Şimdi Ara

Lydia rezilliği !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 25 Haziran 2015 tarihinde gittiğim Lydia cepa servisinde Fatih bey iPhone nun kronik sorunu olan ekran aralığı, ekranın oturmaması, ekranın oynaması sorununu darbe almış gerekçesi ile müşteri hatası olarak değerlendirdi. İphone merkezi aradığımda sizi başınızdan savmışlar, ekran hatası sık olası bir hata ve kırılma çökme yoksa direk alması gerek cevabını aldım. Bu durumda Apple gibi bir markanın Lydia gibi standardı olmayan kişiye göre muamele eden aklı sıra teknik hizmet adı altında uyanıklık yapmaya çalışan bir firmaya nasıl güvendiğini ve nasıl yetkili firma sıfatı verdiğini merak ediyorum. Tavsiyem siz siz olun mecbur kalmadıkça Lydia' sınırların dan geçmeyin.

• Cydia sandım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ve gidiyorum.
  • cydia da sorun yok :) Sorun lydia da dostum :)
  • HuoYuanJi kullanıcısına yanıt
    Yapma .. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhat10tr

Yapma .. :)

:)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiçbir tanışmışlığım yok , telefonu teslim alan eleman biraz soğuk davranıp şikayetlerimi aldı ve tamir yapılacak tarzı konuştu. 1.5 gün sonra arayıp sıfıryla değiştirdik gelip alın dediler. Şikayetlerimi dinleyen eleman biraz öküzdü benimde izlenimlerim kötü. Mecbur olmadıkça gitmeyin
  • bende dün verdim wifi probleminden ankara genpaya sonucu merak ediyorum wifi çalısıyor ama internette gezinmiyor cihaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.