Şimdi Ara

M8S plus android TV box (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.218
Cevap
66
Favori
136.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende aşağıdaki satıcılardan birinden almayı düşünüyorum, farukde ninde dediği gibi kendi kumandasında iş yok galiba, onun için uygun bir klavyeli kumanda tavsiye edermisiniz

http://fr.aliexpress.com/item/Original-M8S-Plus-TV-Box-Amlogic-S812-Quad-Core-Android-4-4-2-4G-5G-Wifi/32402504231.html?adminSeq=121806283&shopNumber=207828

http://fr.aliexpress.com/item/2015-M8S-Plus-M8s-Amlogic-S812-Quad-Core-Android-TV-Box-XBMC-13-2-Android-Kikat/32380266994.html?adminSeq=220050927&shopNumber=637464

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: matrixfx

merhaba,
    bende 11 kasım da verdim siparişi link aşağıda.
    yanında yine aynı yerden android uydu alıcısı vigica c-100s siparişi verdim.
    henüz kargoya verilmedi görünüyor.yılbaşından önce elimde olur inşallah.

http://fr.aliexpress.com/item/2015-M8S-Plus-M8s-Amlogic-S812-Quad-Core-Android-TV-Box-XBMC-13-2-Android-Kikat/32380266994.html

Ay sonunda elinde olur inşaallah arkadaşım, yanında gelen kumanda işe yaramıyor, rii8 wireles kumanda tavsiye ederim, ben aldım kullanıyorum süper.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: farukde

quote:

Orijinalden alıntı: matrixfx

merhaba,
    bende 11 kasım da verdim siparişi link aşağıda.
    yanında yine aynı yerden android uydu alıcısı vigica c-100s siparişi verdim.
    henüz kargoya verilmedi görünüyor.yılbaşından önce elimde olur inşallah.

http://fr.aliexpress.com/item/2015-M8S-Plus-M8s-Amlogic-S812-Quad-Core-Android-TV-Box-XBMC-13-2-Android-Kikat/32380266994.html

Ay sonunda elinde olur inşaallah arkadaşım, yanında gelen kumanda işe yaramıyor, rii8 wireles kumanda tavsiye ederim, ben aldım kullanıyorum süper.

aşağıdaki linkteki kumandayı da sipariş etmiştim aynı zamanda.
    Burada yazılanlara göre bizi üzmemesi gerek gelinde deneyimlerimi aktarırım.

http://fr.aliexpress.com/item/MeLE-F10-Deluxe-USB-2-4GHz-Wireless-Fly-Air-Mouse-Remote-Control-Keyboard-G-sensor-Gyroscope/1891261729.html

• Hayır olsun değerli arkadaşim. Kumandan güzel, ben rii i8 aldım.

• hd seslerde sorun var mı passthrough da? amfi ile denediniz mi

daha iyi modeli var mı bu markanın
  • Logitech 2 + 1 ses sistemi bağlı TV uzerinden 2 adet android cihazima. Hd seslerde problem yok, cift diller, Ac3 ve dts lerde herhangi bir problem yok. Başarılı. M8 in en iyi modeli şuan için M8s Plus diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 17 Kasım 2015; 19:22:41 >
  • farukde kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende almayı düşünüyorum da sadece hdd den film izliyeceğim , mkv format elimde en çok bulunan , acaba gömülü türkçe altyazıyı sorunsuz oynatabiliyor mu ve harici altyazıyı ekstra seçebiliyor musunuz , birde 40+ mkv bluray filmleri sorunsuz oynatabilir mi ? Teşekkürler

• Merhaba değerli kardeşim, bende 300 den fazla 720-1080p mkv film belgesel var, sorunsuz gayet güzel oynatıyor, direk olarak bağlayabilirsiniz veya kodi programina harici disklerinizi tanımlama yaparak izleyebilirsiniz, altyazı .srt dosyasini da gösterebiliyorsunuz, hiç sorun olmuyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 18 Kasım 2015; 0:52:55 >
  • Bu iptv vs izlediğimiz filmleri vs. kaydedebiliyormu harici diske ?
  • Youtube videolarında Türkçe seçeneği olmadığını görmüştüm. Acaba sizin cihazda Türkçe dil seçeneği varmı?@
    Teşekkürler siz kaç paraya almıştınız benim indirim kuponu falan yok direk 55 dolarlık olanı alcam galiba

benim kastım dts/Dolby kodlu sesi direkt amfiye gönderip amfinin çözmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CallOfTheWild

Bu iptv vs izlediğimiz filmleri vs. kaydedebiliyormu harici diske ?

Merhaba kardeşim, ip tv kaydetme özelliği yok, başka bir mark daha android tv box var bende, onda normal kanalları kayıt edebiliyorsun, ip tv onda da kayıt etmiyor. Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: suvaribey

Youtube videolarında Türkçe seçeneği olmadığını görmüştüm. Acaba sizin cihazda Türkçe dil seçeneği varmı?@

Merhaba kardeşim, youtube da türkçe videoları izleyebiliyorsunuz,ayrıca youtube türkçe bende, o yotubela alakalı bir durum, cihazla alakalı olduğunu düşünmüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: andrOnur

Teşekkürler siz kaç paraya almıştınız benim indirim kuponu falan yok direk 55 dolarlık olanı alcam galiba

Merhaba kardeşim, ben aliexpress den aldım 62 dolara, daha uygun secenekli olanlar var, fakat satıcının puanı yüksek olduğu için, o satıcıyı tercih ettim ben. Saygılar..
  • kağıt üstünde özellikler iyi, fiyat da iyi, bir tane sipariş verdim bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

kağıt üstünde özellikler iyi, fiyat da iyi, bir tane sipariş verdim bakalım.

Hayırlı olsun şimdiden değerli kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukde -- 19 Kasım 2015; 12:46:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukde

quote:

kağıt üstünde özellikler iyi, fiyat da iyi, bir tane sipariş verdim bakalım.

Hayırlı olsun şimdiden değerli kardeşim.

Eyvallah kardeşim

• Dark basmış etiketi

www.teknobiyotik.com/dark-evobox-4k-quad-core-ultra-hd-android-4-4-2-mini-pc-dk-pc-and4k.html

• quote:

Dark basmış etiketi

www.teknobiyotik.com/dark-evobox-4k-quad-core-ultra-hd-android-4-4-2-mini-pc-dk-pc-and4k.html

Fiatı uçurmuş :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.