dream

Evet arkadaşlar sonunda superonline imza atmış. Kaynağım çok sağlam biyerden. Cidden çok mutlu oldum. Benim gibi senelerdir bekleyen arkadaşlara duyurulur

Hayırlı olsun.
  • Sonunda sokağımız kazıldı, arabaları koyacak yer bulamıyoruz. Yeter ki fiber hıza kavuşalım cefasını çekeriz birkaç hafta :)

Birkaç aya kendisine de kavuşuruz umarım.

• TTNetle sözleşmemi uzatmamdan 3 gün sonra bizim binanın yöneticisiyle konuşulup geleceğini öğrendim. Tek kelimeyle yıkıldım.
    Benim de TTNET taahhütüm yeni bitti sonra Kızılay iş merkezindeki Superonlinedan Yalın 16mbit 50Gb Akk sınırsız Adsle geçtim 52 TL. Fiber başlayınca hemen geçişiniz yapılır dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoldaTr -- 11 Ağustos 2015; 17:55:03 >
  • Tepebaşındayım fiber eklerin olduğu dolaplar konulmaya başlanacak.
     Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!!

Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre A. -- 12 Ağustos 2015; 0:50:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rjx

Sonunda sokağımız kazıldı, arabaları koyacak yer bulamıyoruz. Yeter ki fiber hıza kavuşalım cefasını çekeriz birkaç hafta :)

Orası neresi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: m3Rt26

quote:

Sonunda sokağımız kazıldı, arabaları koyacak yer bulamıyoruz. Yeter ki fiber hıza kavuşalım cefasını çekeriz birkaç hafta :)

Orası neresi hocam

Batıkent hocam. Buralarda az kaldı, yakında bitirirler Batıkent'in tamamını.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: m3Rt26

quote:

Orası neresi hocam

Batıkent hocam. Buralarda az kaldı, yakında bitirirler Batıkent'in tamamını.

Vişnelik hala yok. Bu kadar da olmaz ki. K.toprağa gelen fiber niye vişneliğe gelmesin

• Vişnelik'te ben yerlerde görmüştüm Superonline hub kapaklarını. Vişnelik'i atlayacaklarını hiç zannetmem. Üyelik potansiyeli en yüksek yer Vişnelik.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.