Şimdi Ara

26 Yaş Üzerine İlginç Oyun Tavsiyesi (güncellendi)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
5
Favori
3.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, 26 yaşımı doldurmak üzreyim, yeni i5 bilgisayar topladım kendime. 16 yaşımdan beri medal of honour dan başlayarak çoğu oyunu oynadım.

bir hevesle bf4 aldım, 4. bölümde sildim oyunu, anladım ki artık böyle oyunlar beni açmıyor, yıllardır hep aynı tarz klişe ilerlemeli oyunlar..

Sizlerden değişik oyun önerileri bekliyorum, mesela en son splinter cell convicton oynadım, golgelerde saklanarak sessizce ilerleme vs hoşuma gitti baya. keza hitman'lerde öyle..

birde zamanında mirror's edge varda, koşup hoplayıp zıplıyorduk.

kıssadan hisse, sıkmayacak, ilginç türde, değişik oyunlar arıyorum..

değerli önerilerinizi de bekliyorum

edit: konuda tavsiye edilen, denediğim ve beğendiğim oyunlar;

*Portal 2 ve Dishonored en beğendiğim oyunlar, adeta oynarken büyülüyorlar insanı..
    *Gta 5 zaten klasik
    *Limbo ve Never Alone çerezlik değişik oyunlar, vakit geçirmede birebir
    *Murdered: Soul Suspect konusu itibariyle diğer oyunlara göre farklıydı ancak ilerledikçe inceden baymaya başlıyor
    *Ryse Son of Rome: Ben bu oyuna bayıldım. Binler kişiyle savaşın ortasındasınız. Kılıç ve kalkanla savaşırken, mancınıklar, oklar havada uçuyor. Adeta muhaberenin içerisindesiniz, oyun bitmesin diye oynamaya kıyamadım.
    *Dishonored: Kesinlikle ve kesinlikle en çok saran oyunlardan biriydi benim, hala aklıma gelir arada

2017 ekleme: Far Cry Primal şimdiye dek oynadığım en iyi ilk 3 oyuna girer. İlk çağda ilk insanlardansınız, hayatta kalmaya, kabilenizi genişletmeye çalışıyorsunuz. Türünün ilk örneği sanıyorum oyun, sesler, onlarca çeşit hayvan, akarsular, göller, mağaralar, buzullar inanılmaz bir oyun olmuş. Mutlaka oynayın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 20 Şubat 2017; 17:29:24 >

• Tomb Raider

Portal 1 ve 2

Machinarium

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funnel -- 16 Aralık 2014; 12:37:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnel

Tomb Raider

Portal 1 ve 2

Machinarium

teşekkür ederim önerileriniz için. Portallar ilgimi çekti açıkçası ancak direk 2 den mi başlasam? sanırım portal 1 biraz eski gibi

birde mirrors's edge 2 yi de yüklemeyi düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 16 Aralık 2014; 12:55:07 >
  • Dishonored.Yilin oyunu secildi ve turkce yamasida yeni cikti, kesinlikle deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim gibilerin en büyük sorunu da bu hocam.Bende 25 yaş arifesindeyim ve hakikaten oynayacak oyun bulamıyorum.Eski oyunların ruhunu yaşatan oyun önerilerini bende bekliyorum.Bu yüzden konu takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcombil

Bizim gibilerin en büyük sorunu da bu hocam.Bende 25 yaş arifesindeyim ve hakikaten oynayacak oyun bulamıyorum.Eski oyunların ruhunu yaşatan oyun önerilerini bende bekliyorum.Bu yüzden konu takip

valla sormayın hocam, 2011 den sonraki oyunlarda grafikleri o kadar ilerlettilerki, yolda yürürken rüzgardan uçuşan yaprağın gölgesi yere yansıyor. Halbuki bu kadar çok ince detay benim sadece gözümü yoruyor, aksine hiç etkilemiyor.

Ben hala medal of honour allied assault, battlefield 2, command and conquer generals zero hour'da kaldım. Grafikler daha sade, oynanış daha akıcı..

bf4 yerine 50 mb lık ilginç küçük oyunlar bile beni daha çok sarıyor. neyse ilgi çekici oyunlara denk geldikçe paslaşalım hocam, güzel günler

• Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Bence birden başla, 1-2 sene arayla çıkmışı oyunlar, grafik olarakta pek eski değil diye hatırlıyorum. Bulmacaları çok zevkliydi, başından kalkamamıştım.
  • skyrim, simcity 4, m2total war, aoe3, fm2015, özellikle civilization 5 brave new world
  • quote:

Orijinalden alıntı: byob

skyrim, simcity 4, m2total war, aoe3, fm2015, özellikle civilization 5 brave new world

teşekkür ederim tek tek incelicem hepsini
  • This war of mine,prison architect,hotline miami,gunpoint,limbo hepsi farklı tarz hepsi özel oyunlar

• Bende kurup kurup siliyorum. Yeni topladım sistemi. Fifa15 ve Fm2015'den başka saran oyun yok şuanlık bizden geçmiş mi acaba anlamadım sıkıyo biraz ilerleyince oyunlar
  • Konu takip hdd kurulmayı bekleyen bir sürü oyun var yorumlara göre oynamaya başlıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _traveler_88 -- 16 Aralık 2014; 13:49:06 >
  • Counter Strike 1.6
    GTA Vice City (Türk city modu ile şahin sürersin)
    Max Payne Deli Yürek modu olacak ama

• Alice Madness Returns..
  • red alert 2'yi unutmuşum
  • payday 2 çok hoşuna gidecektir
  • kerbal space
  • Yaş 25 yavaş yavaş oyunlardan sıkılma ve tek düze hissetme durumu, yanlışmı anladım? Eyvah eyvah !! Demek benim çantayı toplayıp gitme vaktim gelmiş de geçiyor.
  • Konuyu açan arkadasa katiliyorum. Oyunlardaki en büyük eksiklik atmosfer oldu. Tek tük oyunlar cikiyorda onlarda isteklere cevap vermiyor. Konunun takipcisiyim

• Half-Life serisi fakat oyun biraz eski olduğu için Cinematic Mod ile birlikte oynamani tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.