Şimdi Ara

Eskişehir'e sonunda Süperonline fiber geliyorr!!! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
12
Favori
23.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uluönderdeyim. Sözlesmeyi yaptim. Nasipse yarin gelip baglantı yapacaklar daireye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konuyu pek takip edemiyorum lütfen sorularınızı mesaj olarak atarsanız daha seri haberleşme sağlayabiliriz.
  • Apple tv ki paketi sectim ama apple tv yokmus ellerinde. Acaba ne zaman gelip teslim ederler cok merak ettim.

Sanirim apple tv yi baya bi oyalicaklar gibi.

• Lanet olsun böyle sisteme.rezillikten başka birşey değil.2.5 ay önce ttnet adsl den sol adsl e geçireyim dedim.akıllı ev denilen yerdeki çalışanlar bana taşıma yapmadiklarini kapatip sol den adsl actirmam gerektiğini söylediler.bende ttneti kapatıp sol e gittim.bir hafta süre verdiler açılması icim.bir hafta sonra kimse arayip sormayinca bende gidip akıllı eve sordum.güya port olmadığı icin neti acmamislar bana 5 gündür ulasamamislar ki yalan.neyse diyerek ertesi gün ttnet santraline giderek kendime port tahsis ettirdim.santral den çıkar çıkmaz 300 metredeki akilli eve gidiyorum bana genr port yok diyolar.bari bekleyeyim fibere gecerim diyorum gene ayni eziyetler.bu kadar beceriksiz is yapan bi firma yoktur herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskişehir'de Superonline 8MB ADSL kotasız internet kullanıyorum.

Fiber gelse de hiçbir işime yaramaz. Evde 3 kişi internet kullanıyoruz. Aylık 300GB harcıyoruz. En az 300GB kotalı fiber gelmeden geçmem şahsen.
  • 2 hafta kadar önce aradığımda sinyal yok bi hafta 10 gün sonra arayın dediler .. bakalım bugün arayıp tekrar sorucam.. ttnet in taahütü bitti yenilemiyorum sırf SOL a geçicem diye her ay ttnet e 96 TL ödüyorum :( .. artık bu son şans haftalardır aylardır soruyorum sinyal yok bilmemne .. hacı .. apartmana fiber dolabını kurmuşsun , kabloyu daire kapısının önüne kadar çekmişsin sinyal yok ne ya .. bağlardayım pilavcının arkasında oturuyorum .. o kadar merkezi yerde olmama rağmen uğraştırıyolar .. baktım olmadı dumanla bağlanıcam artık ..
  • Arkadaşlar uğraşmayın. Ben SOL'u kapattıracağım uydunet'e bi 24 ay daha taahhüt vereceğim. 80 liraya 100 mbps 100 gb altın sinema paketi ve üst paket. telefon. kurulum vs. ücretsiz modem 2 tl hd kutu 1 tl bana 83 liraya patlayacak. Bunların gelecekleri yok. Tekrar diyorum. Adını ilk defa duyduğum mahallelere aktifleştirip Vişnelik ve Kırmızıtoprak gibi tonla abone alabilecekleri yerde aktif değil henüz. Tahminimce en az 1.5 senesi var. Yapıştırın 24 ay taahhütleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m3Rt26

Arkadaşlar uğraşmayın. Ben SOL'u kapattıracağım uydunet'e bi 24 ay daha taahhüt vereceğim. 80 liraya 100 mbps 100 gb altın sinema paketi ve üst paket. telefon. kurulum vs. ücretsiz modem 2 tl hd kutu 1 tl bana 83 liraya patlayacak. Bunların gelecekleri yok. Tekrar diyorum. Adını ilk defa duyduğum mahallelere aktifleştirip Vişnelik ve Kırmızıtoprak gibi tonla abone alabilecekleri yerde aktif değil henüz. Tahminimce en az 1.5 senesi var. Yapıştırın 24 ay taahhütleri.

Hocam şu son olaylardan sonra Uydunet'e taahhüt falan vermenizi tavsiye etmiyorum. En kısa zamanda ben de kaçmayı planlıyorum Uydunet'ten. Gündüzleri hızları maksimum 2mbit civarına çekip, geceleri tekrar arttırıyorlar. Hazır yasaklar falan varken anlaşılmaz zannedip kar etmeye çalışıyorlar büyük ihtimalle. Başka İSS kullanan kime sorsam sosyal medyadaki yavaşlık hariç hızlar normal, ben de speedtest tamamlaması 10 dk sürüyor, 0.06 mbit gibi saçma hızlar görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiuan

quote:

Orijinalden alıntı: m3Rt26

Arkadaşlar uğraşmayın. Ben SOL'u kapattıracağım uydunet'e bi 24 ay daha taahhüt vereceğim. 80 liraya 100 mbps 100 gb altın sinema paketi ve üst paket. telefon. kurulum vs. ücretsiz modem 2 tl hd kutu 1 tl bana 83 liraya patlayacak. Bunların gelecekleri yok. Tekrar diyorum. Adını ilk defa duyduğum mahallelere aktifleştirip Vişnelik ve Kırmızıtoprak gibi tonla abone alabilecekleri yerde aktif değil henüz. Tahminimce en az 1.5 senesi var. Yapıştırın 24 ay taahhütleri.

Hocam şu son olaylardan sonra Uydunet'e taahhüt falan vermenizi tavsiye etmiyorum. En kısa zamanda ben de kaçmayı planlıyorum Uydunet'ten. Gündüzleri hızları maksimum 2mbit civarına çekip, geceleri tekrar arttırıyorlar. Hazır yasaklar falan varken anlaşılmaz zannedip kar etmeye çalışıyorlar büyük ihtimalle. Başka İSS kullanan kime sorsam sosyal medyadaki yavaşlık hariç hızlar normal, ben de speedtest tamamlaması 10 dk sürüyor, 0.06 mbit gibi saçma hızlar görüyorum.

Şu hale bak ya tüketici olarak seçim yapma şansımız olması gerekirken kaçacak yer arıyoruz.

• sen SOL Fiber kullanıyorsan niye kaçıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tutankenshta

sen SOL Fiber kullanıyorsan niye kaçıyorsun?

SOL ADSL kullanıyorum, fiber değil.
  • DNS ne google yada opendns kullanma...https://www.grc.com/dns/alternatives.htm
  • Apartmana bu kağıttan bırakmışlar sokağa döşeneli 2 hafta oldu

• Sakarya-1 caddesindeki ofisimin bina içine kutuyu takıp gittiler fakat iç tesisatı başka bir ekip yapacak dediler, sizde de böyle mi oldu arkadaşlar.
    Bunun yanında bugün superonline hacı seyit mahallesinde benim evin sokağını kazmaya başladılar normalde superonline ile 3 4 defa görüşmüştüm projeyle ilgili sizin adrese altyapı gelmeyecek demişlerdi.
  • djinn_inc D kullanıcısına yanıt
    Bende şeker mahallesindeyim bizim buraya gelmedi daha Superonline Turk Telekom geldi

• sozman1 S kullanıcısına yanıt
    Hocam türk telekom 4 ay önce kazdı bizim sokağı şimdi superonline da geldi bakalım superonline gelmesi iyi olacak benim için sol adslden cezasız geçerim galiba, bir de gece kuşu paketi var superonlineda aylık 10 lira vererek gece akkye takılmadan download yapılabiliyor.
  • djinn_inc D kullanıcısına yanıt
    Superonlinede iyi paketler var hocam 25 mbps akksiz paket 99 tl

• sabah ise giderken ve gelirken goruyorum 1 haftadir eskisehir yenikent ve univ. evlerine dosuyolar fiberi ne zaman faydalanirz aciba bilgisi olan varmi?

• Eskişehir Superonline bayisini arayın ordan bilgi verirler

• Gökmeydan Mahallesi de şantiyeye döndü fiber gelmesine seviniyorum da henüz bizim sokağa girmediler. İnşallah Uydunet işine dönmez. Sağımızda solumuzda şebeke var bizde yok

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.