Şimdi Ara

\m/ Thrash Metal Severler \m/ (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
6
Favori
4.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lost Society isimi Finlandiya kökenli thrash metal grubunun geleceğini parlak görüyorum. 2010'dan itibaren şu ana kadar iki tane albüm çıkardılar ve iki albümünde başarılı olduğunu düşünüyorum. Eğer üstüne koyarak devam ederlerse daha iyi yerlere gelebilirler. Grubun yaş ortalaması da 18 civarı.

Albümlerini dinlemenizi öneririm.

2013 - Fast Loud Death

2014 - Terror Hungry

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hümiyettin -- 18 Haziran 2014; 19:21:44 >

• overkill=thrash thrash=overkill

• Megadeth - Head Crusher

• Artillery'nin By Inheritance albümü bana göre Thrash Metal tarihinin en iyi albümüdür. Dinlemeden ölmeyin.
  • kreator, destruction, sodom, exodus, forbidden, sacred reich, metal church, whiplash, flotsam & jetsam, death Angel, anthrax, over kill, dark angel . aklıma geldikçe yazarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsveç'ten hypnosia'nın extreme hatred albümü her thrash severin arşivinde bulunması gereken bir albümdür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Xabir kullanıcısına yanıt
    Şarkı fena değilmiş. Anthrax'ı pek dinlemem ama sevdiğim şarkıları var.

Joey Belladonna'nın sesi hoşuma gitmediği için ve genellikle şarkıların kayıt kalitesi düşük olduğu için fazla dinlemiyorum.

• Türk thrash grubunun gelecek albümünden bir parça imiş. Sevdiğim bir tür değil ama dinlemek isteyen dinlesin diye şuraya bırakıveriyim. Belki seveni beğeneni çıkar. Grubunuz hayırlı olsun thrash severlere.

• Gruba girmek için güzel bi parça olabilir, grup çok iyi bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Steven Wilson

Gruba girmek için güzel bi parça olabilir, grup çok iyi bu arada

Buna bayıldım, kaçırmayın harika bir parçaymış gerçekten. Thrash'e benzemiyor tam ama neyse bilmiyorum dinleyin işte. Güzel mi güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.