Şimdi Ara

[ M@X!MuM ] (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.506
Cevap
2
Favori
72.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Günaydın gençler, yeni uyandım ..ne de çok özlemişim saat 12 ye kadar yatmayı bırakın bf3 biz uncharted 3 te ortalığı yıkıyoruz
  • Uncharted 3 klansız olmaz , klan imzamda 131 kişiyiz :)

bu arada RDR aldım ben ama grafikler çok berbat geldi ilk sahnesine bakıp kapadım. Ben mi yanlış gördüm acaba :) Uncharted 3 den sonra Hugo oyunu gibi geldi bana grafiği :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

Uncharted 3 klansız olmaz , klan imzamda 131 kişiyiz :)

bu arada RDR aldım ben ama grafikler çok berbat geldi ilk sahnesine bakıp kapadım. Ben mi yanlış gördüm acaba :) Uncharted 3 den sonra Hugo oyunu gibi geldi bana grafiği :)

Müdür un3 ün senaryo modunu bitirdim hatta sizin klana dalıcaktım bf3 oynamaktan vakit bulup başka oyun oynayamıyorum 40 tane oyun boş boş duruyo

Rdr grafik ararsan umdugunu bulamazsın ama oynadıgım en iyi oyunlardandır bence unc3ten grafik haric kat kat iyi oyundur
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

quote:

Uncharted 3 klansız olmaz , klan imzamda 131 kişiyiz :)

Müdür un3 ün senaryo modunu bitirdim hatta sizin klana dalıcaktım bf3 oynamaktan vakit bulup başka oyun oynayamıyorum 40 tane oyun boş boş duruyo

Rdr grafik ararsan umdugunu bulamazsın ama oynadıgım en iyi oyunlardandır bence unc3ten grafik haric kat kat iyi oyundur

Merak ettiğim şu aslında 640P görüntüsü var ok amenna , çok grafik delisi değilim ama oyun görüntüsü bulanık değil dimi ? HD görüntü olsunda eski tüplü günlere dönmeyelim :)

Bizim klan delidir , psikopat takımı olduk çıktık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 28 Kasım 2011; 12:36:31 >

• bende nba jam'den kafamı kaldırmıyorum yoksa uc3 multisine dalıcamda oyundan soğurum diye girmiyorum multide hemen adamı harcıyorlar
  • uncharted 3 ün multiplayer ını pek oynamıyoruz,biz arkadaşlarla co op ta daha çok eğleniyoruz. Olurda multiye başlarsak kabul ederseniz klanınıza katılırız rdr şimdiye denk oynadığım en iyi oyunlardan,grafikler doyurucu seviyede,bildiğim kadarıyla xbox360 720p de çalışıyor,ps3 te biraz daha düşük
  • olur katılırsın klan herkese açık, daha düşük olması pikselin herhangi bir sıkıntı teşkil ettimi sende ? bulanıklık falan yok dimi ?
  • Farkeden yok ama 100.sayfanız hayırlı olsun..
  • quote:

olur katılırsın klan herkese açık, daha düşük olması pikselin herhangi bir sıkıntı teşkil ettimi sende ? bulanıklık falan yok dimi ?

Müdür teknik detaylardan pek anlamam ama oyun başlangıcı biraz yavaş oynadıca coşuyo bazen günlerce at üstünde ava cıktıgımı biliyorum

@orknt
    eyv. hacı bende yeni farkettim nice 100 sayfalara inş.
  • quote:

olur katılırsın klan herkese açık, daha düşük olması pikselin herhangi bir sıkıntı teşkil ettimi sende ? bulanıklık falan yok dimi ?

İlk oynadığımda grafikleri 720p sanmıştım,gayet doyurucuydu,çizim mesafesi filan her şey yeterli seviyedeydi. Hatta bazen yüksek bir yere çıkıp manzarayı izlerdim. İnan oyunu oynarken grafiklere çok nadir dikkat etmiştim onlarda güzel manzaralardı.Bulanıklık varsa bile dikkatimden kaçmıştır,ki ben grafiklere önem veren biriyim.Oyun her türlü kendini oynatır grafiklere filan takılma bence.

100 sayfayı Emir e borçluyuz,en az 49 sayfa you rock yazmıştır

• şu sayfalada ben olmasam dımdızlak kalırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

şu sayfalada ben olmasam dımdızlak kalırsınız

Baştan aldık senin gibi belayı mecbur çekiyoruz
  • Vaybe siz öküz öldü ortaklık bitti cümlesi kulanıza fısıldanmamış heralde ne iyi bi kardeşlik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oMeR24

Vaybe siz öküz öldü ortaklık bitti cümlesi kulanıza fısıldanmamış heralde ne iyi bi kardeşlik.

Hacı bıraksalar selam bile vermiyecemde 404 gibi yapıştılar kurtulamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: oMeR24

Vaybe siz öküz öldü ortaklık bitti cümlesi kulanıza fısıldanmamış heralde ne iyi bi kardeşlik.

Kardeşlik bitti kankalık başladı,biz en başından beri bu başlığı hem psn kardeşliği hemde bilgi paylaşımı olarak kulandık.Burada oyunlar hakkında fikirlerimizi paylaşıyoruz,böylece oyunlarla ilgili daha çok şey öğreniyoruz

Hadi Serkan abiyi aldınız,benim günahım neydi,nereden sardınız başıma bu kardeşliği
  • biz bu konuyu açmadan önce buraları hep yeşillikti arsaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frostxxx07 -- 28 Kasım 2011; 17:43:10 >
  • Gökhan adama yalan söylemesene lan bugüne kadar hangi oyun hakkında bilgi paylaşımı yaptın
    işin gücün kocakarılar gibi ortalıgı karıştırmak bi sen bide serkan bide emre bide emir
    melek gibi ben ne işi var burda hala anlamıyorum
  • quote:

biz bu konuyu açmadan önce buraları hep yeşillikti arsaydı

La gecekondu misali çöktünüz buraya,daha tapuları bile almadık
  • quote:

biz bu konuyu açmadan önce buraları hep yeşillikti arsaydı

Çogu yeride bataklık çamurdu
    su verdik sevgimizi ektik buralara
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.