Şimdi Ara

M'bia, Soner, Alper, Güray ve Bosingwa Kap'ta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cavanda artistini de gönderirsek, güzel bir transfer dönemi geçirmiş olacağız.

mbia 4 milyon a gitti

güray için para verilmedi. karşılığında alper ve soner gibi 2 niteliksiz topçuyu gönderdik.

bosingwa reis de zaten bonservisi elindeydi. sakatlığı umarım geçmiştir.

• Güray formda bir oyuncu,soner ve alper gibi 2 çöp'ü verip formda güray'ı almak çok doğru bir hareket bence

güray seviye atlatmaz ancak katkısı mutlaka olacaktır ayrıca soner ve alper hiç katkı vermiyordu,akhisar nasıl böyle bir yanlış yapmış anlam veremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mbia, cavanda hakkında görüşler nasıl bu hale geldi anlamadım.
  • mbia 6 milyona satılmış hurrrraaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

mbia 6 milyona satılmış hurrrraaaaa

melo vol2
  • mbia'nın satılması, ndoye'nin gönderilmesi ve muhammet demir'in alınması ve son olarakta güraya karşılık iki faydasızın daha gönderilmesi...

yönetim iyi işler yapıyor...dün bir yerde okumuştum, futbolcuların yıllık alacakları 180 milyon liradan 75 milyon liraya kadar düşürülmüş...

Bazı futbolcuların alacaklarında indirime gitmesinin sağlanması, top oynamayan faydasızların yollanması sayesinde ts içn gayet güzel bir kar sağlanmış...

Nasıl olsa gidenler varkende orta sıralardaydık, şimdi de durum değişmeyecek...Koskoca trabzonspor kendisinin üçte biri değerdeki takımlarla yarışıyor, bu hale getirenler utansın...
  • quote:

http://www.transfermarkt.com.tr/hb-china-fortun/transfers/verein/36630/saison_id/2015

Yaptıkları transferlere bakınca,Çin takımına daha yüksek bir fiyata gidemez miydi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThbrK

quote:

http://www.transfermarkt.com.tr/hb-china-fortun/transfers/verein/36630/saison_id/2015

Yaptıkları transferlere bakınca,Çin takımına daha yüksek bir fiyata gidemez miydi acaba?

oha gervinhoyu almışlar ula ula ula keşke beşiktaş alsaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: Brockman

quote:

Orijinalden alıntı: ThbrK

quote:

oha gervinhoyu almışlar ula ula ula keşke beşiktaş alsaydı

sorry bonservisi sonradan gördüm

• bu yeni başkanları harbiden biliyor bu işi. bizim özbek az örnek alsın. mbia'nın o yüklü maaşında kurtulmak üstüne 6 milyon euro bonservis parası almak büyük iş. güray,alper transferleri çok iyi oldu böyle başarıya aç yetenekli oyuncuları toplarlarsa o zaman eski günlerine dönerler ama ndoye gibi mbia gibi bir sonraki durağı katar,çin olacak adamları alırlarsa kümeye oynarlar. illa bu yaşlar da tecrübeli yıldız bir isim alacaksan da bosingwa gibi karakterli oyuncuları al. eleştireceğim de bir nokta var t.d seçimini berbat yaptılar hami mandıralı birşey kazandıramaz ts'ye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.