Şimdi Ara

LYDIA Apple Güvenilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler, Lydia diye bir Apple ürünleri satan yer var İstanbul ve Ankara da. Sİtesi de bu;

http://www.lydia.com.tr/

Gidip görüştüm nakit peişin ödemelerde %5 falan indiriyorum yapıyorlar. Misal 6s Plus her yerde 3.500 ama nakitte 3.350 civarına bırakıyorlar. Sizce bu yere güvenip ne kadar almalı?

Kendi teknik servisleri varmış sanırım her ne kadar Apple türkiye de bağlıyız dese de. Servisleri hakkında mevcut şikayetler var buyurun okursanız özellikle son gelen şikayetleri sevinirim

https://www.sikayetvar.com/lydia

Pek satış sonrası hizmetleri iyi gelmedi gibi. Siz ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisi olan yok mu yada şikayetleri okuyup az çok tavsiye verecek?

• apple ın profesyonel reseller den biridir ben cihazını ordan değiştirdim ekran esneme sorunu vardı bir aıkıntı yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yeniyurt06

apple ın profesyonel reseller den biridir ben cihazını ordan değiştirdim ekran esneme sorunu vardı bir aıkıntı yaşamadım.

Tesekkurler cevap için.

Başka bilgi paylaşımı yapmak isteyen de var mı beyler?

• Boşver lydia yı apple da peşin alırsan indirim yapıyo

2975tl yapıyor

Araya aracı girmesin garantide apple gibi iyi davranan bulamazsın

Diyelim ki apple müşteriyi memnun etmek için bazen müşteri hatasınıda ört pas edip değişim yapıyor

Ama bu diger firmalar ürünü appledan ücretsiz alıp size 500-1000 tl farkla yenisini vereceklerini söylüyorlar

Oysaki apple o ürünü ücretsiz değiştirmişken aracılar para almak için size para ile değişim sunuyorlar

• Apr oldugu icin tabi ki guvenilir servis konusunda applea da verebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

Boşver lydia yı apple da peşin alırsan indirim yapıyo

2975tl yapıyor

Araya aracı girmesin garantide apple gibi iyi davranan bulamazsın

Diyelim ki apple müşteriyi memnun etmek için bazen müşteri hatasınıda ört pas edip değişim yapıyor

Ama bu diger firmalar ürünü appledan ücretsiz alıp size 500-1000 tl farkla yenisini vereceklerini söylüyorlar

Oysaki apple o ürünü ücretsiz değiştirmişken aracılar para almak için size para ile değişim sunuyorlar

Yalnız şöyle bir durumum var hocam, Ankara da yasıyorum ben yani alınca ürünü bi sorun çıkarsa da Apple türkiye istanbul getirip veremeyeceğim. Yani seçeneklerim lydia dışında, teknosa, vatan bilgisayar falan kalıyor. Burada büyük bir Vatan Pc var yeni Apple standı açılmış orada çalışan apple görevlisine sordum ürünlerde sorun çıkarsa garanti için istanbul yani apple türkiye ye gönderdiklerini söyledi sizce bu ne kadar doğrudur? zira teknos, vatan pc vs telefon garantileri apple da dahil marka olarak, kvk-genpa fln bakıyordu.

• Apple storeden al hocam internetten al

Evine gönderiyorlar sorun çıkar beğenmezsen 14 gün koşulsuz iade hakkın var

Araya yinede aracı alma direkt apple storeden al her türlü apple göndereceksin cihazı

Tamam ankaradasın garantilik bir durumun olursa istanbula gelmene gerek kalmıyo apple teknik servisleri var oraya götürüyorsun cihazı

Apple telefon açıyorsun teknik servis notalarını mail atıyorlar size en yakını seçiyorsunuz

Mesela ürününde arıza olduğunu düşünüyon appleın yetkili servisine götürüyorsun onlar ilgileniyorlar

Vatan pc teknosa vs asla bulaşma

• Güvenilir hocam. Yanılmıyorsam premium reseller olması lazım zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu lanet cihazı apple storedan da alsan veya teknosa, meşhur büyük vatandan da alsan hani şu içindeki apple shop adında apple standı barındıran hatta gidip operatörlerden de alsan sana garantiyi apple verecek cihazın başına birşey gelirsede sende mecburen cepa'nın altındaki lydia teknik servbisine götürüp vereceksin cihazını. Ankarada durum bu Bu sebeple lydia pupa filan güvenlimi sorusunun cevabı apple türkiyede resmi olarak yokken bu premiumreseller denilen arkadaşlar vardı.

Satış sonrası şikayetlere gelirsek lydia kadar şikayet apple store başlığı altında da mevcut....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.