Şimdi Ara

LWL KASMAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • EVET ARKADAŞLAR BEN CARIMI SATTIM VE ESKİ CARIM VARDI CYPHERDA ÇADA 66 LWL ASAS 55 LWL ASAS 55 LWL WARRİOR VAR ŞİMDİ BEN DİYORUMKİ 66 ASASI 69 A KASIM 55 ASASI 59 A KASIM 55 WARİORUDA +75 YAPAYIM BU CARDA KUZEN OYNUYODU ODA BIRAKTI CARDA 250 SAAT EXP PRE VAR...EXP PRE BİTENE KADAR ASAS 69 YAPARIMVE 59 YAPARIM RAHAT YAPARIM HATTA... AMA WARİOR İŞİ ZORLAŞTIRIYOR YÜZÜK BASIP SATAM DEDİM 1 GB YE FELAN SIF YAN CAR AÇILSIN YÜZÜKDE 70 TL YAPIYO NE YAPAYIM BİLMİYORUM...YA YÜZÜK BASACAM...YA EXP PRE ALICAM Bİ DAHA... YADA HİÇ BİŞE YAPMIYIP BOŞ ZAMNLARIMDA WARRİORU KASICAM...SİZCE 55 LWL WARRİORU +75 KAC AYDA YAPARIM...HEP Bİ KROWAZ OLMASINI İSTEMİŞİMDİR KROWAZ ALICAGIM

• quote:

Orijinalden alıntı: cagozo

EVET ARKADAŞLAR BEN CARIMI SATTIM VE ESKİ CARIM VARDI CYPHERDA ÇADA 66 LWL ASAS 55 LWL ASAS 55 LWL WARRİOR VAR ŞİMDİ BEN DİYORUMKİ 66 ASASI 69 A KASIM 55 ASASI 59 A KASIM 55 WARİORUDA +75 YAPAYIM BU CARDA KUZEN OYNUYODU ODA BIRAKTI CARDA 250 SAAT EXP PRE VAR...EXP PRE BİTENE KADAR ASAS 69 YAPARIMVE 59 YAPARIM RAHAT YAPARIM HATTA... AMA WARİOR İŞİ ZORLAŞTIRIYOR YÜZÜK BASIP SATAM DEDİM 1 GB YE FELAN SIF YAN CAR AÇILSIN YÜZÜKDE 70 TL YAPIYO NE YAPAYIM BİLMİYORUM...YA YÜZÜK BASACAM...YA EXP PRE ALICAM Bİ DAHA... YADA HİÇ BİŞE YAPMIYIP BOŞ ZAMNLARIMDA WARRİORU KASICAM...SİZCE 55 LWL WARRİORU +75 KAC AYDA YAPARIM...HEP Bİ KROWAZ OLMASINI İSTEMİŞİMDİR KROWAZ ALICAGIM

Dostum durum çok karışık ya.

• quote:

EVET ARKADAŞLAR BEN CARIMI SATTIM VE ESKİ CARIM VARDI CYPHERDA ÇADA 66 LWL ASAS 55 LWL ASAS 55 LWL WARRİOR VAR ŞİMDİ BEN DİYORUMKİ 66 ASASI 69 A KASIM 55 ASASI 59 A KASIM 55 WARİORUDA +75 YAPAYIM BU CARDA KUZEN OYNUYODU ODA BIRAKTI CARDA 250 SAAT EXP PRE VAR...EXP PRE BİTENE KADAR ASAS 69 YAPARIMVE 59 YAPARIM RAHAT YAPARIM HATTA... AMA WARİOR İŞİ ZORLAŞTIRIYOR YÜZÜK BASIP SATAM DEDİM 1 GB YE FELAN SIF YAN CAR AÇILSIN YÜZÜKDE 70 TL YAPIYO NE YAPAYIM BİLMİYORUM...YA YÜZÜK BASACAM...YA EXP PRE ALICAM Bİ DAHA... YADA HİÇ BİŞE YAPMIYIP BOŞ ZAMNLARIMDA WARRİORU KASICAM...SİZCE 55 LWL WARRİORU +75 KAC AYDA YAPARIM...HEP Bİ KROWAZ OLMASINI İSTEMİŞİMDİR KROWAZ ALICAGIM

Kucuk harfleri kullansan daha iyiydi. Gunde kac saat kasacagina bagli hem +75 isi.

• quote:

Orijinalden alıntı: VoLken7

quote:

Dostum durum çok karışık ya.

• sormak istedigim şey 55 lwl warrio 75 lwl e kac ayda kasarım
  • Ya şu exp değişkendir hem size bağlı hemde başkalarına.O yüzden şu kadar günde kasarsın bilemeyi.sen günde online saatini falan filan söylersen ancak tahmini yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aristomaxos

Ya şu exp değişkendir hem size bağlı hemde başkalarına.O yüzden şu kadar günde kasarsın bilemeyi.sen günde online saatini falan filan söylersen ancak tahmini yapılır.

+1
  • İngilizce kelime ama o bile l"W"l değil.
    yazmayı öğren 1, küçük harflerle yaz 2
    okuyasım gelmedi, yardım edecektim ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iTouchie -- 13 Temmuz 2011; 2:38:49 >
  • Bu yüzük basma muhabbeti nedir? scroll falan mi var yoksa normal item olan yüzükten mi bahsediyor anlamadım pek :S
  • sc si var 3999 cash günde 10 saat online olucam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.