Şimdi Ara

\m/ Thrash Metal Severler \m/ (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
6
Favori
4.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: saxomen

quote:

quote:

quote:

quote:

Megadeth'in 2000lerde çıkan en iyi şarkısı hangisi sizce.Bence Kick The Chair

Tartışmasız Super Collider

Diğer albümleri dinledinizde mi böyle bir tercihte bulunuyorsunuz?

Evet. Super Collider efsanedir bence.

Ben yarısında dinlemeyi bıraktım doğrusu o şarkıyı

Rifleri, vokali, solosu, davulları her biri ayrı efsane. Bayılıyorum her gün dinleye dinleye bir hal oldum

Hocam siz bi Endgame albümü attırın kulağınızın pası silinsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    hümi şakamı bu ciddimisin sen? bende dinleyemedim şarkının tamamını :P bıraktım gıcık olup...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lathspellinfield

hümi şakamı bu ciddimisin sen? bende dinleyemedim şarkının tamamını :P bıraktım gıcık olup...

Öylesine diyordum Super Collider'ı hiç sevmem
  • quote:

kick the chair, the right to go insane ve 13 arasında kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Philosopher

quote:

Bence en iyiler Kick The Chair,Dread And The Fugitive Mind,Return To Hangar,Blackmail The Universe,1.320 ve Washington Is Next.Ama The Right To Go Insane'in sonundaki solo için şapka çıkartılır

• quote:

quote:

quote:

Bence en iyiler Kick The Chair,Dread And The Fugitive Mind,Return To Hangar,Blackmail The Universe,1.320 ve Washington Is Next.Ama The Right To Go Insane'in sonundaki solo için şapka çıkartılır

head crusher ve this day we fight da eklenebilir bunlara. eski bir megadeth fanı olarak united abominations ve the world needs a hero albümlerini hiç sevmiyorum şahsen.

• quote:

quote:

quote:

quote:

head crusher ve this day we fight da eklenebilir bunlara. eski bir megadeth fanı olarak united abominations ve the world needs a hero albümlerini hiç sevmiyorum şahsen.

A evet This Day We Fight da çok iyi.Ben de o albümleri çok sevmem ama bu beni Return to Hangar gibi bir şaheseri dinlemekten alıkoymuyor doğrusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saxomen -- 4 Ekim 2013; 18:59:37 >

• Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    şakacı seni :)
  • Testament'ın The New Order albümünü benim kadar seven var mı bu forumda?

• quote:

Sleepwalker'ı da es geçmeyelim. Efsane olabilecek bir parça bence ama 2009'dan beri çalmıyorlar diye biliyorum.
    2000lerden değil ama My Last Words'u de neden konserlerde çalmadıklarını anlamıyorum, çok gaz bi parça bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

quote:

Sleepwalker'ı da es geçmeyelim. Efsane olabilecek bir parça bence ama 2009'dan beri çalmıyorlar diye biliyorum.
    2000lerden değil ama My Last Words'u de neden konserlerde çalmadıklarını anlamıyorum, çok gaz bi parça bence

Sleepwalker'da guzeldir.UA albümündeki en sevdiğim 2. parçadır.Hatırlatma için sağol
    My Last Words bence Peace Sells albümünün en özel en güzel parçasıdır.Özellikle solo öncesi ve sonrası çalınan riff olağanüstü.Ben ondan daha hızlı başka bir riff daha duymadım.Solosu da zaten şarkının ambiyansına cuk diye oturan muhteşem bir solo.Dave'e hiç sorulmuş mudur acaba niçin çalmadıkları?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

quote:

Sleepwalker'da guzeldir.UA albümündeki en sevdiğim 2. parçadır.Hatırlatma için sağol
    My Last Words bence Peace Sells albümünün en özel en güzel parçasıdır.Özellikle solo öncesi ve sonrası çalınan riff olağanüstü.Ben ondan daha hızlı başka bir riff daha duymadım.Solosu da zaten şarkının ambiyansına cuk diye oturan muhteşem bir solo.Dave'e hiç sorulmuş mudur acaba niçin çalmadıkları?

Hiç soruldu mu bilmiyorum ama 2010'da Lars'ın isteği üzerine çalmışlardı. Tarihten emin değilim fakat böyleydi sanırım. Şimdi araştırdım, o tarihten sonra bir daha çalmamışlar gibi gözüküyor. Özel istek şart demekki

• Kreus kullanıcısına yanıt
    Hacı şimdi youtube'da aradım my last words live diye.Çalmışlar anlaşılan birkaç kere.Ama tabi büyük konserlerinde hiç çalınmamış maalesef
  • Çalmaları gereken kemik parçalardan bu tür pek bilinmeyen ama muhteşem parçalara sıra gelmiyor da olabilir. Liar'ı da çok beğeniyorum mesela ama onu da çalmıyorlar

Ekleme: Bu konuşmanın üstüne bir haber buldum az önce.http://noisecreep.com/most-underrated-megadeth-songs/?123 My Last Words ilk sırada .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreus -- 14 Ekim 2013; 11:47:29 >

• Konu nerelere gitmiş ya .

• Sacred Reich

@Kreus

• quote:

Orijinalden alıntı: Stationary Traveller

Sacred Reich

@Kreus

Death Angel baba gruptur .Şu şarkılarına bayılıyorum

• metaliqa ne zaman trash oldu
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.