Şimdi Ara

M.A.G(Massive Action Game)[OYUN ÇIKTI] [ANA KONU][PS3 EXCLUSİVE] (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
695
Cevap
0
Favori
31.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dreamman115

quote:

Orijinalden alıntı: Cyclog

quote:

Orijinalden alıntı: dreamman115

arkadaslar sizce mag mi yoksa uncharted2 mi bayadır ps3 le ılgılenmıyorum bırazdan takasa gitcem mag nasıl onlıne ı zevklimi gecen sene baya bi cod oynuordum bayada zevk alıyordum sizce online eglencesi nasıl bu oyunun

Dreamman sana tavsiyem ve bunu üzülerek söylüyorum,çünkü bu oyuna bu forumdaki hatta ülkedeki her oyuncusundan ilk gördüğüm andan fazla umut bağlamış biri olarak, Uncharted 2 yi hiç oynamadım,BC2 yi oynuyorum ve samimi bir oyuncu kitlesi,teknik özelliklerin bir an önce düzeltimesi ile bir şekil alıp gerçekten BC2 ve bu oyun "bir tamamlanmış" halini alıyor. Bu sözlerimin altında yatan daha başka bilgileri ve eleştirenleri merak edenler varsa,talepleri üzerine BC2 forumuna yazarım.

Sana gelince ne istersen,ilk önce MP demosu varsa onu dene olmadı takas et sevgili dostum. Senin paran,ama senin harcadığında bizim zevkimize göre harcamanı istemiyorum. Senin isteğin olmalı.

cevabın için teşekkürler
    uc2 yi aldım
    xbox olunca ps3 biraz ikinci evlat olarak kaldı hemde oyun alırken sadece exclusive leri aldıgımdan çok fazlada bir şeçenek olmuyordu açıkcası
    uc1 in demosunu oynamıstım ve baya begenmiştim şimdide uc2 yi aldım eminim çok daha güzeldir ki yorumlarda genelde öyle zaten bununda multiplayerı varmış en azından ps3 e aldıgım oyunların gow ve heavy rain dısında multisinin olmasını tercih ediyorum çünkü diger türlü bi kere oynayıp ölece yatıyor o yüzden biraz mag e kaçar gibi oldum şimdi unchartedı bi oynayım single bittikten sonra multisi pek sarmazsa eger o zaman tekrardan magi düşünebilirim yada başka bir exclusive çıkana kadar :D

ayrıca warhawk ve ninja gaiden ı verip heavenly sword(hep aklımdaydı bi türlü nasip olmamıstı) ve killzone 2 aldım 10 tl verdim toplam oynayacak oyun arttı ama oynayacak zaman pek yok artık napcaz bilemicem :D

*İnsan Klonlama makinası planlarını arar*

Heavenly Sword çok grafikleri ile anı sanı bilinen bir oyundur ,güzel seçim.

Ninja...Gaiden... SNES NES vs deki anılarım ve nefret nöbeti zamanlarım geliyor, aynı kıvamda zorluk,aynı derecede oyunun başlı başına bir oyuncuya " oynayamıyor musun ? hile yok,kolay zorluk bile kimi zaman yok,buyur oynama,parasını verdim" dedirten bir oyun tasarımıdır. Çok kaliteli bir şekilde bir oyuncunun pratik yaparak resmen refleks ve diğer şeyler geliştirmesine neden olur,tavsiyem arkadaşlar youtubedaki videoları izleyip dehşete düşün

• Oyuna DLC geliyor ve ilk gelen DLC BEDAVA olacağı ve haftaya yayınlanacağı duyuruldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Oyuna DLC geliyor ve ilk gelen DLC BEDAVA olacağı ve haftaya yayınlanacağı duyuruldu..

Cryptdlg sevgili dostum,seni üzmek istemem,bilmelisin ki seni üzerken ben üzüyorum. Bu oyunun serverlarının hepsi Amerikada ikincisi buna bağlı olarak sadece amerikalardaki sunucuların pingi baya bi yüksek miktarlarda. Size bunu anlatmak istemedim Planetside diyerek. Çünkü o oyunun serverların hasat edip,geri dönüştürüyorlar. Bana inanmayan akradaşlarım Planetside yazıp wikipedia.org dan gelecek sonuçtaki oyunun altındaki ilk şeyi tıklamaları ve "SERVER birleşimleri" adı altındaki başlıkları okumaları. Siz zannediyor musunuz,18 saat de level 35 karakteri sildim,sadece boşuna veya " AAAA,adam öldirimiyem " diyerek. Hayır Bunun nedeni vardı sizn bana teyit edip, "cyclog bunun gerçeketen 100-200 pinglik bir oyun olduğunu biliyoruz " diyip benim yüzüme çarpıp,ne kadar berbat bir bağlantım olduğunu söyliyip, bana yeni bir modem ve bağlantı aldırmanızı istiytordum. Olmadı,Avaturk.net kullanıcıları bir el kaldırırsa ne olduğunu bilen veya o zamnaın forumlarından okuyan bu şeyleri konuştuğumu bilir,veya o zamanlarda ağladımı bilir.

SİZİN OYUN ZEVKİNİZİ BALTALAMAK İSTEMİYORUM

tam tersine bana yoluj gösterin ne doğru dürüst oyun ve bağlantı koşullarını oluşturur diye bekliyorum. Ne yazık ki.... O zamanlar daha 512kb bağlantının yeni geldiğidne olduğu gibi düşük bağlantı ve alt yapıya sahipse.

Blackrose..nerde isen ,ne haldeysen,senin sesssiz sedasız her forumu gezdiğini biliyorum,sevgili abim,dostum,petrol kuyularının sahibi,nerdesin o kadar zamandır bize her oyunda herşeyi dobra,dobra anlatırdır,merhamet etmen,nerdesin,senle "petrol kuyusu açıp oyun,oyun almaya para bulmuş" derdik,Nerdesin bize Avaturkte yardım ederken ? OF BLACKROSE OF

• PS3 ile birlikte gelen(hatta kutusunda kocaman resmi olan) MAG'ı anca bugün denedim... süper bişiymiş yaw... Lag hiç yaşamadım, sanki single player oyunmuş gibi... grafikler filan da gayet tatmin edici... teknoloji manyağı olarak Raven'a katıldım... isteyenler eklesin, psn'im Gokhanca
  • Beyler 2 grup kuralım mac yapalım

bende yenı aldım
    ogrenme kısmını gectım artık savasa hazırım.

istersenız ekleyın : onux53
  • ben çarşamba günü bc2 ile mag takas edeceğim. biraz inceledim. online fps konusunda oldukça deneyimliyim. headset mevcut. klan, takım, arkadaş... nasıl adlandırırsanız ondan arıyorum ona göre faction seçeyim.
  • İsteyen olursa clan kuralım beyler.Olmuyor böyle tek başına.Headset i alıp dalalım direk.Evet.CLAN kurulsun diyenler?
  • bana uyar... daha level 5-6 civarındayım ama headset var, Raven'ım... PSN: Gokhanca
  • evet super olur bir klan

bende level 4 um

headset yok

ama klan ıcındekı konusmaları oyunu etkıledıgını gorursem hemen alırım.
  • Baya level yapmıştım ama BC2'den vakit kalmıyor. :( Aslında bence çok iyi online olarak satıcaktım dursun, collector edition aldım bide. :) Nasıl olsa BC'den sıkılınca buna geçeriz yine... BF'de olduğu gibi adam öldürüp rütbe kolay atlanmıyor, takımda en rütbeli kim varsa görevleri o veriyor ve o görevi yaparak yüksek puanlar alıyorsunuz... Ben ne güzel manga komutanlığına kadar yükselmiştim unuttum ama sanırım 8 kişi vardı emrimde. :D Zevkli oluyor yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigboos

Baya level yapmıştım ama BC2'den vakit kalmıyor. :( Aslında bence çok iyi online olarak satıcaktım dursun, collector edition aldım bide. :) Nasıl olsa BC'den sıkılınca buna geçeriz yine... BF'de olduğu gibi adam öldürüp rütbe kolay atlanmıyor, takımda en rütbeli kim varsa görevleri o veriyor ve o görevi yaparak yüksek puanlar alıyorsunuz... Ben ne güzel manga komutanlığına kadar yükselmiştim unuttum ama sanırım 8 kişi vardı emrimde. :D Zevkli oluyor yani...

ben ıngılızce pek bılmedıgımden bana emır verılıyorsada yapmıyorum :D

alıyom snıper yatıyom kayaya adamalrı avlıyom

arada bır altda kırmızı yazı ıle kıcked fılan yazıyor

ama atılmıuom. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: onux53

quote:

Orijinalden alıntı: bigboos

Baya level yapmıştım ama BC2'den vakit kalmıyor. :( Aslında bence çok iyi online olarak satıcaktım dursun, collector edition aldım bide. :) Nasıl olsa BC'den sıkılınca buna geçeriz yine... BF'de olduğu gibi adam öldürüp rütbe kolay atlanmıyor, takımda en rütbeli kim varsa görevleri o veriyor ve o görevi yaparak yüksek puanlar alıyorsunuz... Ben ne güzel manga komutanlığına kadar yükselmiştim unuttum ama sanırım 8 kişi vardı emrimde. :D Zevkli oluyor yani...

ben ıngılızce pek bılmedıgımden bana emır verılıyorsada yapmıyorum :D

alıyom snıper yatıyom kayaya adamalrı avlıyom

arada bır altda kırmızı yazı ıle kıcked fılan yazıyor

ama atılmıuom. :D

Seni atmak için oylama yapıyorlar. :D Sniper ile yatsan bile bari görev yerini gördüğün bir yerden avlaki puanları al. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: onux53

evet super olur bir klan

bende level 4 um

headset yok

ama klan ıcındekı konusmaları oyunu etkıledıgını gorursem hemen alırım.

klan icindeki konusmalar oyunu direk etki ediyor aga...
    sver olarak türk klanimiz var,
    ve cogu zaman 8 kiside türk olarak daliyoruz oyuna...
    taktik yapmak daha kolay oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: teksas16

klan icindeki konusmalar oyunu direk etki ediyor aga...
    sver olarak türk klanimiz var,
    ve cogu zaman 8 kiside türk olarak daliyoruz oyuna...
    taktik yapmak daha kolay oluyor

sizin klan nedir ben de katılabilir miyim? perşembe günü MAG alemine giriş yapıyorum.
    headset de mevcut.
  • uArif aga menim psn. ekle beni, ilk oynadigimda söylerim alirlar klana, sorun olmaz yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: teksas16

uArif aga menim psn. ekle beni, ilk oynadigimda söylerim alirlar klana, sorun olmaz yani..

Bende clana girmek isterim.SVER im farkedermi acaba?
  • Selamlar
    bende bir süredir mag oynuyorum..
    yabancı klanlardansa türk arkadaşların olduğu klanı tercih ederim :)
    (şimdilik lvl10- sniper)

psn :

icarusdreamsu1te

ekleyin sürekli online ım :)
  • şöyle biraz baktım bu oyun baya zevkli bir şeye benziyor

bu arada @@ Cyclog
    dostum sen yabancı ülkede mi yaşıyorsun türkçen biraz karışık geldi. merak ettim..
  • Arkadaşlar oyunu hala oynuyor musunuz? Ona göre alıcağım oyunu
  • icarusdreamsu1te hala oynuyor :)
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.