Şimdi Ara

Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
12
Favori
23.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

quote:

Orijinalden alıntı: CosmosPt

quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Ben kasımda askere gideceğim dönğncede işim gereği eskişehirden ev tutacağım arkadaşlar, fiber net tam olarak nerelerde var?

Evi nerede tutacağına bağlı. Hat olan yerde mi yoksa hat olupta aktifleşen yerde mi tutacaksın ona bakarız.

Hangi bölgelerde komple fiber var hocam ?

''Eğer içinizde Bahçelievler, batıkent, eskibağlar, yenibağlar, güllük, fatih, kumlubel (Belli bir kısmı), istiklal, hoşnudiye, ömerağa (belli bir kısmı), Zafer (Belli bir kısmı), Tunalı (belli bir kısmı) ve deliklitaş (Belli bir kısmı) mahallelerinde oturanlar varsa onlar şanslı kişiler. Ya kullanıyorlardır yada en geç 1 ile 3 ay arası kullanmaya başlayacaklardır. Geri kalan mahallelerde oturanlar bana mesaj olarak ulaşsın detaylı adres versinler ona göre bakayım.'' Demişim, bu sana yeterli gelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeevac

quote:

Orijinalden alıntı: CosmosPt

quote:

Bende superonline fiber bağlatmak istiyorum ama şöyle bir sorunum var. Akk'siz 25mb 99tl olan paketi almak istiyorum, ama 1 yıl sonra yurtdışına çıkma durumum var. Ben bu paketi 1 yıl kullandıktan sonra diğer kalan 1 yıl için bana ne gibi bir yaptırım uygular superonline? Herhangi bir şekilde halledebiliyor muyuz?

Dostum cayma ücreti çıkacaktır illaki yalnız gideceğin yerde hat söz konusu değilse farklı yaptırımlar uygulanıyor. Fiberden adsl geçişi gibi. Ya nakil yaptırırsın yada başka birine devredersin bunların detayını Müşteri hizmetlerine danışmanı öneririm.

Hocam nakil derken anlamadım yurtdışına çıkıcam? Devir olur ancak ama devir edecek adam nerden bulucam?

Sen derdini müsteri hizmetlerine bir daha anlat onlar sana gerekli yardımı yapacaklardır. Devredeceğin kişiyi nereden bulacağını hakikaten bilemem .) Eşin dostun olur, ne bileyim dayı oğlun, Üst komşunun alamanyadan gelen teyzesi felan hepsi olur yani.

• CosmosPt C kullanıcısına yanıt
    Anladım, yönetici geçen ay değişti, yeni yöneticiye geçen hafta sorduğumda superonline daha gelmedi bir bilgim yok demişti. Şimdi ben ondan onay alsam sana pm atmam yeterli mi olur yoksa herhangi bir kağıt vs gerekli mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filojistoN -- 22 Eylül 2016; 9:53:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen en yetkili şubeye gidip sormuştum, yeni döşenen yerlerde(eskibağlar vs.) kasımda açılacakmış hatlar.
  • Hocam buyukdereye ne zaman gelecek fiber ? Yarin net baglatacagim ama bekleyebilirim kisa surede gelecekse..

• quote:

Orijinalden alıntı: filojistoN

Anladım, yönetici geçen ay değişti, yeni yöneticiye geçen hafta sorduğumda superonline daha gelmedi bir bilgim yok demişti. Şimdi ben ondan onay alsam sana pm atmam yeterli mi olur yoksa herhangi bir kağıt vs gerekli mi?

Sen onayı al evrak işlerini hallederim. PM atman yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mew The Legend

Hocam buyukdereye ne zaman gelecek fiber ? Yarin net baglatacagim ama bekleyebilirim kisa surede gelecekse..

Sen bana acik adresini mesaj at kontrol edeyim.

• Sonunda sokağa girdiler apartöanın biraz yanında superonlie f/o yazan kaldırımda küçük bi kutu var ne zaman aktif olur hat

• Güllük mahallesi bereket sokak Kayasuit durumu nedir?
    Sokağa fiber döşendi haziranda hala bi durum yok. 2-3 haftadır internetim de yok kablo kesikmiymiş neymiş fiber hatlarıyla ilgili olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: AKonFire

Sonunda sokağa girdiler apartöanın biraz yanında superonlie f/o yazan kaldırımda küçük bi kutu var ne zaman aktif olur hat

Kardeşim şu soruları alıntı yaparak sorun da. Konuyu bulana kadar akla karayı seçiyorum. Sümer mahallesinin aktiflenme süreci konusun da net bir tarih yok ne desem havada kalır. 1 Ay derim 3 ay sürer 3 ay derim 1 haftada gelirler ama tahminimce 2017...
  • 3 gun once sumer ciftci sokak ve cuha sokak civarina turuncu borular dosendi, fiber hatlari da yakinda gelir heralde, bu bolgede cok site var ve cogu superonline fiber kullanmak istiyor ornegin bizim ciftci sokak unka sitesi 16 daire simdiden 14 u fiberin gelmesini bekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EMporto -- 28 Eylül 2016; 19:36:44 >
  • Fiber döşendikten sonra benim imtermet kafayı yedi

• Eskibaglarda oturuyorum. Apartmanda superonline kutusuda var ama musteri hizmetleri daha aktif degil dedi. Ne zamana aktif olur ?

• quote:

Eskibaglarda oturuyorum. Apartmanda superonline kutusuda var ama musteri hizmetleri daha aktif degil dedi. Ne zamana aktif olur ?

Kasım olması lazım emin değilim
  • Şirintepe tarafına gelmeyecek mi hala? Örme sokakta oturuyorum ben, bi haber, plan, proje vs yok mu en azından?
  • Kasımda bütün Eskişehirde olacak dedi bana Turkcell bayisinde bir kadın
  • O kadin bana haziranda fiber baglanir demisti, gelen giden yok 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün Eskişehir biraz iddialı olmuş yalnız, güvenemedim
  • quote:

Eskibaglarda oturuyorum. Apartmanda superonline kutusuda var ama musteri hizmetleri daha aktif degil dedi. Ne zamana aktif olur ?

Sokağın bulunduğu konuma göre 1 hafta ile 3 ay arası değişecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Time Lord

Şirintepe tarafına gelmeyecek mi hala? Örme sokakta oturuyorum ben, bi haber, plan, proje vs yok mu en azından?

Hat paşayolu sokak üzerinden geçiyor. Örme sokağı sadece oradan kesiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.