Şimdi Ara

YENİ FİAT LİNEA (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.583
Cevap
8
Favori
754.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AVNİ BABA AYNEN DEDİĞİNE KATILIYORUM.ANTALYADA ARAÇLARI TEST ETTİK AYNI SEGMENTTE OLAN BİRÇOK ARABAYLA BİRLİKTE DENEME FIRSATIMIZ OLDU AMA LİNEA KADAR HİÇ BİRİSİ HOŞUMA GİTMEDİ BENİM GİBİ ORADA DENEYENLER 300 KİŞİ CİVARINDAYDI HEPSİDE AYNI GÖRÜŞTEDİR.ARKADAŞLARA TAVSİYEM ARAÇ ÇIKTIKTAN SONRA BAYİLERE GİDEREK ARACI TEST ETSİNLER YARGISIZ İNFAZ YAPMASINLAR ARAÇ GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL HELEKİ BLUE&ME ÖZELLİĞİ VARKİ YAŞANMADAN BİLİNMEZ
  • Farklı renk olarak neler var?
    İstanbuldaki world premieredeki renk olacak mı?
  • 3 renkle görücüye çıkacak ama benim en çok beğeyendiğim lal kırmızı çok güzel oturmuş arabaya diğer renkleride söylerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: FİAT SATIŞ

AVNİ BABA AYNEN DEDİĞİNE KATILIYORUM.ANTALYADA ARAÇLARI TEST ETTİK AYNI SEGMENTTE OLAN BİRÇOK ARABAYLA BİRLİKTE DENEME FIRSATIMIZ OLDU AMA LİNEA KADAR HİÇ BİRİSİ HOŞUMA GİTMEDİ BENİM GİBİ ORADA DENEYENLER 300 KİŞİ CİVARINDAYDI HEPSİDE AYNI GÖRÜŞTEDİR.ARKADAŞLARA TAVSİYEM ARAÇ ÇIKTIKTAN SONRA BAYİLERE GİDEREK ARACI TEST ETSİNLER YARGISIZ İNFAZ YAPMASINLAR ARAÇ GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL HELEKİ BLUE&ME ÖZELLİĞİ VARKİ YAŞANMADAN BİLİNMEZ

doğru...aylar önce d200 topic'inde ve diğer bazı topiclerde yazdığım gibi linea çok yeni ve üstün teknik donanımlarla sunulacak...pek çok firma buna özenecek ve gıpta ile bakacak...blue&me de bu özelliklerdendir...ancak aracın mekanik ve yapısal tasarımı ve üretim kalitesi çok yüksektir...ben audi a4 ün rakibi bile olabilir dediğimde ...bana gülenlerden şimdi hiç ses yok..lansmandan sonra neolur göreceğiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havnitekin -- 25 Nisan 2007; 12:27:48 >

• gp ile kıyaslanırsa kalitesi ve görünümü size nasıl bu aracın?**
  • quote:

Orjinalden alıntı: drberti

gp ile kıyaslanırsa kalitesi ve görünümü size nasıl bu aracın?**

gp'den birbuçuk sınıf üstte çıkıyor...hem boyutlarıyla hem donanım seviyesiyle hem de fiat-tofaş yüksek kalite kontrol ve "highproductmanager" üretim bandı yönetim biçimiyle çıkyor...
  • Sayın Hüseyin Avni Bey;
    Acaba aracın hiç olmazsa fiyat aralığı ile ilgili bilgi verebilirmisiniz? Acaba 32-33 000 ytl ye benzinli emotion modelini alabilirmiyiz acaba?
  • Kanımca alınabilecek.
    Fiyatların 28.000 ile 36.000ytl aralığında olacağı bekleniyor.
    Bej rengide gayethoş duruyor araçta.
    90 Ps dizel alacklar içinse 5 ileri manuel yada 6 ileri amt otomatik vites seçenekleri var.
    Kesinlikle beklediğinize değecek bir araç.
  • blue&me tam olarak nedir? fiat ile microsoft bişeyler yapmış ama tam olarak anlayamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: BFK91

blue&me tam olarak nedir? fiat ile microsoft bişeyler yapmış ama tam olarak anlayamadım

linki tıkla ne olduğunu daha iyi anlayacaksın .. http://www.sizianlayanotomobil.com/
  • quote:

blue&me tam olarak nedir? fiat ile microsoft bişeyler yapmış ama tam olarak anlayamadım

Son yıllarda otomobil üreticileri araç tanıtımlarında, sürücü ve yolcu güvenliğine verdikleri değeri ön planda tutuyorlar. Özellikle Auro-
    NCAP çarpışma testi sonuçları, ABS, EBS, anti patinaj sistemleri, kaç hava yastığı olduğu gibi güvenliğe verilen önemi vurgulayan
    özellikler, araç afişlerde ve broşürlerde ilk vurgulananlar arasındalar.
    Çok yakında araç güvenliğine verilen önem vurgulanırken sayılacaklar arasına Blue&Me isimli bir teknoloji de eklenecek.
    Microsoft ve FIAT'ın birlikte yürüttükleri çalışma, araçlarda iletişimi ve çoklu ortam kontrolünü en yüksek güvenlikle sunma amacını taşıyor.
    Blue&Me, araçların sahip olacakları bir işletim sistemi (Windows Mobile for Automotive) ile iletişim araçları ve medya
    oynatıcılarla, Bluetooth veya USB üzerinden bağlantı kurup, bu cihazları kontrol etmesini sağlamakta. Tamamen açık bir platform
    olarak geliştirilen teknoloji, şimdi ki ve ileride çıkacak olan ürünlerle uyumluluk sağlama hedefinde. Ayrıca sistemin, GPS konum
    belirleme, hava durumu, ilk yardım çağırma ve benzeri servislerle de uyumlu şekilde çalışması için geliştirilebileceği vurgulanmakta.
    Blue&Me sayesinde Bluetooth destekli telefonunuz ister cebinizde ister çantanızda olsun aracınıza biner binmez cep
    telefonunun kontrolü araç tarafından ele geçirilecek. Gelen çağrılara eller serbest (Hads Free) cevap verme, cep telefonunuza
    gelen mesajların araç tarafından size okunması, rehber ve benzeri ekran ile kontrolü gereken fonksiyonların araç bilgisayarının
    ekranına yansıtılması gibi olaylar Blue&Me destekli araçlarda kullanıcıya sunulacaklar.
    Teknoloji herhangi bir ön tanımlama yapmadan sesli komutları algılayabilme özelliğine de sahip. Müzik sisteminin aktive
    edilmesi, rehberde ki kayıtlı yerin aranması veya istenen numaranın çevrilmesi, ses tanıma sayesinden mümkün olacak. İşletim
    sistemi, USB bağlantı desteği olan medya oynatıcıları ve Flaş hafızaları da kontrol edebilmekte. Bu sayede taşınabilir medya
    oynatıcınızı arabanız içinde sesle ya da direksiyon üzerinde ki tuşlar yardımıyla kontrol edebileceksiniz.
    Blue&Me, Fiat ve Alfa Romeo marka araçlarda bu senenin 2. yarısından sonra kullanılmaya başlayacak.
    Fiat bravo,linea, Alfa Romeo 159, 159 Sportwagon, Brera ve Spider bu teknolojiyi taşıyacak araba modelleri arasında.
    Blue&Me kullanıcılara sunacakları ile oldukça ses getireceğini düşündüğüm bir teknoloji.

• yani artık herkesin bir karaşimşeği olacak vay canına teknoloji bu olsa gerek...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ronintr

Kanımca alınabilecek.
    90 Ps dizel alacklar içinse 5 ileri manuel yada 6 ileri amt otomatik vites seçenekleri var.

Bu 6 ileri asm otomatik gp de kullanılan duologic mi yoksa yeni bir şanzımanmı???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drberti -- 24 Nisan 2007; 19:15:18 >
  • quote:

yani artık herkesin bir karaşimşeği olacak vay canına teknoloji bu olsa gerek...

bu özellikli araca sahip olanlarda --maykıl nayt-- olacak o zaman

YENİ FİAT LİNEA
  • zaman azaldıkça heyecanda artıyor sanırım
  • linea ile bravo arasındayım. once bi linea gelsin bakalım
  • hüseyin bey yani cevaplayacağınızı zannetmiyorum ama araçta hani navigasyon tarzında en azından klima ve cd çaları kontrol edebileceğimiz bir ekran bulunuyor mu? Bu blue&me olayıda iyice kesinlik kazanınca merak ettim?
  • Dizelin Emotion donanımı 40'ı bulur. GPnin o versiyonu 35 zaten. Linea nın Emotionunu 36ya almak hayal. yani üst sınır 36 olamaz olmamalı da zaten. Bizim millet fiyatına göre değerlendiriyor arabayı. İyi bir imaj oluşturması için fiyat çok düşük tutulmamalı. tabi bu üretici için. yoksa bizim açımızdan problem yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: drberti

quote:

Orjinalden alıntı: ronintr

Kanımca alınabilecek.

Bu 6 ileri asm otomatik gp de kullanılan duologic mi yoksa yeni bir şanzımanmı???

linea da kullanılacak otomatik aktarma yeni geliştirilmiş bir kutudur..duologic ıı gibi düşünebilirsiniz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havnitekin -- 26 Nisan 2007; 0:32:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Roque_Jn

hüseyin bey yani cevaplayacağınızı zannetmiyorum ama araçta hani navigasyon tarzında en azından klima ve cd çaları kontrol edebileceğimiz bir ekran bulunuyor mu? Bu blue&me olayıda iyice kesinlik kazanınca merak ettim?

yol bilgisayarı ekranı blue&me donanımlıdır...ayrıca blue&me-nav donanımı var ama sanırım önce alfa 159,bravo sonra lineada uygulanacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.