Şimdi Ara

LYS YE Girmek zorundamıyız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
4.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben okul öncesi düşünüyorum.inşallah istediğim yer olacak.ygs 5 ile alıyor.sıralamam istediğim yerin 7bin küsür önünde.girebileceğim yani.7seneden sonra tekrar girdiğim için sistem hakkında bilmediklerim var.

sorum şu: lys ye girmek zorundamıyım? lys ye girişim yada girmeyişim ygs puanımı sıralamamı etkiler mi? ben lys ye girmeyi düşünmüyorum da.

bilginiz varsa yazarsanız çok sevinirim

• öncelikle ygs-5 sıralaman kaç

çok eminsen girmene gerek yok.
  • girmene gerek yok
  • 50bin sıralamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: wm_xfreex

öncelikle ygs-5 sıralaman kaç

çok eminsen girmene gerek yok.

50bin sıralamam.

yani lys ye girince benim ygs sıralamam da bir değişiklik olmuyor değilmi?
  • yerleşme puanlarının gözükmesi için lys ye girmek zorunlu diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

girmene gerek yok

teşekkür ederim cevabınız için.lys girmek bizim ygs sıralama ve puanlarımıızı etkilemiyor değilmi?lys ye başvuru yapmadım çünkü.zaman da geçiyor

kusura bakmayın inanın bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gothic10

yerleşme puanlarının gözükmesi için lys ye girmek zorunlu diye biliyorum

neden ki? şimdi danışman hocamı aradım o da böyle bir rivayet dolaşıyor bu sene.aslı astarı nedir bilmiyorum araştırıcam dedi.şimdi kafam karıştı iyice.girerim lys ye sorun değil ama çalışmayacağım yani.bu etkilermi ygs sıralama puanımı?
  • Ya bi dk ben anlamıyor... Bir yerde sana o bölüm için YGS-5 ile alınıyor diyorsa YGS-5 ile alınırsın. YGS-5'te ne yaptıysan onunla girersin, yani LYS'deki başarın ilgilendirmez. Böyle değil midir? Ben mi yanlış biliyorum? Madem böyle değil, o zaman niye YGS1-2-3-4-5-6 yazıyor o zaman?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 25 Nisan 2012; 19:18:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Ya bi dk ben anlamıyor... Bir yerde sana o bölüm için YGS-5 ile alınıyor diyorsa YGS-5 ile alınırsın. YGS-5'te ne yaptıysan onunla girersin, yani LYS'deki başarın ilgilendirmez. Böyle değil midir? Ben mi yanlış biliyorum? Madem böyle değil, o zaman niye YGS1-2-3-4-5-6 yazıyor o zaman?

bende böyle düşünüyorum ama.duyum doğrumu yanlış mı onu teyit etmek istiyorum.aramızda illaki ygs ile yerleşmeyi düşünenler vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekperisi

quote:

neden ki? şimdi danışman hocamı aradım o da böyle bir rivayet dolaşıyor bu sene.aslı astarı nedir bilmiyorum araştırıcam dedi.şimdi kafam karıştı iyice.girerim lys ye sorun değil ama çalışmayacağım yani.bu etkilermi ygs sıralama puanımı?

bence işini riske atma arkadaşım sen lys ye başvurunu yap ve gir garanti olsun
  • Gerek yok tabi ki de,o rivayetleri kim uydurmuş bilmiyorum ama ygsden tercih yapacaksan Lys ile bir alakan yok,tercih zamanı girip tercihini yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burser.

quote:

quote:

tamam girerim o sıkıntı değil de.çalışmayacağım ama.lys de düşük yapmam ygs sıralama ve puanımı etkilermi sorum bu??

• Valla sana ne söylesek bizi dinlemiyceksin de son kez diyorum girmene gerek yok,olan 40 lirana olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

Gerek yok tabi ki de,o rivayetleri kim uydurmuş bilmiyorum ama ygsden tercih yapacaksan Lys ile bir alakan yok,tercih zamanı girip tercihini yaparsın.

bilmiyorum uydurulmuş valla.inşallah öyle birşey yoktur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burser.

quote:

quote:

tamam girerim o sıkıntı değil de.çalışmayacağım ama.lys de düşük yapmam ygs sıralama ve puanımı etkilermi sorum bu??

yok ona bi etkisi yok ygs cepde senin artık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

Valla sana ne söylesek bizi dinlemiyceksin de son kez diyorum girmene gerek yok,olan 40 lirana olur.

niye dinlemiyeyim? öğrenmek için size soruyorum zaten.birisi gerek var diyor birisi yok diyor.bnde zaten hem para vermek hemde birdaha çalışmasam bile o stresi yaşamak istemiyorum. teşekkür ederim cevabınız için.bende öyle oldugunu düşünyorum ki mantıklı olan da bu ama başka bir duyumu ve kesin bilgisi olan varsa lütfen yazarsa sevinirim
  • Ben de ygsden tercih yapıcam. Hoca gerek yok dedi. Haklısın tereddüt etmekte. Ösymnin bu kadar dandikliğinden sonra insan 2 kez düşünüyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tabula-rasa

Ben de ygsden tercih yapıcam. Hoca gerek yok dedi. Haklısın tereddüt etmekte. Ösymnin bu kadar dandikliğinden sonra insan 2 kez düşünüyo.

yanii.benim hoca da öyle dedi.bu sene böyle bi söylenti var dedi.benimde kafam karıştı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tabula-rasa

Ben de ygsden tercih yapıcam. Hoca gerek yok dedi. Haklısın tereddüt etmekte. Ösymnin bu kadar dandikliğinden sonra insan 2 kez düşünüyo.

yanii.benim hoca da öyle dedi.bu sene böyle bi söylenti var dedi.benimde kafam karıştı.

Yok bana söylentden falan bahsetmedi. Ama tekrar araştırırım dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.