C

Onbaşı
04 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
EVET ARKDAŞLAR ARKADAŞA SİLAH ALACAGIZ +8 MD VE +7 SHARD HANGİSİ DAHA İYİDİR
merhaba arkadaşlar ben disc premium alacagım itemleri kitlemek için golden mattock veriyormuş bu premium bu mattock ile iyi para kasarmıyım ne yaparım kac gün kullanabilirim içinden item çıkma olasılıgı nedir ne itemler çıkar?
EVET ARKADAŞLAR BEN CARIMI SATTIM VE ESKİ CARIM VARDI CYPHERDA ÇADA 66 LWL ASAS 55 LWL ASAS 55 LWL WARRİOR VAR ŞİMDİ BEN DİYORUMKİ 66 ASASI 69 A KASIM 55 ASASI 59 A KASIM 55 WARİORUDA +75 YAPAYIM BU CARDA KUZEN OYNUYODU ODA BIRAKTI CARDA 250 SAAT EXP PRE VAR...EXP PRE BİTENE KADAR ASAS 69 YAPARIMVE 59 YAPARIM RAHAT YAPARIM HATTA... AMA WARİOR İŞİ ZORLAŞTIRIYOR YÜZÜK BASIP SATAM DEDİM 1 GB YE FELAN SIF YAN CAR AÇILSIN YÜZÜKDE 70 TL YAPIYO NE YAPAYIM BİLMİYORUM...YA YÜZÜK BASACAM...YA EXP PRE ALICAM Bİ DAHA... YADA HİÇ BİŞE YAPMIYIP BOŞ ZAMNLARIMDA WARRİORU KASICAM...SİZCE 55 LWL WARRİORU +75 KAC AYDA YAPARIM...HEP Bİ KROWAZ OLMASINI İSTEMİŞİMDİR KROWAZ ALICAGIM
Merhaba beyler birazdan cypherda gb çekim asas silahı alıcam +8 dual shardmı alam +8 shard +7 dw mi alam çok önemli hangisinin ap si yüksek olur hangisiyle damage fazla vururum
Merhaba beyler cypher da kasılıyordum grellde msn kosp kurmuştum birden 48 saat gereksiz yere banlandım
MERHABA ARKADAŞLAR CYPHERDEKİ CARIMI SATTIM VE BAŞKA BİR SERVERE BAŞLAMAK İSTİYORUM KRONOS HARİÇ SİZCE DAHA YENİ İTEMLER UCUZ MİLLET DAHA GELİŞMEMİŞ Bİ SERVER ARIYOUM
Merhaba arkadaşlar yukarıda belirttigim gibi server cypher 69 lwl asasım ve yan ca 59 asasım var...sizce item yapayım ticaretmi yapayım itemmi basayım ne yapayım...exp premium var 400 saat var yoksa yancar açıp expmi kasayım...
Merhaba arkadaşlar cypherda ortalama 20 tane +8 cleaver alıp +9 a basmayı düşünüyorum +8 cleaver 50m +9 cleaver ise 500m sizce kactane çıkar nasıl basmam lazım taktik verirmisiniz bi de 10 gb var bu 10 gb ile item basma işine mi giriyim yoksa tiracet mi yapayım.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 37
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.970 (Bu ay: 27)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.